Skocz do zawartości

ZelekCraft

Użytkownik
 • Ilość zawartości

  31
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O ZelekCraft

 • Urodziny 03/06/2000 (23.237988140 lat)

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick w MC
  Zelek_

Metody kontaktu

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia ZelekCraft

Początkujący II

Początkujący II (3/13)

13

Reputacja

 1. Cześć @Ask3r, Prezentacja serwera w żadnym stopniu nie zachęca do zagoszczenia na nim, liczę, że to poprawisz. Uwagi: - Zdjęcie z serwera robione na szybko co w Twoim przypadku jest karygodne, - Znalazłem błąd w zdaniu: Popraw "opciążeniowe" na "obciążeniowe" Pozdrawiam, Zelek_ #Edit - brakuje spacji między "niestabilnaprzez"
 2. Cześć @Ozelot, Mógłbyś rozjaśnić kwestię chamskiej reklamy? Gdzie dokładnie to praktykowano? Pozdrawiam, Zelek_
 3. Cześć, Prezentacja może i nie jest najwyższych lotów, serwer sam w sobie również nie jest najlepszym serwerem survival w Polsce, lecz jest godny polecenia, dlaczego? To bardzo proste. Wchodząc na serwer przywitali mnie wszyscy grający tam gracze i od razu przyjęli mnie do swojej społeczności. Atmosfera, która panuje na tym serwerze jest wspaniała, grając przez około 40 minut nie spotkałem się z żadnym wulgaryzmem co w tych czasach jest naprawdę czymś niespotykanym. Atutem serwera jest nieograniczona mapa i duże, automatyczne działki. Pozdrawiam, Żelek.
 4. Cześć @ZaGi, Dziękuję za zgłoszenie błędu, naprawię to! Pozdrawiam, Zelek_
 5. Cześć @J4ck1, Dziękujemy za miłe słowa dotyczące serwera. Naprawdę staramy się jak najbardziej dostosować serwer pod potrzeby graczy. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Do zobaczenia na serwerze Pozdrawiamy, Zelek_ wraz z administracją.
 6. Cześć @woobuilder, Dziękuję za miłe słowa o naszym serwerze! Mamy nadzieję, że zagościsz na serwerze i będziemy mogli razem pograć. Niestety motyw forum nie był zależny ode mnie i moich wspólników, jesteśmy nowym teamem i podjęliśmy współpracę z CsMielec.pl dlatego też jesteśmy "podpięci" pod ich forum. Z czasem podejmiemy próbę negocjacji z CsMielec w celu wprowadzenia zmian na naszym dziale Pozdrawiamy, Zelek_ wraz z administracją! P. S. Nawiązując do tematu serwera, owszem, posiadamy sześcioletnie doświadczenie, lecz tak naprawdę ostatni nasz serwer był otwarty w 2017 roku więc zaczynamy wszystko od nowa
 7. Hej @Szifter, Dziękuję za miłe słowa! Nasza administracja liczy 5 osób, natomiast slotów dostępnych dla graczy jest 50 z możliwością zwiększenia ich. Pozdrawiam, Zelek_ wraz z administracją!
 8. McMielec.pl » Innowacyjny serwer FreeBuild, totalny BOOM w całej minecraftowej społeczności. Prace nad serwerem trwały od listopada ubiegłego roku. Serwer jest dostosowany pod każdą ilość graczy, został skonfigurowany i zoptymalizowany przez grupę naprawdę doświadczonych osób. Posiadamy wiele interesujących rozwiązań urozmaicających rozgrywkę na naszym serwerze. Głównym atutem serwera jest rozwinięta i przemyślana ekonomia, ceny itemów adekwatne są do zarobków każdej z profesji. ● Możliwość założenia własnej rodziny; ● Możliwość wzięcia ślubu; ● Questy z możliwością wymiany punktów na nagrody; ● Optymalny drop z kamienia; ● Statystyki każdego gracza, możliwość sprawdzenia statystyk innych graczy; ● Liczne rankingi typu: top pvp, top questy, top online, top kopanie, top budowanie itd; ● Mapa surowcowa do pozyskania itemów, które są niedostępne w sklepie; ● System walk 1vs1; ● Mystery Box ✪/✪✪/✪✪✪/✪✪✪✪/✪✪✪✪✪ ● Rozbudowany system automatycznych działek z możliwością przenoszenia i łączenia ich; ● Możliwość zdobycia głów mobów poprzez zabijanie ich; ● Dodatki imitujące modyfikację: cloud boots, buty sonika, generatory kamienia, buty do chodzenia po wodzie, jajko przechowujące zwierzęta itd. ● Ip: McMielec.pl ● Wersje: 1.13.x - 1.14.x ● Premium: Nie ● White-List: Zostanie wyłączone na starcie edycji bądź testach serwera ● ItemShop: http://sklep.mcmielec.pl/ ● Forum: http://forum.mcmielec.pl/ ● Discord: https://discord.gg/pmKuWzG ● Galeria Google: https://photos.app.goo.gl/gnLxno9YxG4gzqyJA ● Dodanie wieśniaków handlujących uzbrojeniem; ● Dodanie pobocznej waluty wymiennej; ● Dodanie komendy /waluta ● Dodanie mapy surowcowej z roślinami pluginu ExoticGarden; ● Ulepszenie systemu walk 1vs1; ● Drobne poprawki przejrzystości czatu; ● Dodanie automatycznych kopalni i tartaków; ● Dodanie możliwości kupienia własnego targu na spawnie; ● Dodanie plecaków; ● Dodanie hologramów z listą najlepszych graczy w dziedzinach: kopanie, budowanie, zaliczone questy, zabici gracze,największa ilość pieniędzy, ścinanie drewna; ● Dodanie sklepu IKEA z elementami wykończenia wnętrz i ogrodów ● Dodanie możliwości siadania i leżenia ● Wklejenie spawnu na mapę z działkami; ● Stworzenie rolnika handlującego uprawami z pluginu SlimeFun "ExoticGarden" ● Dodanie poziomów prac, zarobki adekwatne do poziomu ● Nowe questy;
 9. ZelekCraft

  Skrypt na VipWarpy

  @Grex dziękuję, dokładnie o to chodziło
 10. ZelekCraft

  Skrypt na VipWarpy

  Cześć, Potrzebuję skrypt, który będzie miał za zadanie tworzenie warpów graczy z rangą Vip. Działanie skryptu polega na: 1. Gracz z permisją np. "abc.abc" ma dostęp do tworzenia warpu; 2. Nazwą tworzonego warpu musi być nick gracza, który go tworzy; 3. Maksymalna ilość warpów to 1; 4. Warp tworzy się w miejscu, w którym owy gracz stoi; 5. Dwie komendy: /vipwarp nick i /setvipwarp nick Z góry dziękuję za pomoc!
 11. https://photos.google.com/photo/AF1QipOISE2wbZmfEICnGAKdacAYEgYtw4wy7RpQ8MK0 Błędów niby żadnych nie ma, ale wiadomość z kodem nie pojawia się na czacie. (zmieniłem 30 minut na 1 minute i wciąż nic)
 12. Gdzie jest część z czasem w jakim gracz przepisał kod?
 13. Nie rozumiem, nie potrafię tego napisać Gdybym to rozumiał nie pisałbym tematu na tym forum... Mógłbyś napisać mi coś takiego czy jest to zbyt skomplikowane? A i chyba się nie zrozumieliśmy, mi chodziło o kod, który wyświetla się na czacie co na przykład 10 minut i ten kto go pierwszy przepisze dostaje nagrodę plus do tego jego czas wyświetla się na czacie.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...