Skocz do zawartości

Pan_1337

Użytkownik
 • Ilość zawartości

  131
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

1 obserwujący

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Hobby
  Dowieź się w swoim czasie.

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia Pan_1337

 1. Miałeś okazję sprawdzić działanie w praktyce? Mogę się zgodzić, iż w przypadku pakietu za 5zł tak zapewne jest, natomiast czy wszystkie inne tak mają hmy..
 2. Żadne itemki nie wypadają na ziemie oraz nie zostają w ekwipunku.
 3. Utrata połowy itemów, które posiadamy w ekwipunku. Chciałbym, aby każdy posiadany item w ekwipunku miał szansę "na utratę" - 50% pozostaje w ekwipunku po odrodzeniu, pozostałe itemy wypadają na ziemię.
 4. Pan_1337

  Zbroja dająca efekt

  Cześć, chciałbym, aby po założeniu całej diamentowej zbroi otrzymywało się efekt speed 2 na zawsze oraz przy ściągnięciu części zbroi efekt był zabierany.
 5. @Taq oraz @HotAngel2K17 proszę o uzasadnienie swojej reakcji, dziękuję.
 6. if($_GET['id'] != $_SESSION['order']){ header("Location: ../index.php"); exit(); } $id = $_GET['id']; $products = ''; $p = $_SESSION['cart']; foreach($p as $product){ mysqli_query($query, "UPDATE products SET count=count-1 WHERE id='$product'"); $products = $products.$product. ','; } mysqli_query($query, "UPDATE orders SET done='1',products_id='$products' WHERE id='$id'"); Czy ja dobrze widzę? To jest weryfikacja płatności PayPal?
 7. Skript na wersję - 1.8 SkQuery - 1.8 Proszę o podanie linku do DL
 8. Pan_1337

  Teamy - RED - BLUE

  Chcę zrobić coś innego, komendy to np. /red i /blue
 9. Pan_1337

  Teamy - RED - BLUE

  Taki skrypt na szybko. Jeżeli dołączymy do serwera to wybieramy red albo blue jeżeli jednak nie wybierzemy a gra się będzie zaczynać to wybiera losowo, jak na serwerze będą 4 osoby to ma zacząć się odliczanie od 60 do 0 po doliczaniu gracze z RED i BLUE (maksymalna ilość na arenie to 12) mają zostać prze teleportowani na swoje respy. Po zabiciu wszystkich z jednego teamu gra się kończy i gracze zostają wyrzuceni z serwera.
 10. Pan_1337

  Usuwanie wody

  Ten kod na te usuwanie i oddawanie nie rozumiem tego jak to mam zrobić.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...