Skocz do zawartości
  • 0

Ranking

kubastion
 Udostępnij

Pytanie

Witam, dzis znalazlem skrypt na ranking - wzialem go dla siebie, przerobilem i wszystko fajnie dziala lecz od czasu do czasu na chacie przy [lvl] wyskakuje none, wyglada to tak

[Ranga][<none>]kubastion gdy tak sie dzieje nie dziala zadna funkcja z tego skryptu - czyli /drop, /poziom  i wszystko inne jest "zawieszone", /ranking rowniez nie dziala. Moglby mi ktos pomoc rozwiazac ten problem?

Tutaj jest kod:

Mam rowniez problem z tym, iz gdy uzyje komendy /drop otwiera mi sie gui, wszystko niby dziala ale gdy klikne 2-3x na diaxa buguje sie on i bez problemu moge go sobie wziac. 

Z gory dziekuje i pozdrawiam!

Dodakowy problem:

Gdy bede posiadal np. w pierwszym poziomie 61/60 to dopiero po wspianiu wiadomosci na chacie wyswietli sie komunikat ze wbilem nastepny poziom, jak moge to zmienic, zeby komunikat wysylal sie automatycznie po wbiciu kolejnego poziomu?

Edytowane przez kubastion

4 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

• 0

w /drop dodalem zeby czekalo 2 ticks poniewaz sie uczylem ze to musi byc xD

zmienilem to lvlup, co sekunde sprawdza kazdego gracza czy ma odpowiednia ilosc pkt i daje mu lvlup jesli ma :D

tego z chatem chyba nie da sie naprawic, tez tak mialem czasem. cos blokowalem wtedy ze jezeli wiadomosc nie zawiera tego tekstu to cancel event i wysylalo mu wiadomosc zeby napisal jeszcze raz ale to tez glupie

Nieaktywny
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...