Skocz do zawartości

arekch72

Użytkownik
 • Zawartość

  15
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O arekch72

 • Tytuł
  Początkujący I

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnie wizyty

151 wyświetleń profilu
 1. Mam problem - plugin LogIt nie działa na wersje 1.13.2 Nie moge zmienić pluginu, bo jezeli zmienię plugin stracę bazę ponad 20k graczy i ludzie będą wbijac innym na konta na nowej edycji (wcześniej miałem serwer na 1.12.2, teraz zmieniłem na 1.13.2) co zrobic ?
 2. Mam tak skonfigurowane i nie działa: https://pastebin.pl/view/raw/35137dd9
 3. Kiedy tworze tabliczkę z jakimś napisanem to pojawia się ona pusta co zrobic?
 4. Znalazłem jeden,ale zbugowany po postawieniu tabliczki zgodnie ze wzorem na sklep,tabliczka zmienia się w pusta
 5. Dałbyś rade taki skrypt napisac?
 6. Chciałbym, zeby skrypt działał tak, zeby sprawdzał czy gracz był online przez np. 30 dni i jezeli nie był online przez ten czas to ma się wykonać określona czynność.
 7. Mam problem ze skryptem. Chce uzyć "%chunk at player%" jako nazwy regionu WorldGuard, ale chunk zawiera spacje, przecinek i minus (worldguard nie zezwala na te znaki) Jak to ogarnąć?
 8. arekch72

  PROBLEM - Chunki w skrypcie

  @refresh wie ktos?
 9. Mam problem ze skryptem. Chce uzyć "%chunk at player%" jako nazwy regionu WorldGuard, ale chunk zawiera spacje, przecinek i minus (worldguard nie zezwala na te znaki) Jak to ogarnąć?
 10. Szukam eventu na to kiedy gracz wejdzie/wyjdzie z chunka
 11. Szukam osoby, która profesjonalnie piszę skrypty i byłaby w stanie napisać dla mnie skrypt na tereny (cuboidy). zainteresowani PW - podam discorda i się dogadamy (podam wymagania itp, bo mam określony już pomysł na te tereny) Jestem w stanie zapłacić
 12. Chodzi mi o to, że chciałbym przenieść spawn/budowle/świat SERWERA z wersji 1.12.2 na 13.+ Tak, żeby świat z 1.12 po wgraniu na 1.13 się nie zepsuł
 13. Nwm dlaczego, ale wywala mi błędy i otchłań nie działa. Czy skrypt działa na wersję 1.12?
×