Skocz do zawartości

Wirus

Użytkownik
 • Ilość zawartości

  65
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Ostatnie wizyty

840 wyświetleń profilu

Osiągnięcia Wirus

Początkujący III

Początkujący III (4/13)

5

Reputacja

 1. Dobra dzięki sprawa rozwiązana coś mi authme zaczął świrować i sam wyłanczał serwer dziwna sprawa ale cóż nie ważne. dzięki
 2. stwierdziłem tak po tym: oraz serwer nie chciał się uruchamiać a teraz uruchamia.
 3. Witam, mam problem bo mam tuske na 1.10 na 1.14.4 jeszcze chodził ale na 1.15.1 już nie macie jakiś pomysł gdzie mogę znaleźć ten dodatek do skriptu albo podobny skript ?
 4. Wirus

  Particlesy na Mieczu

  Witam, potrzebuje skript który dodałby że trzymając w ręku diamentowy miecz o nazwie &cMiecz Withera dodaje nam że respi dookoła naszego miecza particlesy witch magic (kto zrobi najszybciej dostanie najlepszą odpowiedz) dzięki za staranność
 5. https://pastebin.com/uW62DjcV Oczywiście nie mój skript (ale chyba chodzi o to?) - jak coś to nie ten dział jak czegoś potrzebujesz to dajesz temat w zleceniach a nie w skriptach gdzie ktoś swoje skripty umieszcza.
 6. Wirus

  Elytra z Particless

  Takiego czegoś nie chce
 7. Po co setrank :((( można było przez PermissionsEX
 8. Wirus

  Elytra z Particless

  Witam potrzebuje skript że elytra pod nazwą Ender Dragon Wings i z lore &eSkrzydla Smoka Endu ma particlesy flame. (to wszystko za wszelkie starania dziękuje i całuje po rączkach) poprawka .... (jak ubierzemy ją to są te particle a nie jak np trzymamy tylko w ręku..)
 9. Mi coś ten npc z Telefonami nie pokazuje przedmiotów oraz przy wszystkich pracach piszę opuść prace a nawet jej nie dostałem
 10. Według mnie świetne i przyjemne, dodaj jeszcze więcej pytań i będę zadowolony całkowicie. (pytania np) - Posiadasz teamspeak3 albo discord? - Posiadasz mikrofon? - Dlaczego chcesz przejść rekrutacje?
 11. @SebxteR czy ta paczka jest twojego autorstwa i czy mogę ją wykorzystać na swoim serwerze?
 12. Witam potrzebuje skript który za dnia powoduje że wszystkie drzwi które są postawione pod nazwą sklepowe, oraz mają to być drzwi dark_oak_door, noi jak postawimy takie drzwi to za dnia one się otwierają wszystkie na mapie NowySpawn gdy jest dzień a zamykają się gdy jest noc. (za wszelką pomoc dziękuje oraz lajkuje )
 13. Wirus

  Skript na Demon Tower

  Wieża demonów - Tak jak w metin2 ???
 14. Witam potrzebuje skript coś podobnego do gildi że wpisujemy /baza i nas tepa do tego miejsca bazy gdzie ją utworzyliśmy ale ja chce na innej zasadzie bo chce aby to miejsce do teleportacji tworzyli z bloku dźwiękowego np sobie położy i robi mu już jak by teleport do tego bloku dźwiękowego, wpisuje /teren dom i go tepa tam gdzie położył ten blok dźwiękowy. (za pomoc dziękuje)
 15. Wirus

  wyciąganie książek

  Dobra robota dzięki za pomoc !
×
×
 • Dodaj nową pozycję...