Skocz do zawartości

Braston_

Użytkownik
 • Ilość zawartości

  12
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Braston_

 1. Discord nie przekonuje do samego serwera. Zbyt kolorowo, podpisują się pod nie swoje boty. Serwera nie polecam.
 2. Wpisując same ,,plugin na trade'' wyskakuje w ciągu połowy sekundy około 10 pluginów. Może przyda Ci się ten: https://www.spigotmc.org/resources/trading.1203/ Jeśli nie wpisz w internecie ,,Plugin na Trade'' to zobaczysz inne. W razie jakiś pytań pisz.
 3. Plugin MyCommand oferuje coś typu ,,zmianę komendy''. Możesz stworzyć w pluginie, że wpisując /help dla użytkownika wyświetla się: ,,Brak takiej komendy!'' , jednak wpisując /pomoc wyświetla mu się całe menu pomocy. 'pomoc': command: /pomoc type: TEXT text: - '&aPrzykładowa Wiadomość' - '&eDruga linia przykładowej wiadomości.' permission-required: false permission-node: mycommand.cmd.dice permission-error: "&a$player! , &2You can't use this command!" Blokada komendy help: 'help': command: /help type: TEXT text: - '&cNie masz dostępu do tej komendy!' permission-required: false To jedno z tych prostych rozwiązań! : ) Jeśli tylko chcesz, mogę Ci wysłać na PV link do poradnika korzystania z pluginu. Jeśli nie chcesz, to poszukaj w internecie, wiele ich jest ; )
 4. Racja, użytkownik dowiedział się właśnie z tamtego postu, że wiele pluginów i skryptów jest w internecie... Autor skargi chciał dobrze, chciał pomóc więc po jaki sens ta cała afera? Jak użytkownik ma komuś pomóc skoro nawet nie może napisać postu aby rozwiązać czyiś problem? Potem tylko każdy się dziwi dlaczego na forum jest najbardziej aktywna moderacja - a dlaczego nie pomaga nikt z użytkowników. Po prostu boją się, że pewien moderatorek wejdzie w dany temat i da im 20 punktów za spam razem z pakietem Ban++.
 5. Braston_

  Skarga na Lekula

  Wina nie leży w 100% po stronie moderatora. Gdyby ktoś zaczął sobie przeklinać, to sam bym zrezygnował ze współpracy. Jednak pieniędzy to chodziaż połowę mogła oddać. Poprostu autor skargi nie potrafi pracować w grupie co jest bardzo złą cechą, ponieważ taka osoba z nikim nie może się dogadać. Sam bym w takiej sytuacji powiedział: Skoro nie pasuje to, to zrób sobie sam i lepiej, potem pochwal się.
 6. Teoretycznie jest on bardzo dobry, ale wolę typowe essentials. Jak ktoś ma darmowy hosting to doskonale wie, że plugin skript lubi być wywalany. Gdybym się postarał to zapewne znalazłbym małe błędziki, lecz nie jestem aż tak czepialski
 7. Kupiłem odkurzacz za 5 tysięcy. Dlaczego nie mógł być droższy?
 8. Temat pozwalam zamknąć. Z tego co wiem to 2 powyższe skrypty działają. Niestety mój hosting doprowadza do tego, iż plugin skript się zawiesza. Może kiedyś komuś się ten temat przyda. Można więc zamknąć.
 9. Proszę tymczasowo nie zamykać tematu. Odpowiem jak będzie można to wykonać : )
 10. Chodzi o zedytowanie wiadomości po wpisaniu komendy tak aby należała do maxbans. Zwykłe checkban zamienić na /kary i zmienić treść tejże komendy.
 11. Chodzi o drobną pomoc. Wieczorem poszukam w necie poradnik do jakiego folderu skript wkleić powyższy skrypt. Jak już chodzi o poszukiwanie technika, to tak jak napisałem - chodzi o drobną pomoc - jak naprawić jakiśtam błąd, czy da się zrobić tak i tak itp. To survival, a nie minigames... Wieczorem odpiszę czy działa. • Jeśli chodzi o /kary to chodzi mi o przerobienie komendy /checkban z pluginu MaxBans
 12. Witam! Prosiłbym kogoś o pomoc - chciałbym otrzymać skrypt: » Który wydaje jakieś dźwięki podczas banowania, kickowania, wyciszania kogoš np. Ban - dźwięk zniszczenia się kowadła » Który dodaje komendę /kary, gdzie gracze mogą zobaczyć jaką karę dostali, za co, od kogo, na ile i w jakim terminie. » Wyciszanie na 10 minut przez console np za napisanie przekleństwa. Wszelkie pytania proszę kierować w wiadomościach prywatnych. Odpowiedzi będę zamieszczał tutaj. Ah, i z miłą chęcią przyjąbym technika na żecz swojej społeczności - pomoc w sprawach technicznych.
 13. Braston_

  Automatyczny Event

  Według mnie jest całkiem spoko... Nie widzę w nim jakiś błędów Według mnie godny jest wykorzystania.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...