Skocz do zawartości

Marchewa

Użytkownik
 • Zawartość

  17
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O Marchewa

 • Tytuł
  Początkujący I

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Marchewa

  Potrzebuję Sponsora.

  Jestem w stanie za sponsorować serwer na zasadach Tworzenia prywatnych serwerów Metin2.. A. Sponsoruję wszystko czego oczekujesz. B. 50% zysków idzie do mnie. Pyt 1. Jakie masz umiejętności w tworzeniu serwerów ? Pyt 2. Czy miałeś/masz jakiś projekt publiczny. Pyt 3. Czy umiesz pisać pluginy ? Jeśli na Pyt 3. Odpowiesz sobie "Nie" to nie mamy o czym rozmawiać.
 2. Marchewa

  Problem z komendą

  Sprawdź czy któraś z komend z "/is help" otwiera gui które wyskakuje po /is
 3. Marchewa

  Problem z komendą

  Wystarczy wiedzieć jaka jest komenda na otwieranie GUI wyspy i podmienić ją.. Wtedy /help sie nie bedzie wyswietlal
 4. Wersja silnika: PaperSpigot 1.14.4 latest
 5. Marchewa

  Problem z komendą

  Wyśli mi ten plugin na PW o ile jest darmowy <-- chce to zobaczyć bo nie da mi to spokoju.
 6. Marchewa

  Problem z komendą

  Czyli wyświetla Ci się gui oraz na czacie Island Help ? No dobra już nie spamuję wejdzie ktoś to Ci na lajcie to usunię
 7. Marchewa

  Problem z komendą

  Wyślij mi tutaj zdjęcie panelu sterowania i Ci to zrobię
 8. Marchewa

  Problem z komendą

  No to powiedź co ty chcesz dokładnie zrobić.. <-- skoro /is i /is help wyswietla Ci to samo nagle mowisz, ze nie chcesz tego /is teraz, że wyswietla Panel ? Wut wytłumacz dokładniej problem a spróbujemy Ci go rozwiązać..
 9. Marchewa

  Problem z komendą

  /is to alias komendy więc "chyba nie bedzie miala wplywu na plugin który zapewne używa "island""
 10. Marchewa

  Problem z komendą

  Nie wiem czy to będzie działać bo dopiero zacząłem ale możesz podmienić komendę /is na inną bądź coś wymyślić innego: command /is: trigger: execute player command "<TWOJA NOWA KOMENDA>" Chcesz usunąć komendę /is czy nie chcesz by wyświetlała takich samych informacji jak /is help ?
 11. Skript: https://github.com/SkriptLang/Skript/releases/download/2.4-beta7/Skript.jar SkQuery 4: https://github.com/SkQuery/SkQuery.git - Wejdź na stronę i zjedź na sam dół tam jest download Tuske - Prosty i funkcjonalny skrypt na robienie GUI / przypisywanie im komend itp. - https://www.sp#$%tmc.org/resources/tuske.25136/ - Strona została ocenzurowana. Polecam zobaczyć też stronę: matix119.000webhostapp.com Gdzie użytkownik pokazuję, że większość rozbudowanych skryptów można zrobić nawet na samym Skript bądź też z dodatkiem Sk-NBeeT czy SkQuery WildSkript nie działa i chyba już nie będzie działać na 1.14.4
 12. Wystarczy ze na serwerze jest sidebar i na co to komu O.o
 13. Marchewa

  [Zlecenie] ScoreBoard Skript

  Plugin jest na to
 14. Tak mógłbyś @Activson_ w config.yml dodać pick: ALL - podnosi wszystko typu stone i przedmiot z niego. pick: ITEMBLOCK - podnosi tylko to co wyleci z bloku bez bloku pick: NOTHING - nie podnosi nic A tak wgl. w tym pluginie można ustawić drop itemów typu Kilofy, Miecze, Pistony itp ? Ogólnie zrobiłem sobie skrypt ale plugin to zawsze plugin. Pozdrawiam Activision jesli spelnisz to zyczenie to bardzo dziękuje ponieważ nikt tego nie ma.
 15. @Activson_ czy dałoby rade byś w tym pluginie dodał do configu opcję podnoszenia przedmiotów tylko tych które wypadają z danego bloku ? np. jak wykope stone/cobblestone żeby wydropiony DIAMENT poleciał do EQ a blok stone/cobblestone wypadł na ziemie ?
×