Skocz do zawartości

TheLordOfFuture

Użytkownik
 • Ilość zawartości

  33
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Przed monitorem
 • Hobby
  informatyka
 • Nick w MC
  Abcight

Ostatnie wizyty

909 wyświetleń profilu

Osiągnięcia TheLordOfFuture

Początkujący II

Początkujący II (3/13)

2

Reputacja

 1. Witam, mam pomysł na bardzo ciekawy skrypt który przydałby się na moim serwerze. Jest to skrypt na różdżki , zaraz powiem jak to działa. Różdżkę można scraftować tak: I teraz co ona robi: Gdy wciśniemy PPM (Prawy przycisk myszy) zmieniamy zaklęcie Możemy zmieniać co 10 sekund. -Zaklęcia i jak mają działać: LECZENIE: Gdy wybierzemy to zaklęcie nazwa różdżki zmieni się na [Leczenie] Gdy wciśniemy LPM (Lewy przycisk myszy) strzelimy strzałą z efektem Leczenie (dodane zostały w wersji 1.9) Możemy strzelać co 10 sekund. ZATRUCIE: Gdy wybierzemy to zaklęcie nazwa różdżki zmieni się na [Zatrucie] Gdy wciśniemy LPM (Lewy przycisk myszy) strzelimy strzałą z efektem Zatrucie (dodane zostały w wersji 1.9) Możemy strzelać co 5 sekund. BÓL: Gdy wybierzemy to zaklęcie nazwa różdżki zmieni się na [BÓL] Gdy wciśniemy LPM (Lewy przycisk myszy) strzelimy strzałą z efektem Natychmiastowych Obrażeń (dodane zostały w wersji 1.9) Możemy strzelać co 20 sekund. SPOWOLNIENIE: Gdy wybierzemy to zaklęcie nazwa różdżki zmieni się na [Spowolnienie] Gdy wciśniemy LPM (Lewy przycisk myszy) strzelimy strzałą z efektem Spowolnienie (dodane zostały w wersji 1.9) Morzemy strzelać co 15 sekund. Z góry dziękuję!
 2. TheLordOfFuture

  Klasy

  Witam. Chciałbym skrypt, który dodaje klasy. Chciałbym by był plik z configiem dzięki czemu byłoby łatwiej edytować jaką kto ma klasę. Więc tak. Na start, skrypt sczytuje z configu czy gracz wybrał klasę, jeśli nie, wyświetla mu co 30 sek. Wiadomość na chacie: PROSZĘ WYBRAĆ KLASĘ! [MAG] [WOJOWNIK] [BARBARZYŃCA] [ŁUCZNIK] Po kliknięciu w klasę taka klasa nam się wybiera, jest to pierwsza część skryptu, którą później "Wzbogacę" Chcę też by gracz po wybraniu klasy został zapisany w configu dzięki czemu kiedy wejdzie ponownie nie będzie problemu odnośnie "Ponownego" wyboru, gdyż skrypt wyczyta w configu, że ten gracz ma już klasę, oraz podczas jego wejścia wyświetli: WITAMY [KLASA] [NICK] NA SERWERZE! A jeśli nie ma klasy to nic nie wyświetli.
 3. @krzysek zrobił dobrze. co do @megabeka to tak jak wspomniano zapomniał o działających linkach i kolorach ale i tak dziękuję. Temat do zamknięcia.
 4. Witam. Chcę skrypt który: Po wpisaniu /pomoc wyświetli: Dostępna pomoc /sfp - pomoc przy slimefun /mc - pomoc przy mcmmo /dzialki - pomoc przy dzialkach /help - komendy gracza Po wpisaniu /sfp Pomoc dostepna na stronie http://dev.bukkit.org/bukkit-plugins/slimefun/ i tak by po kliknięciu w link otworzyła mu się stronka Po wpisaniu /mc Pomoc dostepna na stronie http://dev.bukkit.org/bukkit-plugins/mcmmo/ terz tak by otworzyła mu się ta stronka po kliknięciu w link. Po wpisaniu /dzialki Aby otrzymać działkę postaw NoteBlock, zniszcz go, i wyleci z niego działka, po postawieniu jej utworzysz obronę terenu 15x15. Aby dodać do działki wpisz /ps allow [nick] aby usunąć kogoś wpisz /ps remove [nick]
 5. TheLordOfFuture

  Drzwi na klucz

  Witam! Chciałbym skrypt dodający drzwi na klucz. jak to ma działać?: - klucz można dostać komendą ./daj klucz - po kliknięciu kluczem na drzwi (Jeśli nie są zablokowane) drzwi się zablokują na hasło Jak działa hasło?: - Gdy ktoś spróbuje otworzyć/zniszczyć drzwi na hasło wyświetli mu się komunikat o podanie hasła na czacie, bądź komendą /hasloto [haslo] - Zależy która opcja bardziej się spodoba programistom xd - Gdy drzwi zostaną zniszczone automatycznie pojawią się tam nowe gracz dostanie wiadomość o podanie hasła jak powyrzej ENJOY SCRIPTING
 6. TheLordOfFuture

  SmartFony

  Witam. Chciałbym skrypt na smartfony, jak to ma działać. Ma być komenda /smartgive da to smartfona (item to cegła xd) Co ma robić? Kiedy klikne chcę żeby było gui i w nim opcje: - Karetka (kosztuje 1 diax) - Leczy życie i głód - SMS (Tylko dla osób które mają smartfona w ręce) wyświetli się wiadomość którą się napisze (Specjalny chat tylko dla telefonów oraz opcja wysłania tylko do jednej osoby (msg) koszt NIC - Policja - zabija potwory w pobliżu (koszt 10 żelaza)
 7. Witam! Chciałbym by w miejsce śmierci gracza, nie ważne z jakiego powodu trafiał piorun i zadawał 1 serduszko damage każdemu kto jest w odległości max 5. kratek od pioruna. Piorun ma nie niszczyć/podpalać terenu.
 8. TheLordOfFuture

  >> ZATRUTY GRZEBIEŃ <<

  Z kopciuszka? #XD Chodziło ci o śnieżkę xd heh, chodziło ci oto że ta macocha dała jej grzebień i jak ona wpieła go we włosy to się zatruła? to na 100% śnieżka. #[ciach]
 9. Chcę taki skrypt że jak gracz spadnie na szklaną szybę/ blok szkła z wysokości większej niż 8 kratek to szkło się rezbiję, ma działać z każdym kolorem szkła/szyby.
 10. TheLordOfFuture

  ./info komenda

  Krótko szybko i na temat: Chce by było tak że gdy gracz napisze /informacje wyświetli się mu o tak (Zachowując kolory) ###AppleHost### IP: AppleHost.ench.pl Skype: AppleHost-PomocTech E-Mail: [email protected] Wersja: 1.7.2 Ping: (Ping gracza) ###################
 11. Crafting dziala ale po wypiciu nie dostaje efektu
 12. Witam! otóż mój konkurent, (tak ten sam co miał Cloud Botsy i sie nie dzielił) wprowadził na serwer potionke która po wypiciu daje szybkie kopanie 6, otóż też bym taką chciał a więc: Crafting wygląda tak: 0 K 0 0 B 0 0 0 0 0= pusty slot k= diax kilof b = pusta butelka Ma się scraftować potion koloru błękitnego (jak widzenie w ciemności), po wypiciu daje się efekt szybkie kopanie 6 Daje naj. i like!
 13. @up działa! leci like , temat do zamknięcia!
×
×
 • Dodaj nową pozycję...