Skocz do zawartości

MasterFlot

Użytkownik
 • Ilość zawartości

  53
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Toruń
 • Hobby
  piłka nożna, siatkówka, Minecraft

Ostatnie wizyty

976 wyświetleń profilu

Osiągnięcia MasterFlot

Początkujący III

Początkujący III (4/13)

4

Reputacja

 1. MasterFlot

  Kilka skryptów

  @up Do wirtualnego eq nie jest potrzebny SKQUERY (tylko SK+)
 2. MasterFlot

  Kilka skryptów

  options: cos: end stone #tu wpisz nazwe tego end stona cos1: blaze rod #a tu wpisz ta nazwe tego blaze roda command /crafting: trigger: show "s;1;i;stone;n;&7Kamien;s;2;i;stone;n;&7Kamien;s;3;i;stone;n;&7Kamien;s;7;i;gold block;n;&7Blok zlota;s;10;i;stone;n;&7Kamien;s;11;i;piston base;n;&7Piston;s;12;i;stone;n;&7Kamien;s;13;i;end stone;n;{@cos};s;16;i;gold block;n;&7Blok Zlota;s;18;i;blaze rod;n;{@cos1};s;19;i;diamond;n;&7diament;s;20;i;redstone;n;&7Redstone;s;21;i;diamond;n;&7diament;s;25;i;stick;n;&7Patryk;" with 6 rows named "&6Craftingi" to player
 3. MasterFlot

  Świniarki na przycisk

  Siemka ! Jak widać w temacie potrzebuje skryptu na świnki które pojawiają się w danej lokacji (ale nie chce aby każdy przycisk tak mógł więc zrób coś w stylu "if name of player's tool is "test":"
 4. Siemka !! Mam pytanko :) Chodzi mi o to jak zrobić blok w lokacji !!! np. kiedy wpisze /kupa: to w lokacjii {cos} pojawia się jakiś blok :) myślę że wytłumaczyłem nie źle ehhhhh.
 5. MasterFlot

  Różdżka !!! PILNE

  Cześć skript.pl !! proszę o pomoc nie wiem jak to napisać: chodzi mi o skrypt na różdżke albo część skryptu (prosze oto część): on rightclick holding stick: if name of player's tool is "&2&LRozdzka": if {rozdzka.%player%} is true: send "&cCzary mary chokus pokus twoja stara to ford fokus" set {rozdzka.%player%} to false wait 5 second set {rozdzka.%player%} to true stopchodzi mi o to żeby ta różdżka dawała efekt: spawn 100 of lava data 0 offset with 1, 1, 1 atale taki efekt zrobi się tam gdzie się celuje różdżką (jeżeli to możliwe to proszę szybko o pomoc) :)
 6. MasterFlot

  Zbyt dużo mobków

  może spróbuj komendą: /difficulty 1 :D
 7. plugin usunąłem i wgrałem ultimateclans bo admin powiedział że ten plugin jest do dupy bo nie było claimów :D
 8. IP: s1.cubehost.pl:5255---Sloty: 100---Typ: Survival + Frakcje---PvP: Tak---Premium: Nie---Nether: Nie---Potwory: Tak---Zwierzeta: Tak---Whitelist: Nie Właściciel: MasterFlotAdmin: prosperoModerator: Pan_LimonkaSponsor: Matikret authme, automessage, autosaveworld, iconomy, worldedit, worldguard, holoAPI, essentials, permissionsex, chatmanager, coloredsigns, azrank, randomplacer, skript, wildskript, skriptplus, skaddonlib, vault, scoreboardstats, otherdrops, nocheatplus Na naszym serwerze jest też sklep który można otworzyć za pomocą komendy /sklep.Na naszym serwerze jest dużo skryptów które ułatwiają gre. mamy też autorski pluginy m.in. np. na gildie. Screeny: Na naszym serwerze nigdy się nie nudzisz ! Mamy dużą administracje ! Oczywiście odjechany spawn i budowle graczy ! Prosze o łagodne hejtowanie :)
 9. MasterFlot

  Mini skrypt

  nie działa :(
 10. MasterFlot

  Mini skrypt

  nie działa :( z give też nie
 11. MasterFlot

  Mini skrypt

  nie działa :( nie ma błędów ! ale zabiera te potki z eq :(
 12. MasterFlot

  Mini skrypt

  Siemka potrzebuje małego skrypciku już mówie o co mi chodzi: potrzebuje skrypt na miotaną potke z natychmiastowym zabieraniem życia [id: 373:16420] i chodzi mi o to że można nią rzucać 100000 razy
 13. MasterFlot

  Forumowy Survival

  dodam mnie nick: MasterFlot
×
×
 • Dodaj nową pozycję...