Skocz do zawartości

hypersonic0

Użytkownik
 • Ilość zawartości

  104
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Rudoland

Ostatnie wizyty

1 183 wyświetleń profilu

Osiągnięcia hypersonic0

 1. Nie wiem co to tam jest, dawno z tego nie korzystałem a w Minecrafta tyle nie pogrywałem że hoho. Znazłem to gdzieś i wkleiłem może komuś się przyda.
 2. Witam. Przedstawiam wam moją listę poradników które często pomogły mi w tworzeniu skriptów. Te rzeczy przeznaczone są głównie dla początkujących lecz trochę bardziej zaawansowanym może się przydać Wiele rzeczy jest do dodatku Wildskript więc polecam go zainstalować. Pozdrawiam was skrypterzy! Hajper!
 3. 1. Po co bardziej rozbudowany plugin? 2. Dodałem scan.
 4. HajperStone! - Innowacyjne kopanie stone! Skrypt dodaje możliwość kopania w trybie stoniarki Tryb stoniarki włączamy/wyłączamy za pomocą kilofa (dowolnego) Wymagany dodatek: skQuery Krótka prezentacja skripta: Download: HajperStone.sk Skan: HajperStone.sk on join: set {drop.%player%} to 0 on mine stone: if {drop.%player%} is 1: wait 2 seconds set block to stone spawn 10 of particle flame:0.1 offset by 0, 0, 0 at event-block on right click with any pickaxe: if {drop.%player%} is 0: set {drop.%player%} to 1 send "&aStoniarka Wlaczona" else: set {drop.%player%} to 0 send "&cStoniarka Wylaczona"
 5. hypersonic0

  Skojarzenia

  Rei's z radarem XDDDDD
 6. ▒███░███▒███ ░░░█░█░█▒█ ░███░███▒███ ░█░░░░░█▒▒▒█ ░███░░░█░███
 7. Panel Sterowania - Menedzer urządzeń -> Karty Graficzne -> Intel HD Graphics (będzie się inaczej nazywała) -> zainstaluj/zaktualizuj sterowniki
 8. Ale jak ktoś ma skript na serwerze to po co korzystać z czegoś innego? :P
 9. Witajcie! Postanowiłem wydać nowy skript który ma zastępować pluginy typu SignsColor. Jeżeli ktoś nie korzysta z Essentials ten skript także mu się przyda do kolorowania tabliczek! Link: Zapraszam do oceniania bo jest to mój 3 publicznie wydany skript!
 10. Dokładnie tak jak @up to napisał, a nie chce tego broadcasta/send to all players bo nie będzie gildii z pluginu FunnyGuilds widać.
 11. hypersonic0

  Skrypt na kosz

  options: title: Koszcommand /Kosz: aliases: /trash, /wyrzuc, /usun trigger: open chest with 6 rows named "{@title}" to player
 12. Ale chodzi mi o wiadomość jak ktoś pisze np <hajperowsky> Siema to ja chce Hajperowsky: Siema
 13. A nie ma tak jak z wychodzeniem wchodzeniem ?
×
×
 • Dodaj nową pozycję...