Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Gość
Gość DeltaT   
Losowy awatar

No to trzeba plugin zainstalować do tego. :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Nieaktywny   
Losowy awatar

Fajny dodatek, ale dla rang premium. Na tak. A najlepiej to kupic konto :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
18 godzin temu, TheTTMinerPL napisał:

Na nie. Od czego mamy internet. Sami możemy sobie wgrać skina.

Zależy czy chcesz do txt np i wtedy wszyscy którzy nie mają skina będą mieli wlasnie takiego jakiego sobie wgramy...

i to raczej będzie denerwować

//Ort ~Myszak

Edytowane przez Myszak

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik

Zbędne, Steve dalej będzie Stevkiem. Nic go nie zmieni. To po pierwsze. Po drugie czy będzie okej, jeżeli będzie można kraść skiny jedną komendą? Mój skin jest moim identyfikatorem w całej grze - nie ma drugiego takiego (chociaż mam jeszcze drugą premkę z tym skinem). Nie życzę sobie, żeby jakiś [ciach ~Myszak] złodziej ([ciach ~Myszak] Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!) nosił się w moim wyglądzie- części mojej osoby w grze! To jest po prostu mój unikalny charakter w tej grze. Kradzież skina (tak! nikt nie pyta jego właściciela o pozwolenie!) jest tak na prawdę równoznaczna z kradzieżą pseudonimu. Skin jest unikalnym wizualnym identyfikatorem (zaraz po pseudonimie) w grze każdego gracza. Myślę, że wielu graczy się ze mną zgodzi...

//Formatowanie i wulgaryzmy ~Myszak

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik

Jestem na nie, ponieważ plugin będzie zajmował zbędne miejsce na dysku (każdy gracz jest wpisywany, uzywalem tego), a poza tym gracze PREMIUM nie będą wydzieli tych skinów...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik

I co ten plugin zapisuje takiego, że szkoda aż dysku? Mapę kopiuje? :D Gracze będą widzieli te skiny, ponieważ taki gracz z fake skinem ma jedynie podmienione properties w GameProfile.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zasłużony

Temat został przeniesiony z Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! > Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! > Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! do Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! > Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! > Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! > Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.