Skocz do zawartości

Wakal

Użytkownik
 • Zawartość

  51
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. Witam :). Jak dodac limit zrespionych mobow z 1 zmiennej? Chce aby z jedenj zmiennej respiło się max np. 20 mobów, czyli jak jest wiecej niz 20, to odliczanie do respienia sie ich sie zatrzymuje, jak jest mniej, to znowu wznawia itd. (Oczywiscie chodzi mi o komende np. SetSpawnMob 1 ( zeby sie max z 1 respilo np. 5 potworów.) Mój skrypt: command /SetSpawnMob [<number>]: permission: set.spawnmoba permission message: &4Nie masz do tego uprawnien... trigger: arg 1 is set: if {ZombieBossyS::%number-arg%} is not set: add 1 to {bossyY} set {ZombieBossyS::%number-arg%} to location of player every 60 second: chance of 100%: loop {bossyY} times: spawn 1 zombie at {ZombieBossyS::%loop-number%} set the spawned zombie's display name to "NAZWA" set the last spawned entity's max health to 203 heal the last spawned entity set tool of last spawned entity to wooden sword of unbreaking 10 on death: if victim is zombie: if name of victim is "NAZWA": give 2 exp to attacker Proszę o szybką pomoc. Za wszystkie odp. z góry dzięki! Daje naj i like!
 2. Witam, ostatnio "Napisałem" Skrypt na drop blocku z zombie o takiej i takiej nazwie. on death: if victim is zombie: if displayname of victim is "NAZWA": chance of 100%: drop 1 gold block named "&c&lZloty block" at victim stop Moje pytanie brzmi: Czemu te blocki wypadają ze wszystkich zombie, a nie tylko z tych którzy mają nazwe "NAZWA" ? Za wszystkie odp z góry dzięki! Daje like i najlepszą odpowiedz.
 3. Jak zabijac lub robic cancel event na exp

  Dobra, dzięki. Zaufam bardziej doświadczonemu. To teraz do zamknięcia.
 4. Czemu to jest zbugowane?!

  Nie działa, dokładnie to samo Do zamknięcia, to jest zbugowane, wystarczy restart serwera.
 5. Witam, dzisiaj napisałem skrypt na drop ze skrzynek, wygląda on tak on rightclick with chest: if player's tool is chest named "NAZWA": chance of 10%: add 1 348 of unbreaking 10 named "NAZWA" with lore "OPIS" to player remove 1 chest named "NAZWA" from player stop on rightclick with chest: if player's tool is chest named "NAZWA2" chance of 10%: add 1 348 of unbreaking 10 named "NAZWA" with lore "&e&lBrylka Zlota" with lore "NAZWA" to player remove 1 chest named "&cZniszczona skrzynia krwawego zombie" from player stop I tak, w kodzie nie ma błędu, ale przy skrzynce o nazwie "NAZWA2" otwiera się kilka skrzynek na raz, a w 1, a nawet jak otworzy sie 1 to dropi kilka itemow, proszę o pomoc, w naprawieniu tego (Chce zeby otwierały się po jednej) Za wszystkie odp. z góry dzięki! Daje like i Naj.
 6. Jak dodac bossbar do hp danego moba? Np. stefana. Daje like! I naj. Za wszystkie odp z góry dzięki!
 7. Dobrze, @Quaczi działa ale musiałem dać w innym skrypcie, w którym ustawiłem drop z tego moba. Do zamknięcia.
 8. Jak wyświetlać text tylko gdy zabije sie moba o takiej nazwie? on death: if name of victim is "Dariusz": send "TexT" to all players Jak zrobic zeby tylko gdy zabije się "Dariusza" wyswietla sie na chacie ten TexT? W tej chwili wyswietla sie przy zabijaniu wszystkich mobow, o każdej nazwie. DAJE LIKE :D!
 9. Jak wyświetlać text tylko gdy zabije sie moba o takiej nazwie? on death: if name of victim is "Dariusz": send "TexT" to all players Jak zrobic zeby tylko gdy zabije się "Dariusza" wyswietla sie na chacie ten TexT? W tej chwili wyswietla sie przy zabijaniu wszystkich mobow, o każdej nazwie. DAJE LIKE :D!
 10. Witam, jak założyć potworowi dane eq? NP. Chce założyć wcześniej zrespionemu potworowi całą zbroje diax? Za wszystkie odp z góry dzięki. Ps... Daje like.
 11. Jak zabijac lub robic cancel event na exp

  Działa, masz like Do zamknięcia.
 12. Jak zabijac lub robic cancel event na exp

  error: There's no loop that matches 'loop-item' (PoziomyFirstJoin.sk, line 12: if loop-item is xp:')
 13. Witam, tak jak w tytule. Jak zabijać lub robic cancel event na exp który wydropił z potworów?
×