Skocz do zawartości

Rafep

Użytkownik
 • Zawartość

  70
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O Rafep

 • Tytuł
  Początkujący III

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Rafep

  Błąd z: "if loop-value is planks:"

  @xBlaczeKx Nie, nie działa
 2. Rafep

  Błąd z: "if loop-value is planks:"

  @xBlaczeKx To samo - "There's no loop that matches"
 3. Rafep

  Błąd z: "if loop-value is planks:"

  @LuckyPotato To samo
 4. Witam, mam takie pytanie - dlaczego przy tym skrypcie: on pick up: if player is in world "test": wait 2 tick loop all items in player's inventory: if loop-value is wool: set loop-value's name to "&aWelna" stop if loop-value is planks: set loop-value's name to "&aDeski" stop if loop-value is end_stone: set loop-value's name to "&aKamien endu" stop if loop-value is obsidian: set loop-value's name to "&aObsydian" stop I w linijce "if loop-value is planks:" wyświetla się błąd "There's no loop that matches", czemu tak się dzieję?
 5. Rafep

  Usuwanie wiadomości "Usage: /komenda"

  @LjayPL789 Dodaję, zawsze, ale i tak nie działa. Nie chodzi mi o "Correct usage:" tylko o "Usage", gdy wpiszę się komendę "/<komenda>?"
 6. Rafep

  Wybuchanie bloków, postawionych tylko przez graczy

  @LuckyPotato Czyli jak? (jestem trochę zielony w te skrypty )
 7. Cześć, mam 2 pytania - 1. Jak zmienić nazwę podniesionego przez gracza itemu, jeśli blok to wełna? Oraz 2. Jak zrobić, aby jeśli gracz ma w ekwipunku miecz z Sharpness I to żeby zmieniało na Sharpness II? EDIT: Na 2 pytanie już znalazłem odpowiedź.
 8. Witam, mam 2 pytania - 1. Jak ugasić gracza? 2. Gdy się lata na elytrze i się kliknie na fajerwerkę to przyspiesza, ale gdy się klika na blok to fajerwerka jest "uruchamiana", jak temu zapobiec, żeby też przyspieszało?
 9. Rafep

  Wybuchanie bloków, postawionych tylko przez graczy

  @Lukiqq Hm... Ciekawe jaki to jest dział? Hm... SKRIPT -> Pytania i problemy, no więc chce skrypt na to nie jakieś essentials
 10. Cześć, mam pytanie - jak zrobić, aby TNT niszczyło tylko bloki postawione przez graczy w danym świecie?
 11. Rafep

  Resetowanie areny Bed Wars

  @stefanik11 EDIT: Tak w ogóle jeśli nie masz pomysłu co mam z tym zrobić, to może wiesz jak naprawić to, że jak ręcznie resetuje arene (/schem load -> //paste) to wszystkie citizensy stają się zwykłymi entity, a wszystkie zmienne, zapisane jako lokacje w terenie wklejania schematicu się usuwają? EDIT 2: Po chyba miesiącu znalazłem odpowiedź... WRESZCIE
 12. Rafep

  Resetowanie areny Bed Wars

  @stefanik11 Wiem o tym i tak właśnie robię, ale to nie działa. Poza tym ta arena ma się resetować automatycznie bo ja se tak komendę mogę /schem load i //paste wpisywać od tak i też się zresetuje
 13. Rafep

  Resetowanie areny Bed Wars

  @stefanik11 Wgrałem SharpSk no i nie ma żadnych błędów, ale arena się nie resetuje (gdy robię to ręcznie wszystko działa)
 14. Rafep

  Resetowanie areny Bed Wars

  @stefanik11 Tak, mam FAWE, WorldEdit i TusKe
 15. Rafep

  Resetowanie areny Bed Wars

  @stefanik11 Robię ten 2 sposób. -> fawe paste schematic -> "Can't understand this condition/effect" Komenda do resetu -> "Can't use location as argument of a command"
×