Skocz do zawartości

Fromtin

Użytkownik
 • Ilość zawartości

  10
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia Fromtin

Początkujący I

Początkujący I (2/13)

4

Reputacja

 1. Aktualizacja #1.4 → Dodaliśmy szansę na wypadnięcie gwiazdy netheru ze smoka! Szansa wynosi 20%! → Zmieniliśmy kilka rzeczy w sklepie za dolary, między innymi: • Dodaliśmy zgniłe mięso do kupna oraz sprzedania w kategorii różne, • Ustawiliśmy domyślną ilość przedmiotu do kupna oraz sprzedania na 1, • Zmniejszyliśmy trochę cenę kupna większości przedmiotów, • Dodaliśmy możliwość sprzedania konkretnych przedmiotów w kategorii różne.
 2. Aktualizacja #1.3 → Dodaliśmy dzienną nagrodę za wchodzenie na serwer, można ją odebrać u NPC'ta na spawnie lub pod komendą /nagroda, → Dodaliśmy mityczne skrzynie wraz z kluczami, które można zakupić pod komendą /Sklep za walutę serwerową jak i realną.
 3. @Adrian5063 serwer jest już włączony, zapraszam. Aktualizacja #1.2 → Naprawiono bug ze śmiercią po wpadnięciu do otchłani (teraz po wpadnięciu nastąpi teleport do określonego punktu), → Dodano wyszukiwanie komend pod /[TAB], → Dodano możliwość stworzenia własnego warpa! /pwarp, → Dodano możliwość stworzenia własnego sklepu! Więcej informacji pod /Pomoc, → Dodano możliwość wykopania spawnera jedwabnym dotykiem.
 4. Stanowczo odradzam, zostałem zbanowany za zwykłe umiejętności w pvp, które chyba przerastają grających tam graczy.
 5. O nieee Serwer jest postawiony na wersji 1.15, jeśli serwer się przyjmie, wtedy pomyślimy nad mocniejszym serwerem.
 6. https://imgur.com/a/lZ4ybAt - ciekawe skąd mam screena, w którym jest mój skin wraz z dopiero co zaczęta mapą na serwerze aliquam (dosyć dobrym serwerze dla budowniczych) oraz wysłany link do drzew, które później widnieją na "kradzionych mapach". Ale cóź albo jesteś trollem, który lubi innych denerwować albo masz nie pokolei w głowie - w tym przypadku polecam psychiatre.
 7. Stanowczo odradzam tę osobę, dzisiaj napisała mi na discordzie osoba (Gonti#0377) iż moje mapy ukazane na prezentacji mojego serwera są kradzione, pisał, że znalazł stronę na której one widnieją, spytałem go link a następnie podałem możliwe dowody na to, że mapy są moje. Osoba zamiast podać mi link do map "które ukradłem" oraz zobaczyć ukazane przeze mnie dowody po prostu napisała, że mapy są kradzione i żebym skończył temat, po czym mnie zablokowała.
 8. Dzięki za opinie, zaczynaliśmy tworzenie serwera, gdy owy tryb nie był tak popularny jak dzisiaj, staramy się wyróżniać wśród konkurencji nowymi dodatkami nad którymi cały czas pracujemy.
 9. te ▪ IP » Taplex.pl ▪ Discord » dc.taplex.pl ▪ Wersja » 1.17-1.18 ▪ Tryb » Survival + Działki ▪ Dostęp » Premium i NonPremium ▪ Ilość slotów » 40 Tryb polega na zbieraniu surowców , a następnie możliwości stworzenia bloku działki i postawieniu jej na świecie, aby zająć teren o wymiarach 50x50 kratek dostępny dla osoby która ją postawiła. Gracz może rozbudowywać swój teren, brać udział w różnych, ciekawych konkursach, przemierzać świat netheru oraz endu, aby poszukiwać skarbów, które owe światy skrywają, wykonywać zlecone mu zadania, wzbogacać się dzięki wykonywaniu prac lub zmierzać się z innymi graczami na arenie pvp i próbując zdobyć coraz wyższe miejsce w rankingu. ▪ Działki » każdy gracz może mieć jedną, własną działkę przeznaczoną tylko do jego użytku, na której jest całkowicie chroniony przed: pvp, mobami i wybuchami, wraz z wzrostem rangi ilość możliwych działek również wzrasta, ▪ Własny sklep » możliwość stworzenia własnego sklepu, który umożliwia kupowanie bądź sprzedawanie przedmiotów innym graczom w zamian za gotówkę, ▪ Własny warp » możliwość stworzenia własnego warpa, na którego inni gracze mają możliwość teleportacji, ▪ Zadania » na serwerze są zadania możliwe do wykonania w zamian za wynagrodzenie, każde zadanie jest inne oraz różni się od innych stopniem trudności, można aktywować tylko jedno zadanie na raz, ▪ Prace » jedna z możliwości zarobku w której gracz wykonywuje daną czynność w zamian za pieniądze, gracz ma do wyboru jedną z trzech prac: Rzeźnik, Górnik, Drwal, prace można w każdej chwili zmienić, ▪ Rynek/Aukcje » gracz może wystawić swój przedmiot na rynku, aby inny gracz mógł go kupić za ustaloną cenę, ranga gracz może wystawić maksymalnie przedmioty, ze wzrostem rangi ilość wystawienia przedmiotów rośnie, ▪ Rozbudowana ekonomia » stworzyliśmy dopracowaną i przemyślaną ekonomie jak tylko mogliśmy, zarobki są zbalansowane w stosunku do cen, ▪ Klimat i komfort » stworzyliśmy serwer na którym przyjemnie jest spędzać czas samemu lub ze znajomymi, ▪ Aktywna i pomocna administracja » administratorzy często są aktywni na serwerze oraz gotowi, by pomóc potrzebującemu graczowi i sprawować kontrolę nad serwerem, ▪ Nowe pomysły » co chwilę myślimy nad nowymi pomysłami, aby urozmaicać i tworzyć rozgrywkę coraz przyjemniejszą, ▪ Płatny enchant (WKRÓTCE) » możliwość nadania losowego enchantu na dany przedmiot po wybraniu jednego z trzech tierów, ▪ Bossy (WKRÓTCE) » gracz na specjalnej arenie będzie mógł zmierzyć się z bossem, po jego pokonaniu czekać będzie na niego specjalny łup. Zdjęcia naszych map:
×
×
 • Dodaj nową pozycję...