Skocz do zawartości

mrCobbleX - Najlepszy, Autorski Plugin na Cobblex'a

MrRobokop_YT
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, ja jestem MrRobokop
mrCobbleX, czyli drop itemów z bloku. Najlepszy Autorski Plugin na Cobblex'a z folderem conifgu.yml.
Polecam serdecznie na serwery EasyHC, MegaDrop i Survival.
Dzięki!

mrCobbleX: Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!

Skan: Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!

No nie ładnie tak plagiatować pluginy:

twoja klasa main:Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! <--- To są te same linki :x ~Ixidi

klasa main Killerek01:Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! <---

twoj config i plugin.yml:Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!,Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!
config,plugin.yml Killerek01:Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!,Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!

Jak dla mnie to plagiat ale o tym zdecyduje jakis administrator.

Edytowane przez Ixidi

? Hmm? Nie pisałem pluginu, nie znam nawet jakiego Killerek01

Uczę się pisać pluginy. Klasy main, pokazałeś mi to samo. Nie sądzę. Jak by co jest takie forum gdzie są nawet takie same kody ;) A ja napisałem pod wzór kodu, czyli w wersji pluginu.

Jakie ma znaczenie plugin.yml? Wiesz ile jest polaków, którzy zrobili już takie coś? Pozdro

Natomiast z configiem, jestem zaskoczony.

//Cztery posty :x Łącze ~Ixidi

Edytowane przez Ixidi

Godzinę temu, MrRobokop_YT napisał:

? Hmm? Nie pisałem pluginu, nie znam nawet jakiego Killerek01

Uczę się pisać pluginy. Klasy main, pokazałeś mi to samo. Nie sądzę. Jak by co jest takie forum gdzie są nawet takie same kody ;) A ja napisałem pod wzór kodu, czyli w wersji pluginu.

Jakie ma znaczenie plugin.yml? Wiesz ile jest polaków, którzy zrobili już takie coś? Pozdro

Natomiast z configiem, jestem zaskoczony.

//Cztery posty :x Łącze ~Ixidi

Ewidentny plagiat, nawet kolorowanie wiadomości takie same. A właśnie dlaczego nie uzyjesz, np. ChatColoru?

NO to tak:

jego cała klasa main:Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! (czemu nie uzyles ChatColoru?)

jego cała klasa PrepareItemCraftListener:Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!

jego cała klasa ItemCraftListener:Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!

jego cała klasa BlockPlaceListener:Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!

Teraz Killerek01 i XFHC-CobbleX

Main:Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!

PrepareItemCraftListener:Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!

ItemCraftListener:Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!

BlockPlaceListener:Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!

Dałem chyba wystarczajace dowody ze ten plugin to plagiat a plagiat to plagiat innego pluginu :)

Można iść na prostaka i wziąć paragrafy ;)

Nie wiem, może ktoś na innym forum skopiował ten kod. Plugin pisałem pod wzór innego kodu. Nie jakiegoś Killerek01

//Łącze ~Ixidi

//A błędu to już nie poprawił :kappa: ~myszakue

Edytowane przez Myszak

• 2 tygodnie później...

Plagiat! Mój pl. Proszę o usunięcie tematu.

Dnia 21.02.2017 o 17:30, MrRobokop_YT napisał:

Zacznijmy od tego, KukisMarmur znasz plugin? Ten Killerek01 splagiatował to więc nie mniej do mnie wątów, że ten plugin był z fora. Ten Killerek01 to mały cwelek. Sam skopiował plugin ;) Pzdr

Cwelek? Może ts śmieciu KukisMajster Podpisał sobie ten pl. A jak pytałem się autora czyli dragovskiego czy mogę zmienić kod i wstawić go do internetu. 

Dnia 21.02.2017 o 19:03, HcLand napisał:

" plugin to plagiat a plagiat to plagiat innego pluginu " chodzilo mi o to tutaj ze killerek splagiatowal od kogos ten plugin swoj i dodal do neigo komende /cx,polecam czytac ze zrozumieniem

Tak dodałem komende /cx i mam wszelkie pozwolenia od dragovskiego czyli autora całego kodu.

//Łączę ~ :derpy: 

Nieaktywny
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...