Skocz do zawartości

Pan_Pierdziadek

Użytkownik
 • Ilość zawartości

  19
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick w MC
  Pan_Pierdziadek

Metody kontaktu

Ostatnie wizyty

754 wyświetleń profilu

Osiągnięcia Pan_Pierdziadek

Początkujący I

Początkujący I (2/13)

0

Reputacja

 1. Chcę, aby ktoś mi napisał coś takiego, że kiedy położy się nasionko koło wody to ono rośnie, a jak nie ma w pobliżu wody to się zamienia na sadzonkę dębu
 2. OK Będzie nowa wersja! Tylko nie umiem tych "loop" czy jak to tam. :)
 3. Cześć! Chciałbym wam pokazać mojego Anty-Logouta! Funkcje: Zmniejszający się razem z czasem napis na BossBarze Anty-Logout. Zgon podczas wylogowania. Dodatkowa informacja dlaczego wyświetlił się napis Anty-Logout Do zrobienia: Zrobić coś takiego, że im bliżej jest gracz tym pasek się zwiększa. Oraz komenda admina, który może włączyć Anty-Logout na czas, albo na odległość między graczami. Co chcecie! Zrzuty ekranu: Pobierz: Wersja 1.0: KLIK
 4. Dobra ok, macie całość, ale nie kraść pomysłu! http://pastebin.com/raw.php?i=u0TkLk5D
 5. Cześć tym razem mam problem z argumentami zobaczcie to kawałem mojego skryptu: a to jest błąd jaki mi wyskakuje: czy ktoś mi może pomóc?
 6. Mam kolejny błąd tym razem taki "An internal error occurred while attemping to preform this command" dzieje mi się to podczas przeładowywania skrypty. Mój skrypt: variables: {ban.%player%} = false {powod.%player%} = on connect: if {ban.%player%} is true: kick player due to "&cZostales zbanowany za {powod.%player%}." command /ban [] []: trigger: if player-arg is true: if player has permission panpierdziadek.ban: send "&cTen gracz juz jest zbanowany." if player-arg is false: if player has permission panpierdziadek.ban: kick player due to "Zostales zbanowany za {powod.%player%}" set {ban.%player%} to true set {powod.%player%} to arg 1 command /unban []: trigger: if player-arg is false: if player has permission panpierdziadek.ban: send "&2Ten gracz nie ma bana." if player-arg is true: if player has permission pan.pierdziadek.unban: set {ban.%player%} to false Czy coś możecie temu zaradzić?
 7. Witam! Chciałbym się zapytać czy jest event, który powoduje, że skrypt idze w kółko? Jeżeli tak to proszę o odpowiedź.
 8. Witam! Tym razem mam problem z TABami. Oto mój skrypt: Oto zdjęcie błędu, który się zrobił:
 9. Dzięki Barumyt! Uratowałeś mi dupe!
 10. No tak właśnie jest. Boje się, że nie będzie się dało tego naprawić. :(
 11. No, to fajnie, kiedy dodałem do mojego skryptu ten dwukropek to pisze to, a kiedy przekopiowałem ten skrypt co napisałeś, to też.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...