Skocz do zawartości

Wirus

Użytkownik
 • Zawartość

  57
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O Wirus

 • Tytuł
  Początkujący III

Ostatnie wizyty

147 wyświetleń profilu
 1. różne Paczka skryptów pod tryb RealLife

  Mi coś ten npc z Telefonami nie pokazuje przedmiotów oraz przy wszystkich pracach piszę opuść prace a nawet jej nie dostałem
 2. admin RekruNN - Skrypt na rekrutacje na serwerze!

  Według mnie świetne i przyjemne, dodaj jeszcze więcej pytań i będę zadowolony całkowicie. (pytania np) - Posiadasz teamspeak3 albo discord? - Posiadasz mikrofon? - Dlaczego chcesz przejść rekrutacje?
 3. różne Paczka skryptów pod tryb RealLife

  @SebxteR czy ta paczka jest twojego autorstwa i czy mogę ją wykorzystać na swoim serwerze?
 4. Witam potrzebuje skript który za dnia powoduje że wszystkie drzwi które są postawione pod nazwą sklepowe, oraz mają to być drzwi dark_oak_door, noi jak postawimy takie drzwi to za dnia one się otwierają wszystkie na mapie NowySpawn gdy jest dzień a zamykają się gdy jest noc. (za wszelką pomoc dziękuje oraz lajkuje )
 5. Skript na Demon Tower

  Wieża demonów - Tak jak w metin2 ???
 6. Witam potrzebuje skript coś podobnego do gildi że wpisujemy /baza i nas tepa do tego miejsca bazy gdzie ją utworzyliśmy ale ja chce na innej zasadzie bo chce aby to miejsce do teleportacji tworzyli z bloku dźwiękowego np sobie położy i robi mu już jak by teleport do tego bloku dźwiękowego, wpisuje /teren dom i go tepa tam gdzie położył ten blok dźwiękowy. (za pomoc dziękuje)
 7. wyciąganie książek

  Dobra robota dzięki za pomoc !
 8. Blok który ustawia tylko sethome (pomocy) !

  https://imgur.com/a/6f65V 3 błędy a jak daje razem noteblock no to 4 errory więc jest dobrze to co napisałeś ale nadal z jakiegoś powodu 3 errory , oraz nie wykorzystuje to komende sethome dlatego jak wpisuje gracz /home to nie pisze mu razem z innymi sethomami że jest teren tylko musi wpisać /home teren aby go tepło :/,
 9. Blok który ustawia tylko sethome (pomocy) !

  https://imgur.com/a/nUrhz 2 błędy
 10. Zrobi mi ktoś prosty skript że jak położę blok dźwiękowy to wtedy pojawia się komenda /sethome teren i wtedy gracz ma właśnie tam sethome gdzie położył ten blok dźwiękowy. (za pomoc dziękuje)
 11. wyciąganie książek

  Witam, potrzebuje skript który wyciąga wszystkie enchanty np z miecza i daje te enchanty jako książki.
 12. Witam, potrzebuje skript który miałby za zadanie wykorzystywać inną komendę czyli np będzie to komenda w skripcie /tereny dodaj <nick gracza> i a komenda ogólna ta z pluginu to będzie /ps allow <nick> a więcej sam już dodaj. *dziękuje za wszelką pomoc oraz lajkuje*
 13. Radio eska

  Witam, czy idzie zrobić skript na radio w stylu modów czyli postawimy sobie blok grający i gra w nim np radio Eska czy da się tak w skripcie zrobić oczywiście radio gra tylko z 10 kratek czy tak się da ???
 14. Oceń poziom "raka" użytkownika wyżej

  1/10
 15. Witam, potrzebuje skript który by odpowiadał za takie coś że jak nazwiemy golema smyczą to jak go bijemy to żeby nie znikła mu ta nazwa nadana smyczą. (za wszelkie starania dziękuje oraz lajkuje)
×