Skocz do zawartości
  • 0

Source code

marcinek7
 Udostępnij

Pytanie

3 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

• 0

Pobierasz source np. z githuba, tworzysz projekt, wrzucasz kod, a do build patha dodajesz silnik na który kompilujesz. Potem Export -> Jar File i zapisujesz sobie skompilowany plik .jar.

• 0

Niby prosty problem, ale odpowiedź może być już trochę bardziej skomplikowana. Aplikacje/projekty korzystają z innych programów od zarządzania wersjami, w Javie prawdopodobnie najpopularniejszy jest Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!. Najłatwiej rozpoznać projekt korzystający z niego z pliku pom.xml (Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!), w korzeniu (roocie) całego projektu, lub repozytorium. Istnieje jeszcze wiele innych podobnie działających programów jak Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! (dość niepopularny), lub Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! (zyskujący na popularności).

Myślę, że wystarczająco Mavena opisujesz już Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!. Korzystanie z programu korzystającego z takiego programu jest bardzo proste. Najpierw należy zdobyć kod źródłowy. Jeżeli znajduje się on w repozytorium Git, na przykład GitHub, GitLab lub BitBucket wystarczy sklonować - git clone <adres URL repozytorium>. Następnie po sklonowaniu wchodzimy sobie do folderu projektu cd <nazwa projektu>. Tutaj wystarczy już tylko wpisać mvn clean package. Wszystkie komendy Maven można Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!. Maven przez jakiś czas - zależnie od wielkości projektu i zależności z których korzysta spróbuje pobrać wszystkie dependency i skompilować projekt w folderze target. Gdy pojawi się komunikat "BUILD SUCCESS" wszystko zostało wykonane zgodnie z planem. Możesz już otworzyć sobie kod w dobrowolnym IDE, aby edytować. Lub po prostu zdobyć plik JAR z folderu target.

Myślę, że pomogłem - pozdrawiam. :)

Edytowane przez TheMolkaPL

Nieaktywny
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...