Skocz do zawartości

KolorowyMleczyk

Użytkownik
 • Ilość zawartości

  66
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Ostatnie wizyty

777 wyświetleń profilu

Osiągnięcia KolorowyMleczyk

Początkujący III

Początkujący III (4/13)

2

Reputacja

 1. Co to MCP co się tam znajduje. Rozszerzenia MyBb, MCP, UCP i ACP. Proszę o szybką odpowiedz.
 2. Dzięki, już sama zrobiłam, ale dzięki.
 3. dzięki, już sama zrobiłam, ale podziękować trzeba.
 4. Szukam skryptu na rtp dzięki komendzie. Jak ktoś wpisze /surowce teleportuje go na losowe koordynaty na świecie "world".
 5. Cześć, szukam skryptu na specjalny portal vip. Może to być zwyczajny portal do netheru, ale będzie trzeba by włączać i wyłączać komendą robienie portalu. Osobnik z rangą Vip i Vip50 I administracja będą mogli tam tylko wejść.
 6. Cześć, szukam skryptu na wejście i wyjście admina. Jak admin wchodzi i wychodzi, żeby była inna wiadomość niż mają zwyczajni gracze.
 7. Cześć, szukam skryptu by skrzynka się odnawiała co 24h od czasu wyjęcia z niej np. 2 diaxów.
 8. Może kontakt Discord bo na Facebooku raczej nikt nie będzie chciał do ciebie pisać.
 9. Cześć, jestem właścicielką jednego serwera minecraft i szukam budowniczych. Wiem to 2 post z tym tematem. Nieograniczona liczba budowniczych. Oferuję: - Rangę na serwerze - Miłą atmosferę - Dopracowany serwer - Wzajemną pomoc Wymagania: - Wiek się narazie nie liczy - Wysokie umiejętności budowlane - Możliwość pracowania w grupie Coś o mnie: Cześć, mam na Imię Maria dla przyjaciół Mery. Jestem miłą i ogarniętą osobą. Moimi ulubionymi grami są Minecraft i Just Cause 3. Moimi zainteresowaniami są skrypty w minecraft i troche budowanie. Kontakt: Discord - dokblack#7218 IP serwera: kolorowymleczyk.pl
 10. Cześć, szukam grafika, który zrobi mi ikonę serwera minecraft. Jak to jeszcze aktualne to się zgłoszę do ciebie na discordzie.
 11. Można nadal się zgłaszać?
 12. Wręcz przeciwnie jest na moim serwerze i przetestowany.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...