Skocz do zawartości

Skirim

Użytkownik
 • Ilość zawartości

  5
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Osiągnięcia Skirim

Świeżak

Świeżak (1/13)

1

Reputacja

 1. Dopiszcie też osoby które wam pomagały przy zakonie nawet w najmniejszy sposób
 2. Jak działa piec hutniczy? Mam rozumieć, że ja daję np. 2 rudy żelaza i otrzymuje trzy sztabki żelaza?
 3. Skirim

  Inventory tweaks

  Wstęp: Witam. Doskonale wiem, że tą modyfikacje można sobie samemu oddzielnie zainstalować, ale czy nie lepiej było by gdyby modyfikacja od razu była zainstalowana? Przecież taki ktoś kto nie zna się WCALE na modach nie umiałby tego zainstalować. Co dodaje: Dzięki tej modyfikacji będziemy mieli możliwość szybkiego segregowania itemów w skrzynce lub w ekwipunku. Zaś gdy jesteśmy np. w kopalni i mamy dwa kilofy w ekwipunku i gdy zniszczy nam się jeden, błyskawicznie na miejsce zepsutego wchodzi nasz nie używany jeszcze Link: http://curse.com/mc-mods/minecraft/223094-inventory-tweaks/2315240 (plik od razu się pobiera!)
 4. Skirim

  mo' creatures

  Z tego co wiem, autor zabrania dodawania jego modyfikacji do paczki - trzeba by było ją samemu zainstalować. Na razie jestem na nie.
 5. Sądzę, że lunch bagi zabierają miejsce a nie oszczędzają, ponieważ do slota można włożyć tylko kilka jedzonka, nie wstawimy tam np. 16 mięska. Protip: Polecam od razu na początku wykopać trochę piasku by mieć kilka butelek na wodę. Protip: Przed zabiciem zwierząt zapewnij im potomstwo. Protip: Czytaj uważnie chat, gdyż może ktoś czasami szukać robotnika za dobre itemy, lub nawet coś co ty lubisz, a w dodatku dostajesz za to zapłate! Protip: Przed wybudowaniem domu, sprawdź okolice, jeśli zobaczysz bardzo brzydki budynek nie buduj się w pobliżu niego, być może właściciel budynku zechce wybudować coś więcej przez co zepsuje on Ci ładnie wyglądający teren. Protip: Na aktualnej mapie mamy wiele lasów, jeśli chcesz wybudować się w jakimś miejscu, ale jest za dużo drzew to podpal las. Protip: Przed paleniem drzew, wytnij drzewa w miejscu gdzie chcesz by już się nie paliło (liście nie mogą się dotykać z innymi liściami)
×
×
 • Dodaj nową pozycję...