Skocz do zawartości

LordRossiolPlays

Użytkownik
 • Ilość zawartości

  10
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnie wizyty

523 wyświetleń profilu

Osiągnięcia LordRossiolPlays

Początkujący I

Początkujący I (2/13)

2

Reputacja

 1. Nie wiem dokładnie na jakiej zasadzie to działa, ale było już wiele takich inicjatyw które upadały przez samych zainteresowanych W każdym razie życzę powodzenia.
 2. Tak jak pisałem, użyłem tych skriptów, kilka usunąłem, kilka dodałem. Kontynuuję po prostu fajny pomysł :)
 3. Dodałem sporo rzeczy, m.in broń,gangi etc. :)
 4. Nazwa serwera: RealLifeMC Liczba slotów: 500 IP: reallifemc.csrv.pl (start jutro) Typ serwera: RolePlay Wstęp RealLifeMC jest kontynuacją projektu użytkownika Sebxter, insipiracją do stworzenia projektu były serwery RP z takich gier jak SAMP lub MTA. Po krótce- na serwerze zarabiamy pieniądze aby zdobyć dom, jeżeli chcemy możemy również kupić samolot, samochód a także broń- możliwości jest multum. Nie jesteśmy wielkim projektem, tworzymy serwer dla zabawy tak więc u nas nie znajdziecie płatnych opcji które wywyższają jednych graczy nad innych. Jeżeli zainteresowałem cię tym wstępem, zapraszam do zapoznania się z dalszą częścia prezentacji. System dowodu osobistego i prawa jazdy System ten pozwala na stworzenie swojej własnej postaci wybierając wiek, imię oraz nazwisko. Dowód to podstawa, tylko dzięki niemu możemy kupić broń, wyrobić prawo jazdy oraz licencje pilota. System prawa jazdy umożliwia nam zakup samochodu, możemy brać udział w wyścigach, organizować na nich rajdy na terytorium innych gangów albo po prostu używac do przemieszczania się. System Pragnienia Na serwerze do egzystencji potrzebne jest regularne picie wody. W tym celu możemy udać się do restauracji lub zamówić zestaw przez telefon. Dodatkowe Informacje - Wypłaty dla graczy będących na serwerze są co 15 minut - Aby dostać się do frakcji należy zdać egzamin oraz napisać podanie na forum - Do posiadania auta potrzebny jest dowód osobisty i prawo jazdy - W kasynie istnieje możliwość pomnożenia swojego majątku, jednak pamiętaj, że procent porażki jest większy, - Zjedzenie surowego mięsa przez gracza spowoduje zatrucie. Przepisem na odtrutkę są leki, - Upadek gracza z wysokiego punktu może doprowadzić do złamania, aby jemu zapobiec należy wyposażyć się w bandaż, - Telefon umożliwia wezwanie karetki pogotowia, straż pożarną, policję, taksówkę bądź zamówienie jedzenia z McDonald'a, - Na strzelnicy, posiadając dowód osobisty możemy zakupić broń. Podsumowując, serwer jest wiernym odtworzeniem RP z GTA San Andreas, mapa będzie cały czas w rozbudowie- jako że chcemy tworzyć serwer razem z graczami. Planujemy zbudować cały fikcyjny stan San Andreas. Na serwerze na pewno nie będziecie się nudzić, pieniądze jest na co wydawać, opisałem to w pości wyżej.
 5. LordRossiolPlays

  aAirDrop

  Świetne! :D Są jakieś particlesy przy zrzucie?
 6. Dodaj możliwość ustawienia startowych itemów po teleportacji.
 7. Aż stestuję nchandel, dam znać.
 8. Jaki jest sens używania tego skryptu? W internecie jest wiele pluginów które zostały przetestowane przez tysiące osób tak więc błędy są praktycznie wyeliminowane.
 9. Proponuję dodać system masowego banowania gildi (tempbany za cheatera)
×
×
 • Dodaj nową pozycję...