Skocz do zawartości
TheMolkaPL

[1%] TheMolkaPL - Myszak

Rekomendowane odpowiedzi

Użytkownik

Link: Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! (post)Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! (ostrzeżenie)
Dlaczego ostrzeżenie jest niesłuszne:

----------------------------------------

Witaj Towarzyszu!

Pisze w związku z nadanym mi Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! dla Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!. Zostało one nadane z dwóch podwód. Postaram się je opisać i wytłumaczyć.]

Przeklinanie

Jestem osobą mieszkającą na emigracji, testy i ogólnie komunikacyjnie sam czuję, że mam znacznie bardziej ograniczony zasób słów niż osoby mieszkające w Polsce. Mojego ojczystego języka używam głównie w Internecie oraz w domu. Aczkolwiek osobiście odbiegam od zamieszkałej tutaj Polonii i bardzo rzadko przeklinam. Zdarza mi się to jednak tylko w bardzo krytycznych sytuacji. Ale do rzeczy - w poście nie użyłem tak na prawdę żadnego przekleństwa. Wyrażenie "chujowy złodziej" jest Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!. Z jakiegoś powodu ten film nie jest dostępny bezpośrednio na jego kanale. Prawdopodobnie dlatego, że usunął wszystkie filmy na których była słaba jakość audio. Niektóre z filmów nagrał od nowa, aczkolwiek ten o piractwie już nie. Użyłem tego wyrażenia jako cytat, ponieważ po co mam tworzyć nowe wyrażenie, skoro ktoś już doskonale to opisał? Wyrażenie opisujące piractwo Internetowe stworzone przez Buraka jest krótkie, proste i dokładnie opisujące kim taki pirat jest. Uważam, że nie ma potrzeby wymyślenia nowego. A więc wyrażenie "chujowy złodziej", choć znalazło się w moim poście, to nie jest mojego autorstwa, ponieważ użyłem go jako cytatu (oraz obok w linku zamieściłem jego źródło).

Formatowanie

Uznałeś Towarzyszu, że źle wygląda formatowanie tekstu. Nie rozumiem dokładnie, które jego elementy były nieprawidłowe. Owszem, używałem pogrubień, oraz podkreśleń. Oznaczyłem nim słowa, które były w mojej wypowiedzi najważniejsze. Słowa, który nie były żadnym wprowadzeniem, ani zakończeniem, lecz wprost podkreślającą moją opinię. W dłuższych wypowiedziach rzeczywiście takie formatowanie może być przydatne. Dzięki temu dla kogoś, kto nie chce poświęcać czasu na przeczytanie całości, może wyciągnąć jedynie samą najcenniejszą zawartość. To co w tej wypowiedzi, jej autor uznał za najważniejsze przeczytania. Uważam, że w żadnym przypadku nie nadużyłem formatowania. Było to zaznaczone jedynie jedno zadnie oraz wyrażenie. Nie było nich nic, gdzie tekst stawałby się w jakikolwiek sposób nieczytelny.

Z powyższych oto tłumaczeń wyraziłem się co do ważności nałożonego na mnie ostrzeżenia. Myślę, że Towarzyszu zrozumiałeś co miałem na myśli, dlaczego użyłem formatowania (choć nie jest po pierwszy raz, robię to dosyć często, także i tutaj na forum) oraz dlaczego w moim poście padł taki, a nie inny cytat.

Pozdrawiam Robotniczo!
TheMolkaPL

Edytowane przez TheMolkaPL
Lekka poprawa formatowania

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Właściciel

Pomimo niesłuszności notki dotyczącej formatowania - wulgaryzmy (nawet w postaci cytatu z filmu) nie są dozwolone, jednak ze względu na tworzenie wielu wysokiej jakości postów kasuję wszystkie ostrzeżenia i życzę dalszego miłego korzystania z forum c: 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Losowy awatar
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.