Skocz do zawartości

ZelekCraft

Użytkownik
 • Zawartość

  31
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O ZelekCraft

 • Tytuł
  Początkujący II
 • Urodziny 06.03.2000 (20.236989849 lat)

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick w MC
  Zelek_

Metody kontaktu

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Cześć @Ask3r, Prezentacja serwera w żadnym stopniu nie zachęca do zagoszczenia na nim, liczę, że to poprawisz. Uwagi: - Zdjęcie z serwera robione na szybko co w Twoim przypadku jest karygodne, - Znalazłem błąd w zdaniu: Popraw "opciążeniowe" na "obciążeniowe" Pozdrawiam, Zelek_ #Edit - brakuje spacji między "niestabilnaprzez"
 2. Cześć @Ozelot, Mógłbyś rozjaśnić kwestię chamskiej reklamy? Gdzie dokładnie to praktykowano? Pozdrawiam, Zelek_
 3. Cześć, Prezentacja może i nie jest najwyższych lotów, serwer sam w sobie również nie jest najlepszym serwerem survival w Polsce, lecz jest godny polecenia, dlaczego? To bardzo proste. Wchodząc na serwer przywitali mnie wszyscy grający tam gracze i od razu przyjęli mnie do swojej społeczności. Atmosfera, która panuje na tym serwerze jest wspaniała, grając przez około 40 minut nie spotkałem się z żadnym wulgaryzmem co w tych czasach jest naprawdę czymś niespotykanym. Atutem serwera jest nieograniczona mapa i duże, automatyczne działki. Pozdrawiam, Żelek.
 4. Cześć @ZaGi, Dziękuję za zgłoszenie błędu, naprawię to! Pozdrawiam, Zelek_
 5. Cześć @J4ck1, Dziękujemy za miłe słowa dotyczące serwera. Naprawdę staramy się jak najbardziej dostosować serwer pod potrzeby graczy. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Do zobaczenia na serwerze Pozdrawiamy, Zelek_ wraz z administracją.
 6. Cześć @woobuilder, Dziękuję za miłe słowa o naszym serwerze! Mamy nadzieję, że zagościsz na serwerze i będziemy mogli razem pograć. Niestety motyw forum nie był zależny ode mnie i moich wspólników, jesteśmy nowym teamem i podjęliśmy współpracę z CsMielec.pl dlatego też jesteśmy "podpięci" pod ich forum. Z czasem podejmiemy próbę negocjacji z CsMielec w celu wprowadzenia zmian na naszym dziale Pozdrawiamy, Zelek_ wraz z administracją! P. S. Nawiązując do tematu serwera, owszem, posiadamy sześcioletnie doświadczenie, lecz tak naprawdę ostatni nasz serwer był otwarty w 2017 roku więc zaczynamy wszystko od nowa
 7. Hej @Szifter, Dziękuję za miłe słowa! Nasza administracja liczy 5 osób, natomiast slotów dostępnych dla graczy jest 50 z możliwością zwiększenia ich. Pozdrawiam, Zelek_ wraz z administracją!
 8. McMielec.pl » Innowacyjny serwer FreeBuild, totalny BOOM w całej minecraftowej społeczności. Prace nad serwerem trwały od listopada ubiegłego roku. Serwer jest dostosowany pod każdą ilość graczy, został skonfigurowany i zoptymalizowany przez grupę naprawdę doświadczonych osób. Posiadamy wiele interesujących rozwiązań urozmaicających rozgrywkę na naszym serwerze. Głównym atutem serwera jest rozwinięta i przemyślana ekonomia, ceny itemów adekwatne są do zarobków każdej z profesji. ● Możliwość założenia własnej rodziny; ● Możliwość wzięcia ślubu; ● Questy z możliwością wymiany punktów na nagrody; ● Optymalny drop z kamienia; ● Statystyki każdego gracza, możliwość sprawdzenia statystyk innych graczy; ● Liczne rankingi typu: top pvp, top questy, top online, top kopanie, top budowanie itd; ● Mapa surowcowa do pozyskania itemów, które są niedostępne w sklepie; ● System walk 1vs1; ● Mystery Box ✪/✪✪/✪✪✪/✪✪✪✪/✪✪✪✪✪ ● Rozbudowany system automatycznych działek z możliwością przenoszenia i łączenia ich; ● Możliwość zdobycia głów mobów poprzez zabijanie ich; ● Dodatki imitujące modyfikację: cloud boots, buty sonika, generatory kamienia, buty do chodzenia po wodzie, jajko przechowujące zwierzęta itd. ● Ip: McMielec.pl ● Wersje: 1.13.x - 1.14.x ● Premium: Nie ● White-List: Zostanie wyłączone na starcie edycji bądź testach serwera ● ItemShop: http://sklep.mcmielec.pl/ ● Forum: http://forum.mcmielec.pl/ ● Discord: https://discord.gg/pmKuWzG ● Galeria Google: https://photos.app.goo.gl/gnLxno9YxG4gzqyJA ● Dodanie wieśniaków handlujących uzbrojeniem; ● Dodanie pobocznej waluty wymiennej; ● Dodanie komendy /waluta ● Dodanie mapy surowcowej z roślinami pluginu ExoticGarden; ● Ulepszenie systemu walk 1vs1; ● Drobne poprawki przejrzystości czatu; ● Dodanie automatycznych kopalni i tartaków; ● Dodanie możliwości kupienia własnego targu na spawnie; ● Dodanie plecaków; ● Dodanie hologramów z listą najlepszych graczy w dziedzinach: kopanie, budowanie, zaliczone questy, zabici gracze,największa ilość pieniędzy, ścinanie drewna; ● Dodanie sklepu IKEA z elementami wykończenia wnętrz i ogrodów ● Dodanie możliwości siadania i leżenia ● Wklejenie spawnu na mapę z działkami; ● Stworzenie rolnika handlującego uprawami z pluginu SlimeFun "ExoticGarden" ● Dodanie poziomów prac, zarobki adekwatne do poziomu ● Nowe questy;
 9. ZelekCraft

  Skrypt na VipWarpy

  @Grex dziękuję, dokładnie o to chodziło
 10. Cześć, Potrzebuję skrypt, który będzie miał za zadanie tworzenie warpów graczy z rangą Vip. Działanie skryptu polega na: 1. Gracz z permisją np. "abc.abc" ma dostęp do tworzenia warpu; 2. Nazwą tworzonego warpu musi być nick gracza, który go tworzy; 3. Maksymalna ilość warpów to 1; 4. Warp tworzy się w miejscu, w którym owy gracz stoi; 5. Dwie komendy: /vipwarp nick i /setvipwarp nick Z góry dziękuję za pomoc!
 11. ZelekCraft

  Kod na czacie

  https://photos.google.com/photo/AF1QipOISE2wbZmfEICnGAKdacAYEgYtw4wy7RpQ8MK0 Błędów niby żadnych nie ma, ale wiadomość z kodem nie pojawia się na czacie. (zmieniłem 30 minut na 1 minute i wciąż nic)
 12. ZelekCraft

  Kod na czacie

  Gdzie jest część z czasem w jakim gracz przepisał kod?
 13. ZelekCraft

  Kod na czacie

  Nie rozumiem, nie potrafię tego napisać Gdybym to rozumiał nie pisałbym tematu na tym forum... Mógłbyś napisać mi coś takiego czy jest to zbyt skomplikowane? A i chyba się nie zrozumieliśmy, mi chodziło o kod, który wyświetla się na czacie co na przykład 10 minut i ten kto go pierwszy przepisze dostaje nagrodę plus do tego jego czas wyświetla się na czacie.
×