Skocz do zawartości

Dejf

Użytkownik
  • Ilość zawartości

    73
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Dejf

  1. Dejf

    Blokowanie mieczy w eq

    Dałby radę ktoś napisać skrypt by blokował przenoszenie w jakikolwiek sposob mieczy do skrzyni? Byłbym wdzięczny
  2. Do zamknięcia, wycofałem się przy robieniu Victory Dance. Dodam inne rzeczy które mogę zrobić.
  3. ale którego, BedWars? Ten plugin jest płatny mimo wszystko podlinkuje https://www.spigotmc.org/resources/lostbedwars.72350/
  4. i tu pojawia się problem ponieważ jest to plugin BedWars który ma mocno zaciemniony kod a dokumentacji żadnej co do API nie ma. Chciałem zrobić aktywowanie tzw Victory Dance komendą gdy pojawia się ten title.
  5. Znacie jakiś sposób na sprawdzanie jaki title na ekranie ma dany gracz? Bo potrzebuje takie jakby swoje API zrobić do pewnego pluginu i potrzebuję sprawdzać czy gracz ma na ekranie title "&a&lWYGRANA".
  6. every second: loop all players: if loop-player's held item is bow named "&5Young Dragon Bow": set the loop-player's walk speed to 3 if loop-player held any item: set the loop-player's walk speed to 2
  7. no to musialbys sam plugin napisac bo reszta jest do d*py.
  8. Najwazniejsze tez bys mial najnowsza wersje authme.
  9. Podlacz authme do bazy danych i znajdz w configu linijke bungeecord po czym ustaw ro na true, wgraj to na kazdy serwer oprocz bungee. Na bungee wgraj authmebridge i skonfiguruj plugin i powinno dzialac.
  10. Dejf

    Multiverse Portal

    Ustaw na swiatach spawna za pomoca /mv setspawn w taka strone jaka chcesz, powinno pomoc
  11. moge ci na to skrypt napisac bo pluginu chyba na to nie ma
  12. Uzyj Authme Reloaded i FastLogin, gracz ktoray ma premke bedzie musial sie zarejestrowac a potem gdy juz bedzie zalogowany to moze sobie wpisac /premium na serwerze.
  13. Otworz plik Essentials.jar przez winrara, nastepnie wyszukaj pliku z wiadomosciami. Powinno zadzialac
  14. lepiej uzywaj komendy /lp user nick parent set ranga Prefixy aktualizuja sie, przyczyna moze jest tez zle skonfigurowanie wagi rangi i prefixu przez ciebie przez co ranga default jest wyzej od vipa itp.
  15. Masz moze skonfigurowane zablokowane komendy? Byc moze ich nie ustawiles.
  16. Bot wyglada jak editbot w polaczeniu z Boomfinity (dawnego Infinity) 1:1, nic nowego. Mimo wszystko doceniam starania i zycze powodzenia w dalszej pracy nad botem.
  17. Dejf

    Discord nagroda

    Plugin Vixio, jest to addon do skripta. Potrzebujesz tez do tego stworzyc bota na discordzie recznie.
  18. Fastlogin trzeba dobrze skonfigurpwac by ci dzialal,poszukaj jakichs tutoriali na yt
  19. Moge ci polecic AAC (platny antycheat), ewentualnie NCP ktory jest darmowy ale troche slaby. Matrix ma false checki, mialem pare osob na serwerze i cofalo ich za nic praktycznie. Szczerze nie polecam.
  20. Dejf

    e

    Szczerze to wystarczy ogarnac ChestCommands, jesli chcesz by byly jakies placeholdery to ChestCommands z supportem PAPI. Co do przenoszenia ludzi to w pliku do menu w linijce "COMMAND:" dac "COMMAND: server: SerwerNaKtoryMaPrzeniescGracza". Dokladnie nie pamietam czy byly tam jakies cudzyslowia albo cos takiego, jesli jest to ich nie usuwaj
  21. Dejf

    Logowanie

    Oj sorki nie zauwazylem
  22. Dejf

    Pluginy z derp**

    Nie no bo czesto im wywala baze danych i jest <none> wszedzie a z tego co mi wiadomo pluginy wtedy pokazalyby null.
  23. Jesli dobrze zrozumialem, chcesz aby serwer BedWars mial swoje podserwery? Wystarczy ze polaczysz oba bungeecordy i do tego z BedWarsow podpinasz serwery. Nie potrzebujesz do tego pluginu zadnego. Psst... Szczerze to polecam plugin BedWars1058, mozna sobie go ustawic pod swoj gust. Nie ma chyba ani jednej rzeczy ktorej bys nie mogl skonfigurowac po swojemu.
  24. Dejf

    Pluginy z derp**

    Oni maja jeden wielki skrypt na to wszystko, lepszy jest plugin BedWars1058, mozesz go skonfigurowac jak chcesz i bedzie dzialac tak jakby byl z derpa.
  25. Dejf

    Logowanie

    AuthMe Reloaded - logowanie non-premium, FastLogin - logowanie premium (tylko gdy ktos wpisze komende /premium na serwerze)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...