Skocz do zawartości

Fajowskowy5

Użytkownik
 • Ilość zawartości

  18
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

1 obserwujący

Ostatnie wizyty

1744 wyświetleń profilu

Osiągnięcia Fajowskowy5

Początkujący I

Początkujący I (2/13)

3

Reputacja

 1. Fajowskowy5

  MEFIHOST

  Płatności na stronie zostały dodane (zakładka sklep).
 2. Fajowskowy5

  MEFIHOST

  Strona hostingu przeszła renowację. Regulamin i Dane Kontaktowe zostały umieszczone na Discordzie.
 3. Fajowskowy5

  MEFIHOST

  @LeviBoyPLOczywiście że tak nie jest. Zaufało mi ponad 20 osób i żadna nie została i nie zostanie nigdy oszukana. Nie podchodź do tej metody sceptycznie.
 4. Fajowskowy5

  MEFIHOST

  @ivallWeź daruj sobie, te Twoje komentarze to po prostu dno i wodorosty. Od początku jesteś źle nastawiony do tego projektu, a co najgorsze nie popierasz tego złego nastawienia jakimikolwiek argumentami. Nie ośmieszaj z łaski swojej moich umiejętności, bo ich w ogóle nie znasz. Ponadto w ogóle nie rozumiesz mojego działania, ja posiadam specyficzną metodykę. Tickety są dla mnie aktualnie wygodną formą przeprowadzania transakcji i Tobie nic do tego.
 5. Fajowskowy5

  MEFIHOST

  @oskarus2011 Strona nie jest zbugowana. Panel posiadamy, aczkolwiek dostęp jest przyznawany dopiero po dokonaniu transakcji na naszym Discordzie Tak... na discordzie. Mam gdzieś aktualnie te psujące się bramki płatności, żaden klient nie ma problemu z otwarciem ticketa. Liczy się wydajność, a nie pierdółki tego typu - chociaż fakt, za jakiś czas postaram się to wszystko bardziej zautomatyzować.
 6. Fajowskowy5

  MEFIHOST

  Wybacz. Już poprawione.
 7. Fajowskowy5

  MEFIHOST

  Uruchomiliśmy ofertę hostingu MC
 8. Fajowskowy5

  MEFIHOST

  Pojutrze startuje powoli oferta VPS Pierwszy możliwy do wynajęcia będzie zawierał 16 GB pamięci DDR4 / Procesor: Intel Core i7 8700 (3 dedykowane vCPU) / Dysk SSD o pojemności 70 GB. W przypadku zakupienia VPS #1, w trybie natychmiastowym zostaną uruchomione prace nad VPS-em #2.
 9. @ivallWidać że masz słabe doświadczenie w prowadzeniu serwerów, a przynajmniej Survival. W mojej opinii to nie jest w żaden sposób powiązane z P2W, ponieważ badaliśmy w jakim średnim czasie gracze zdobywają takie przedmioty. I uwierz że robią to bardzo szybko @LeviBoyPL Strona SC-AZ faktycznie jest obrzydliwa, tutaj w pełni przyznaje rację xD Postawiona na odwal się, w 5 minut. Ale taki był tego koncept, służy jedynie do redirectowania. Zostanie poprawiona w najbliższym czasie, bo mi też osobiście się nie podoba.
 10. @ivall Czy mógłbyś w jakikolwiek sposób uargumentować stwierdzenie "Twój to zwykły P2W". Podaj proszę kilka sensownych argumentów za tym przemawiających Serwer SC-AZ istnieje już od dawna (2 lata) i ze szczerego serca mogę przyznać Ci że nigdy nie był nastawiony na zysk. Poza tym sądzisz że posiadanie itemshopa jest złą rzeczą i psuje rozgrywkę? Tak samo prosiłbym o odrobinę argumentów przemawiających za taką tezą. Ja nie rozumiem osobiście tego co napisałeś. My trzymamy wszystkie tryby na serwerze dedykowanym, co wiąże się z ogromną ilością opłat, dlatego wypadałoby aby chociaż część z poniesionych strat finansowych się zwracała. To w żaden sposób nie wpływa na jakość rozgrywki, zwłaszcza że wszystkie rangi są odpowiednio zbalansowane i każdy przedmiot da się zdobyć bez kupna rangi.
 11. Serwer słabo zaprezentowany (przynajmniej tutaj). Brak jakichkolwiek zdjęć czy innych elementów promocji, brak strony internetowej. Nie widzę nic nowoczesnego w pluginie na działki, bądź sklepu. Serwis mcsrvstatus w ogóle nie wyszukuje Waszego serwera, potem sprawdzę czy jest on faktycznie aktywny. Zadam dwa konkretne pytania: 1. Czy posiadacie przynajmniej jeden autorski plugin/skrypt na serwerze? 2. Jak skonstruowany jest Wasz plan zabezpieczeń? Czy jest on efektywny i w jaki sposób blokujecie exploity występujące w multiplayerze Minecraft'a?
 12. Fajowskowy5

  MEFIHOST

  Hosting w pełni się rozwija, zainwestowaliśmy w dodatkowe maszyny, ilość GB przestrzeni dyskowej w pakietach stron WWW została zwiększona. Wprowadzono poprawki estetyczne strony internetowej, zmieniliśmy avatar, przeprowadzamy reklamy na Facebooku i w innych miejscach. Co więcej przyznaliśmy każdemu pakietowi 512 MB PHP memory. Odnośnie oferty VPS - planowo zostanie przedstawiona 1 stycznia 2022 roku, czyli już niebawem.
 13. Chętnie udzielę informacji na temat optymalizacji serwera VPS oraz odpowiem na wszelkie pytania. Mefiboshet#4375 www.mefihost.pl
 14. Fajowskowy5

  MEFIHOST

  @ivallDziękujemy za wystawienie opinii, każda opinia jest ważna - nawet ta niekorzystna Template strony przejdzie niebawem całkowitą renowację, zostanie także dodany zautomatyzowany sklep (zakup przez discorda jest jedynie opcją tymczasową). Aktualnie najbardziej skupiamy się na przygotowaniu zaawansowanej oferty VPS przez co kwestie stylistyczne zeszły lekko na bok. Niemniej jednak zachęcamy Cię do odwiedzenia ponownie naszej strony za jakiś czas.
 15. Fajowskowy5

  MEFIHOST

  MEFIHOST | Profesjonalne usługi hostingowe Co mamy do zaoferowania: Wysoka wydajność maszyn, Niezawodność, Wsparcie techniczne 24/7, Wysokie bezpieczeństwo, Niskie ceny, Ofertę dostępną na stronie www. Strona WWW: www.mefihost.pl Serwer Discord: discord.com/invite/Z9snm5KN9P Zachęcamy do składania zamówień.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...