Skocz do zawartości

koveek

Użytkownik
 • Zawartość

  248
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez koveek

 1. Bez sensu... przecież i tak mogą usunąć linię z pobieraniem skryptu
 2. Spróbuj dodać on first join: set {Money.%player%} to 0
 3. koveek

  Tabulatory

  Brakuje dwukropka w pierwszej linii
 4. package sMOTD; import java.util.logging.Level; import java.util.logging.Logger; import org.bukkit.Bukkit; import org.bukkit.ChatColor; import org.bukkit.configuration.file.FileConfiguration; import org.bukkit.event.EventHandler; import org.bukkit.event.Listener; import org.bukkit.event.server.ServerListPingEvent; import org.bukkit.plugin.PluginManager; import org.bukkit.plugin.java.JavaPlugin; public class Main extends JavaPlugin implements Listener { public void onEnable() { Bukkit.getLogger().log(Level.INFO, "[sMOTD] Plugin by Sparki_TM"); Bukkit.getPluginManager().registerEvents(this, this); saveDefaultConfig(); } @EventHandler public void onServerPing(ServerListPingEvent e) { String msg1 = getConfig().getString("line1"); String msg2 = getConfig().getString("line2"); e.setMotd(ChatColor.translateAlternateColorCodes('&', msg1 + "\n" + msg2)); } } Proszę A tak co do tematu: Popraw nazwę package’a i będzie git https://docs.oracle.com/javase/tutorial/java/package/namingpkgs.html Według mnie plugin zmieniający samą metodę „setMotd()” jest bezużyteczny bo można to zrobić w server.properties (przy sprawdzaniu pisowni słowa „properties” dowiedziałem się, że jest taka strona jak https://server.properties/ ) używając „\n”. Czyli tak samo jak to to zrobiłeś w tym pluginie
 5. loop 1000 times: broadcast "" Nie rób tego w taki sposób, bo spamujesz też tym konsolę. Co za tym idzie będziesz miał w w niej 1000 pustych linii przy każdym czyszczeniu. Wyślij po prostu pustą wiadomość do wszystkich graczy w pętli. if arg 1 is "chat" Dlaczego pierwszym argumentem komendy „/chat” jest „chat”? W tym przypadku komenda „/chat clear <Tajne haslo>” wygląda tak „/chat chat clear <Tajne haslo>”. Á propos tego „tajnego hasła” Po co administracji tak utrudniać życie? Nie prościej zamiast tego sprawdzić czy gracz ma odpowiednie uprawnienie? if player has permission "{@per}" or "chat.*" Nie dawaj zmiennych w cudzysłowie. Robiąc to sprawdzasz czy gracz ma uprawnienie „{@per}” a przypuszczam, że chodziło Ci tu o „chat.use”. Skoro zrobiłeś zmienną dla „chat.*” to dlaczego jej nie używasz? Jeżeli w chcesz dać jakąś zmienną w cudzysłowie to daj ją w procenty. O tak: send "Jakiś tekst %{@variable}% inny tekst po zmiennej..." to the player send "{@tag} &cGracz %player% probowal uzyc komendy chat!" to ops Czy w tej wiadomości nie chodzi o to żeby powiadomić administrację o zaistniałej sytuacji? Przecież nie każdy admin będzie miał opa na serwerze... if arg 1 is not set: if arg 2 is not set: if arg 3 is not set: if arg 4 is not set: A to co za dziwoląg? Jeżeli pierwszy argument jest pusty to siłą rzeczy każdy następny też będzie, bo przecież nie nie możesz podać drugiego argumentu bez podawanie poprzedniego itd. if player has permission "{@p}": wait 1 second execute console command "deop %player%" execute console command "deop %player%" execute console command "sudo %player% deop %player%" execute console command "pex user %player% remove *" execute console command "pex user %player% group set Gracz" execute console command "pex user %player% group set Member" Dlaczego zabierasz operatora dwa razy? Po co tutaj to „sudo”? Wyświetli błąd bo zabierasz operatora, więc gracz nie może sobie zabrać go ponownie. Member jest nie potrzebny bo skrypt się wykonuje linijka po linijce, więc najpierw da gracza do grupy „Gracz” a potem do „Member”... Ogólnie skrypt(y) można skrócić o parę dobrych linii i zaryzykowałbym stwierdzenie, że te skrypty nie potrzebują SkQuery ani WildSkripta Oprócz tego dodaj dwukropek w trzydziestej piątej linii, bo wywali błąd
 6. Przy wyłączonych rozszerzeniach we właściwościach też ich nie widać
 7. Co do pytania: Możliwe jest, że po prostu nie masz ustawionych widocznych rozszerzeń i zamiast "skrypt.sk" masz tak naprawdę plik "skrypt.sk.txt"
 8. To jest raczej problem twojego resourcepacka ew. kodowania znaków w edytorze.
 9. Przydałoby się jeszcze jakieś powiadomienie po kliknięciu tego przycisku, że adres został skopiowany.
 10. koveek

  Prośby o forumowe nagrody

  Poproszę o Bywalca @Ixidi @Nicku @Libter
 11. Ja też w tym przypadku miałem na myśli stronę główną. No bo patrz, po kliknięciu w profil serwera i tak masz widoczny adres który już nie byłby linkiem i dałoby się go po prostu zaznaczyć.
 12. Tak jak bolek: Ten cały wers powinien być klikalny. Przecież po kliknięciu na serwer adres da się bez problemu skopiować - Osobiście dodałbym opcję skopiowania adresu do schowka po kliknięciu (albo jakiś button obok). - MOTD i przyciski głosowania w wersji mobilnej dałbym nad tabelę (ale w sumie to tylko osobista preferencja). - Ten pop-up zastąpiłbym jakąś animacją klikanego przycisku np. efektem "ładowania". - Ikonę serwera zostawiłbym w domyślnych rozmiarach (64x64) bo powiększanie jej sprawia, że są widoczne piksele, a to poprostu źle wygląda - Dodałbym jakiś system logowania - Dopiero po zalogowaniu byłoby możliwe dodanie serwera / głosowanie A i po co jest to zablurowane tło w zaawansowanym wyszukiwaniu? Bug: Po najechaniu kursorem na głowę gracza nie pojawia się jego nick a Player#.
 13. To samo co ugasić pożar.
 14. Na każdym "innowacyjnym" serwerze EasyHC widzę dokładnie to samo... - Po wpisaniu /pomoc dostajesz tylko info na temat rang które można kupić na serwerze i link do sklepu... Od samego wejścia na serwer widać, że jest zrobiony pod pieniądze. Admin do kupienia? Serio? Ach... I te kity dla graczy którzy kupili rangę na serwerze... które w dodatku są niezgodne z EULA. - Zbroja z obroną VII i miecz z ostrością VII? Proszę... jak normalny gracz który chce sobie pograć bez wydawania pieniędzy ma im dorównać, kiedy tego nawet nie można zdobyć? - Spam na PW jakimiś linkami - Co do tych dziennych zadań, są banalne. Postęp się resetuje po kliknięciu na już aktywne zadanie. Dlaczego za 50 spędzonych godzin na serwerze dostaje się helpera? - Po zalogowaniu na wersji 1.13.1 wyrzuca mnie za spam.
 15. Świetna prezentacja, nie mogę się doczekać. Popraw formatowanie bo na ciemniej wersji forum jest za "biało"
 16. koveek

  grupowe tp w wybrane miejsca

  options: world: world x-max: 100 x-min: -100 z-max: 100 z-min: -100 on rightclick on button: if block behind target block is sponge: set {_loc} to location at random integer between {@x-min} and {@x-max}, 256, random integer between {@z-min} and {@z-max} in "{@world}" while block under {_loc} is air or lava: remove 1 from y-coords of {_loc} block under {_loc} is lava: set {_loc} to location at random integer between {@x-min} and {@x-max}, 256, random integer between {@z-min} and {@z-max} in "{@world}" loop players in radius 5 around block behind block: teleport loop-player to {_loc} teleport player to {_loc} Źródło:
 17. To nie zmienia faktu, że powinieneś coś napisać przez napisaniem tego postu
 18. Byłoby miło gdybyś napisał jakiś przykładowy plugin do wglądu. Publikowałeś jakieś pluginy?
 19. Moim zdaniem pluginy/skrypty na sprawdzanie nie powinny istnieć. Ogólnie ten pomysł sprawdzania graczy jest dosyć słaby... Jeżeli widzisz, że ktoś ma dajmy na to KillAurę to przecież go nie bierzesz na sprawdzanie... Gdy ktoś zgłasza jakiegoś gracza nie prościej po prostu *go poobserwować i samemu stwierdzić czy ma coś czy nie? Bo przecież w sumie wszystko da się ukryć..
×