Skocz do zawartości

[1.11.2] [SV][G] HeroMC - Twoje miejsce rozgrywki


HeroseQ

Rekomendowane odpowiedzi

logo.png

Wersja: 1.11.2

IP: mc.hero-mc.tk, heromc.ench.pl

Typ serwera: Survival + Gildie

Ilość slotów: 100

Autoryzacja: Premium / NoN-Premium

Rekrutacja: Nie

Whitelist (Biała lista): Nie

Nether: Tak

End: Tak

PvP: Tak

System dropu z kamienia

Węgiel - 2%
Sztabka żelaza - 1.25%
Sztabka złota - 1%
Red Stone - 1%
Lapis Lazuli - 0.8%
Szmaragd - 0.8% (Y> 25)
Diament - 0.90% (Y> 15)
Perla - 0.05%
Slime Ball - 0.60%
Proch - 0.4%Każdy poziom zaklęcia fortune dodaje 0.1% szans na znalezienie danego przedmiotu
ponadto, na serverze jest system poziomów. Jeżeli znajdziesz jakiś przedmiot dostaniesz 1 exp, 100 exp'a to 1 poziom, Więcej na serverze pod komendą /kamień

Dodatki


Armatki - Prosta rzecz lecz niezawodna w podbojach gildii, jej działanie jest banalnie proste. Otóż wystarczy ją stworzyć w craftingu używając tnt, żelaza i piasku. Po jej postawieniu mamy 10 sekund na wybranie celu, po 10 sekundach armatka odpala się i wystrzeliwuje jedno lub kilka tnt.


Plecaki - Po wpisaniu komendy /plecak lub /b otwiera się nam wirtualna skrzynka (plecak). Do niego możemy włożyć ważne itemki. Nikt inny nie może zobaczyć zawartości waszego plecaka


Kamień - Innowacyjny system dropu z kamienia który oferuje więcej niż może się wydawać. Oferuje między innymi: system poziomów i expa (Expa zdobywamy gdy znajdziemy jakiś itemek z kamienia. Co 100 expa awansujemy na jeden poziom wzwyż od poprzedniego. Na razie poziomów jest 30 ale dodamy więcej gdy będzie trzeba) system oferuje również wyłączanie dropu cobblestone i innych itemków które mogą wydropić. System obsługuje też Fortune ! Każdy poziom zaklęcia zwiększa szanse na zdobycie przedmiotu o 0.1 % ! Skrypt oferuje też umiejętności przydatne podczas pvp, np. Podrzut wroga - Gracze w promieniu 5 kratek są wyrzucani w powietrze. Umiejętność aktywuje się klikając 2 razy spację.SpongeX - Nie wiesz co zrobić z niepotrzebnym cobblestone? Zrób sobie SpongeX ! Craftuje je się używając 64 bloki cobblestone w każdym oknie craftingu


Spawnery - Prosty, ale bardzo przydatny i za razem fajny skrypt dzięki któremu możemy stworzyć jajka spawnujące zwierzęta !


Menadżer chatu - Skrypt którego może używać tylko administracja, umożliwia czyszczenie, wyłączanie i włączanie chatu, wysyłanie globalnych wiadomości.


Disco zbroja - Zbroja, a raczej komenda po której wpisaniu nasza zbroja będzie automatycznie się kolorowała z użyciem pełnego przejścia przez palete kolorów RGB ! (Dostępne tylko dla administraci i rangi HeroS)Efekty - Efekty wizualne takie jak płomyki! (Dostępne tylko dla administraci i rangi HeroS)


Logowanie - Chyba najważniejszy skrypt na naszym serverze. Umożliwia rejestrację, logowanie bądź zmienianie hasła. Skrypt jest przetestowany i w stu procentach bezpieczny. Przykłady jego działania: Po wejściu na server gracz teleportowany jest do strefy logowania lub strefy rejestracji, następnie po zalogowaniu następuje teleportacja do ostatniej lokalizacji. Po wejściu na server ukrywane jest EQ, Level, życie i głód.


Magiczne skrzynki - Kopiąc stone jest minimalna szansa że znajdziemy magiczną skrzynkę. Otworzyć ja możemy tylko używając specjalnego klucza który możemy wyłowić z wody używająć wędki. Po otwarciu skrzynki dostaniemy losową nagrodę.


Ranga HeroS


Dodatkowe komendy i przywileje dostępne pod komendą /HeroS bezpośrednio w grze


Reklama na YT
 

https://www.youtube.com/watch?v=-CwksGefu34&t=27s


 

Galeria

 

1.png

 

2.png

 

3.png

 

4.png

 

5.png

Fanpage na fb

Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!

 

Na naszym fanpage możecie znaleźć wiele ciekawych informacji z życia serwera, oraz vouchery do naszego sklepu sms p4-wink.png

 

 

 

 

 

 

Edytowane przez Ewald
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • Nieaktywny zablokował(a) ten temat
Nieaktywny
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...