Skocz do zawartości

pruslay

Użytkownik
 • Ilość zawartości

  111
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pruslay

 1. Sprobuj dać create bossbar titled "&b☄Mana: %{mana.%loop-player%}%/20" and id "manaboss.%player's uuid%" with progress 100 with colors red for loop-players A poza tym użyj zmiennych z dwukropkami (::) zamiast kropek (.), jezeli to nie zadziala to uzyj API od xAxee
 2. pruslay

  Potrzebuje na szybko

  jak brzmi tresc bledu?
 3. pruslay

  Potrzebuje na szybko

  every 1 second: set {_p} to player if {cooldowntime::%{_p}%} is not 0: remove 1 from {cooldowntime::%{_p}%} command /kocham [<player>]: trigger: if arg 1 is set: set {_p} to player if {cooldowntime::%{_p}%} is 0: send "Gracz %player% kocha gracza %arg-1%" to all players set {cooldowntime::%{_p}%} to 60 send "Musisz poczekac jeszcze %{cooldowntime::%{_p}%}% sekund" if arg 1 is player's nickname: send "Nie mozesz kochac samego siebie" if arg 1 is not set: send "Podaj osobe ktora kochasz"
 4. Bardzo fajny dodatek. Wg mnie tworzenie bossbarów powinno byc wbudowane w Skripta, ale ten skrypt mocno ulatwia prace na bossbarach.
 5. AKTUALIZACJA SKRYPTU (PATCH) v1.2.1 - naprawa bugów, które wystąpiły w wersji 1.2, dodanie admin panel, dodanie nazw drzwi, klucze dzialaja teraz znowu tak samo jak kiedyś
 6. Przecież jest plugin PlugMan, albo skrypt AxPlugManSk autorstwa xAxee
 7. AKTUALIZACJA SKRYPTU v1.2 - dodanie opcji "interiorów", pokazane na n/w filmiku, klucze od teraz działają na tej samej zasadzie co karta, gdyż były mocno zbugowane, ulepszono kod, poprawiono niedoróbki lub bugi, dodanie komendy /ad info, czyli informacje o danych drzwiach (autor drzwi, data zalozenia, czy maja interior oraz opcje co mozna zrobic z tymi drzwiami). Edit: XDD zapomnialem dodac kodu pozniej bedzie
 8. Dzięki stary, to też w sumie może mi się przydać.
 9. Hej, czy można zrobić w skripcie wykrywanie klawiatury gracza? Czyli jeżeli np. gracz naciśnie przycisk "I" coś się stanie. Chodzi mi o mniej wiecej coś takiego: upon press key "I": if {zmienna} is true: set {zmienna} to false *Oczywiście taki event nie istnieje w praktyce
 10. Byc moze sa jakies bugi do naprawy, ale specjalnie przed wypuszczeniem skryptu sprawdzalem te wszystkie opcje konfiguracji, i mi dzialaly, wiec nie wiem dlaczego. Ale na pewno sprawdze jeszcze raz.
 11. Pelno jest tych skryptow na forum, ogolnie to wszystko jest w essentialsach wiec nie wiem po co robic na to skrypt? Skrypt sam w sobie napisany ok, do poprawy zmienne. No i moim zdaniem do tego skryptu nie potrzeba zadnych dodatkow
 12. ogólnie skrypcik spoko jak na pocztek, oprocz tych fatalnych zmiennych z kropkami i okropnego format slota o ktorych juz wszyscy pisali to zupelnie nie potrzebne te odleglosci pomiedzy kodem a konfiguracja i zmiennymi (skrypt sam to z 80 linijek ale plik ma prawie 200 linijek :O)
 13. Mozna na wiele sposobow loop all players with permission "helpop": send "cos tam" to loop-player albo send "cos tam" to all players with permission "penisja"
 14. AKTUALIZACJA SKRYPTU v1.1 - skrócenie kodu, poprawka paru luk i błędów, zrobienie akcji w funkcjach, dodanie osobnej komendy dla administracji, zrobienie komend pomocy w JSON.
 15. Mi wszystko działa bez zarzutów, ew. można zrobić to tak: command /incognito [<text>] [<text>]: trigger: if arg 1 is not set: send "&7&l[&8&lInco&kg&8&lnito&7&l] &f&l» &7&o/incognito nick/skin/punkty/tag &awlacz - &aaktywuj &7poszczegolny status incognito!" send "&7&l[&8&lInco&kg&8&lnito&7&l] &f&l» &c&o/incognito nick/skin/punkty/tag &cwylacz - &cdeaktywuj &7poszczegolny status incognito!" if arg 2 is not set: send "&7&l[&8&lInco&kg&8&lnito&7&l] &f&l» &7&o/incognito nick/skin/punkty/tag &awlacz - &aaktywuj &7poszczegolny status incognito!" send "&7&l[&8&lInco&kg&8&lnito&7&l] &f&l» &c&o/incognito nick/skin/punkty/tag &cwylacz - &cdeaktywuj &7poszczegolny status incognito!"
 16. if arg 1 or arg 2 is not set: send "nie ustawione"
 17. pruslay

  Skakanie

  Mała poprawka, nie dopisales % na końcu
 18. Nazwa: PRSDOORS - Skrypt na konfiguracje drzwi Link:
 19. PRSDOORS - skrypt na konfiguracje drzwi WSPARCIE: AKTYWNE NA CZYM TEN SKRYPT POLEGA? Skrypt przyda się na serwery typu Roleplay, RealLife itp. Dzięki niemu możemy wprowadzić na nasz serwer system blokowania drzwi na klucz lub kartę za pieniądze. Jest także system włamań, dzięki któremu gracze mogą się włamywać do drzwi, mając w rękach Wiertło, które można zakupić. Cały skrypt jest umiejscowiony w GUI, więc bardzo łatwo jest się połapać. DLACZEGO TEN SKRYPT? Skrypt posiada bardzo dużo opcji konfiguracji, a także możliwość zmienienia większości z wiadomości (np. na inny język). Można na przykład: - włączyć/wyłączyć system włamań - zmienić używane blokady (klucz lub karta) - zablokować niszczenie cudzych drzwi - ustawić ceny wszystkich przedmiotów służących włamań lub montażu drzwi - zmienić czas włamania oraz szanse na zdobycie klucza/karty do drzwi - zmienić komendę oraz permisje. KOMENDY /door panel - otwiera główne GUI /adoor panel - wyświetla panel dla administratorów (Permisja do ustawienia w configu) /adoor givekey/givecard <nr> - daje administratorowi klucz lub karte z podanym numerem(Permisja do ustawienia w configu) /adoor customkey/customcard <nr> - blokuje drzwi na podany nr klucza lub karty(Permisja do ustawienia w configu) /adoor givedrill - daje administratorowi wiertlo(Permisja do ustawienia w configu) /adoor unlock - odblokowywuje każe drzwi(Permisja do ustawienia w configu) /adoor resetcrack <gracz> - resetuje liczbe wlaman gracza podanego w argumencie 2(Permisja do ustawienia w configu) /adoor reload - przeladowywuje skrypt(Permisja do ustawienia w configu) CHANGELOG v1.0 - pierwsza wersja skryptu v1.1 - skrócenie kodu, poprawka paru luk i błędów, zrobienie akcji w funkcjach, dodanie osobnej komendy dla administracji, zrobienie pomocy w JSON. v1.2 - dodanie opcji "interiorów", pokazane na n/w filmiku, klucze od teraz działają na tej samej zasadzie co karta, gdyż były mocno zbugowane, ulepszono kod, poprawiono niedoróbki lub bugi, dodanie komendy /ad info, czyli informacje o danych drzwiach (autor drzwi, data zalozenia, czy maja interior oraz opcje co mozna zrobic z tymi drzwiami). v1.2.1 - naprawa bugów, które wystąpiły w wersji 1.2, lekka zmiana panelu, dodanie magicznej różdżki otwierającej wszystkie drzwi, dodanie admin panel, dodanie nazw drzwi, klucze dzialaja teraz znowu tak samo jak kiedyś, ale nie są zbugowane, kilka pomniejszych zmian TO-DO 1. Mozliwosc ustawiania jednego klucza/karty do wielu drzwi; 2. Ulepszenie systemu włamań JEST TO MÓJ PIERWSZY SKRYPT, WIĘC PROSZĘ O "KONSTRUKTYWNĄ KRYTYKĘ" ZALECAM DO PISANIA POMYSŁÓW CO MOŻNA DODAĆ DO TEGO SKRYPTU. Nie chce narazie robić konfiguracji w YML, bo nie uważam, że ten skrypt jest na tyle zaawansowany. Dziękuję społeczności skript.pl za pomoc udzieloną w dziale Pytania i problemy POBIERALNIA: wersja 1.0 wersja 1.1 wersja 1.2 wersja 1.2.1: SKRYPT TESTOWANY NA 1.19!
 20. Niestety jezeli player's experience Ci nie dziala, to musisz pobrac SkBee i przeczytac dokumentacje i tam to zrobić. A tak w ogole to bardzo ciekawe, ze ci to nie dziala. Podaj wersje skript i serwera.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...