Skocz do zawartości

Ziela

Użytkownik
 • Zawartość

  17
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O Ziela

 • Tytuł
  Początkujący I

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Starogard Gdański

Ostatnie wizyty

825 wyświetleń profilu
 1. command /me [<text>]: aliases: ja trigger: if arg 1 is set: send "&d* %display name of player% %arg 1% *" loop all players in radius 10 around player: if loop-player is not sender: send "&d* %display name of player% %arg 1% *" to loop-player Wydaje mi się tylko czy robisz serwer roleplay?
 2. Ziela

  Pliki serwerowe pod testowanie skryptów

  Nie, napisałem przecież, że szukam pluginów, które powinny znajdować się na takim serwerze. - Nevermind. Już sobie ogarnąłem wszystko.
 3. Ziela

  Pliki serwerowe pod testowanie skryptów

  ????????? Mi chodzi tutaj o paczkę z pluginami xd
 4. Cześć. Warto na początek wspomnieć o tym iż jestem zielony w pisaniu skryptów, jednakże mam dosyć duże ambicje (dot. pisania ów skryptów) i próbuje je spełnić. Do tego potrzebuje plików serwerowych na lokalny serwerek minecraft 1.12 (bo chyba powinno się tworzyć skrypty na najnowsze wersje a nie siedzieć na starych wersjach). Nie wiem właśnie co tam powinno być, jedyne co wiem to pewnie jakiś skript, jakieś addony do tego oraz pewnie essentials. Nie wiem czy coś jeszcze właśnie, dlatego też proszę was o pomoc. Z góry dzięki i pozdrawiam
 5. Ziela

  Nick nad głową

  Witam. Od kilku dni próbuje znaleźć jakiś efekt lub coś w tym stylu, który zmieni bądź schowa nick nad głową, ale tak aby model postaci był widoczny. Nie chodzi tutaj o TAG!!
 6. Ziela

  Jak skutecznie szukać ekipy

  @bopke Wg. cb kiedy powinno się szukać ekipy? Sam pomysł wystarczy czy powinno się mieć już coś zrobione? Po za tym czy osoba, która nie zna się ani na budowaniu, ani na programowaniu (czyli tak naprawdę dwóch najważniejszych rzeczach, które są potrzebne podczas tworzenia serwera) powinna zakładać serwer? Co myślisz na ten temat?
 7. Ziela

  Tartak

  Tartak - http://scr.hu/0wlnl/j746v oraz http://scr.hu/0wlnl/bqgtv - Po postawieniu między płotkami drewna i przesunięciu dźwigni, drewno będzie się niszczyło i zamieniało na deski z tego samego drewna czyli jeżeli jest oak wood to zrobi się oak wood planks. Opcjonalnie możesz dodać coś takiego, że drewno będzie się przesuwało do przodu i niszczyło. Chodzi głównie o to, żeby to się przemieniało to wokół musi być zbudowana taka maszyna czyli to co widzisz na screenie, stawiasz pomiędzy płotkami drewno i przesuwasz dźwignią no i drenwo się zamienia na deski.
 8. Ziela

  Sponsorów, Budowniczych, Techników

  Mogę Ci jeszcze takie dać
 9. Do skopiowania: Steam: http://steamcommunity.com/id/LilZil/ Skype: zielaamd
 10. Ziela

  [Zlecenie] Imie i nazwisko

  Coś jest nie tak: http://scr.hu/7kpv/5va2f
 11. Ziela

  [Zlecenie] Imie i nazwisko

  Pisałem byście również wprowadzili to "Pomiędzy imieniem i nazwiskiem ma być podłoga czyli to "_". W imieniu ani nazwisku nie może być żadnych polskich znaków ani ogólnie znaków oraz cyfr. " Proszę bo to dosyć ważne. Zapomniałem dodać by ten nowy nick pojawiał się również na TAB'ie oraz odnawiał się po wejściu na serwer.
 12. Ziela

  [Zlecenie] Imie i nazwisko

  Ale całą komendę chciałbym by ktoś stworzył
 13. Ziela

  [Zlecenie] Imie i nazwisko

  Czołem. Chciałbym by ktoś mi stworzył (chyba) mały skrypt na imię i nazwisko. Otóż chodzi o to by gracz mógł sobie sam wpisać imię i nazwisko. Pomiędzy imieniem i nazwiskiem ma być podłoga czyli to "_". W imieniu ani nazwisku nie może być żadnych polskich znaków ani ogólnie znaków oraz cyfr.
 14. Cześć, tak jak w temacie. Czy ktoś mógłby mi pomóc zrobić launcher albo samemu wykonać? Chodzi mi o launcher wraz z autoupdaterem, chodzi o serwer na modach.
 15. Captain, please. (jak się nazywa ta z profilowego ? XD)

  1. Pokaż poprzednie komentarze  3 więcej
  2. Vylence

   Vylence

   Każdy lubi, ale i tak Na forum jest zakaz takich zdj.

  3. Norbi

   Norbi

   @JimmClooou nie ma żadnego zakazu o umieszczaniu takich zdjęć.

  4. PanNiedzwiadek

   PanNiedzwiadek

   Przecie to tylko zdjęcie majtek o.o

×