Skocz do zawartości

kamcio96

Użytkownik
 • Ilość zawartości

  100
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kamcio96

 1. @KASKASA dlaczego robisz problemy o nic... Jak masz film to go wrzuć. Masz dowód, wyślij mi na pw, jak filmk to albo krótki albo z dokładnym czasem. A teraz to i tak już bez różnicy... Zamykam i daje Ci ostrzeżenie żebyś się ogarnął z tymi zgłoszeniami, jak szukasz atencji to uświadomię Cię że to nie jest miejsce na to.
 2. Zamykam. @esej proszę nie rób tematów takich jak ten XD Dziś się tym zajme
 3. Przyjęte osoby: @creafter @Norberto @MaksPLXD @StivMc1334 @esej Gratulujemy, wkrótce otrzymacie zaproszenie na PW do naszego discorda
 4. Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia Do końca tego tygodnia podamy listę przyjętych osób
 5. Cześć! Postanowiliśmy wznowić rekrutacje na ChatMod'a (z możliwym późniejszym awansem na wyższą range). Zasady będą trochę inne niż wcześniej. Każdy kto chce wziąć udział w rekrutacji musi w tym temacie napisać odpowiedz (tylko jedną!) zgodnie z formularzem. Główni administratorzy na koniec wybiorą najlepsze osoby. Na wasze zgłoszenia czekamy do 04.08.2017. Prosimy o powstrzymanie ocen podań innych osób, zrobią to administratorzy. Wiek: Informacje o Sobie: Ile czasu grasz już na naszym serwerze: Czy posiadasz TeamSpeak3 i sprawny mikrofon: Doświadczenie: Czy znasz taryfikator kar: Czy posiadasz rangę administracyjną na innym serwerze: Zaimponuj nam! Powodzenia!
 6. Muszę mieć 100% dowód na to, że to twoje konto.
 7. 3. raz napisze. Potrzebuje potwierdzenia że to twoje konto, kupowałeś kiedyś coś u nas na serwerze?
 8. Nie korzystam ze skype. Napisz do mnie na PW z wiarygodnym argumentem ze to jego konto.
 9. A dlaczego piszesz to Ty a nie kuzyn? Jeżeli jest w stanie uwiarygodnić że to jego konto to zresetuje hasło.
 10. kamcio96

  InuxPvP

  Nie ma to jak jako dowód dać filmik z haxami XDDDDD Zamykam, ufam @InuXPvP Odinstalujcie ten szajs bo niszczycie gre tylko...
 11. Wszystko zależy od jakości filmu. Wrzuć, pokaż to przemyślimy sprawe
 12. @TheMolkaPL jak najbardziej tak! ale musiałbyś napisać albo znaleźć takie coś co pozwoli edytować tabliczki tylko na terenie do którego ma się dostęp XD
 13. tak jest źle, przy sandra8989 powinno być "Administrator"
 14. Temat został przeniesiony z mcplay.pl - sieć serwerów > Serwery partnerskie > Skargi, problemy i odwołania od kar do Skargi, problemy i odwołania od kar > mcplay.pl - sieć serwerów > Serwery partnerskie > Przyjęte.
 15. Jaki jest twój dokładny nick?
 16. Nie mogłem z edytować postu. Przed napisaniem podania powinieneś napisać do mnie w tej sprawie.
 17. Temat został przeniesiony z mcplay.pl - sieć serwerów > Serwery partnerskie > Rekrutacja do Skargi, problemy i odwołania od kar > mcplay.pl - sieć serwerów > Serwery partnerskie > Odrzucone.
 18. Odrzucone, zajmij się swoim serwerem.
 19. kamcio96

  Pytanie

  Temat został przeniesiony z mcplay.pl - sieć serwerów > Serwery partnerskie > Skargi, problemy i odwołania od kar do Skargi, problemy i odwołania od kar > mcplay.pl - sieć serwerów > Serwery partnerskie > Przyjęte.
 20. kamcio96

  Obrażanie Graczy

  Temat został przeniesiony z mcplay.pl - sieć serwerów > Serwery partnerskie > Skargi, problemy i odwołania od kar do Skargi, problemy i odwołania od kar > mcplay.pl - sieć serwerów > Serwery partnerskie > Przyjęte.
 21. @TheMolkaPL Używamy pluginu PlotSquared. Jeżeli masz czas i chęci możesz dopisać dla nas specjalny dodatek Max 3 głosy dziennie. Nie można głosować na swoją działkę. Komendy: /recenzja ocen <id dzialki> <ocena> [komentarz...] /recenzja pokaz <id dzialki> - pokazuje liste ocen z komentarzami, datą i nick /recenzja cofnij <id dzialki> - usuwa komentarz, ale nie kasuje limitu /recenzja reload - ( ͡° ͜ʖ ͡°) /recenzja top /recenzja top10 - top10 wszystkich dzialek /recenzja toptydzien - top przez ostatnie 7 dni :D
 22. Temat został przeniesiony z mcplay.pl - sieć serwerów > Serwery partnerskie > Skargi, problemy i odwołania od kar do Skargi, problemy i odwołania od kar > mcplay.pl - sieć serwerów > Serwery partnerskie > Przyjęte.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...