Skocz do zawartości

Wirus

Użytkownik
 • Zawartość

  62
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

1 obserwujący

O Wirus

 • Tytuł
  Początkujący III

Ostatnie wizyty

385 wyświetleń profilu
 1. Witam, potrzebuje skript który dodałby że trzymając w ręku diamentowy miecz o nazwie &cMiecz Withera dodaje nam że respi dookoła naszego miecza particlesy witch magic (kto zrobi najszybciej dostanie najlepszą odpowiedz) dzięki za staranność
 2. https://pastebin.com/uW62DjcV Oczywiście nie mój skript (ale chyba chodzi o to?) - jak coś to nie ten dział jak czegoś potrzebujesz to dajesz temat w zleceniach a nie w skriptach gdzie ktoś swoje skripty umieszcza.
 3. Wirus

  Elytra z Particless

  Takiego czegoś nie chce
 4. Po co setrank :((( można było przez PermissionsEX
 5. Witam potrzebuje skript że elytra pod nazwą Ender Dragon Wings i z lore &eSkrzydla Smoka Endu ma particlesy flame. (to wszystko za wszelkie starania dziękuje i całuje po rączkach) poprawka .... (jak ubierzemy ją to są te particle a nie jak np trzymamy tylko w ręku..)
 6. Mi coś ten npc z Telefonami nie pokazuje przedmiotów oraz przy wszystkich pracach piszę opuść prace a nawet jej nie dostałem
 7. Według mnie świetne i przyjemne, dodaj jeszcze więcej pytań i będę zadowolony całkowicie. (pytania np) - Posiadasz teamspeak3 albo discord? - Posiadasz mikrofon? - Dlaczego chcesz przejść rekrutacje?
 8. @SebxteR czy ta paczka jest twojego autorstwa i czy mogę ją wykorzystać na swoim serwerze?
 9. Witam potrzebuje skript który za dnia powoduje że wszystkie drzwi które są postawione pod nazwą sklepowe, oraz mają to być drzwi dark_oak_door, noi jak postawimy takie drzwi to za dnia one się otwierają wszystkie na mapie NowySpawn gdy jest dzień a zamykają się gdy jest noc. (za wszelką pomoc dziękuje oraz lajkuje )
 10. Wirus

  Skript na Demon Tower

  Wieża demonów - Tak jak w metin2 ???
 11. Witam potrzebuje skript coś podobnego do gildi że wpisujemy /baza i nas tepa do tego miejsca bazy gdzie ją utworzyliśmy ale ja chce na innej zasadzie bo chce aby to miejsce do teleportacji tworzyli z bloku dźwiękowego np sobie położy i robi mu już jak by teleport do tego bloku dźwiękowego, wpisuje /teren dom i go tepa tam gdzie położył ten blok dźwiękowy. (za pomoc dziękuje)
 12. Wirus

  wyciąganie książek

  Dobra robota dzięki za pomoc !
 13. https://imgur.com/a/6f65V 3 błędy a jak daje razem noteblock no to 4 errory więc jest dobrze to co napisałeś ale nadal z jakiegoś powodu 3 errory , oraz nie wykorzystuje to komende sethome dlatego jak wpisuje gracz /home to nie pisze mu razem z innymi sethomami że jest teren tylko musi wpisać /home teren aby go tepło :/,
 14. https://imgur.com/a/nUrhz 2 błędy
 15. Zrobi mi ktoś prosty skript że jak położę blok dźwiękowy to wtedy pojawia się komenda /sethome teren i wtedy gracz ma właśnie tam sethome gdzie położył ten blok dźwiękowy. (za pomoc dziękuje)
×