Skocz do zawartości

MasteriZiomaX

Użytkownik
 • Ilość zawartości

  59
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Ostatnie wizyty

9 176 wyświetleń profilu

Osiągnięcia MasteriZiomaX

Początkujący III

Początkujący III (4/13)

17

Reputacja

 1. Tak, kocham je. Osoba poniżej kocha fast-food.
 2. Nie wiem czy jest sens bardziej się rozpisywać, piszę każdy rodzaj skryptów.
 3. Oczywiście, zapomniałem dopisać jednej linijki.. sekunda.
 4. Informacje: Z tej strony MasteriZiomaX i chciałbym ogłosić, iż szukam pracy, aby zbić czas i dorobić się jakiejś sumki na marzenia. Doświadczenie: Na forum jestem od ponad roku, doskonaląc swoje umiejętności i ucząc się nowych rozwiązań. Współpracowałem z wieloma serwerami w sprawie skryptów lub pomocy technicznej oraz pełniłem funkcje administratora na większych serwerach Co Oferuje: - Pisanie skryptów na zlecenie - Przepisanie skryptów (wydajność / poprawa) - (wyjaśnienie w jakimś stopniu skrypta) - Dodanie / zmienienie configu - Pomoc przy obsłudze niektórych pluginów Wynagrodzenie: - PayPal - Przelew - Psc Kontakt: - Discord: Xeder#8686 - Wiadomość na forum Przed rozpoczęciem prac chciałbym otrzymać jakąś zaliczkę. Post został skopiowany od użytkownika xAxee
 5. MasteriZiomaX

  Problem

  Człowiek uczy się na błędach... podałem Ci poprawną wersję kilka razy i za każdym razem robiłeś ten sam błąd, więc raczej w tym przypadku niczego się nie uczysz. Zmiana w liczniku o +1 praktycznie nic nie zmienia, jeszcze o 23:00, gdzie było mało osób.
 6. MasteriZiomaX

  Problem

  Wytłumaczenie "nie mieszkam w Polsce" nie ma tutaj sensu, forum jest polskie, moderatorzy powinni znać podstawy języka, aby nie obniżać poziomu forum. Moje czyny ingerują w taki sposób iż licznik zmienia swoją wartość o +1. Błędne ostrzeżenie, to jak mam przestać wykonywania czegoś co jest nie jest nielegalne? Skargę dopiero napiszę, to jest zwykłe odwołanie.
 7. MasteriZiomaX

  Problem

  Witam, mam problem z moderatorem "TakiJakTy". Nałożył mi błędne ostrzeżenia, nie wspominając o tym iż w samym pisaniu ze mną popełnił z 5 błędów ortograficznych. (plus pod postem dał notatkę z błędem ortograficznym)
 8. Tak Osoba poniżej ma więcej niż 10 iq
 9. Uważam, iż jest to najlepszy skrypt na sklep na tym forum. + Konfiguracja + Optymalizacja kodu 10/10
 10. MasteriZiomaX

  "Picie wody"

  O to chodzi, gracz musi wejść głębiej, aby to zadziałało. Tak samo jak w rust.
 11. MasteriZiomaX

  "Picie wody"

  Nie bez powodu post jest w dziale "Nauka", nie ma to pełnić roli "gotowca", lecz podstawy. Możesz dodać do tego co tylko chcesz.
 12. MasteriZiomaX

  "Picie wody"

  Skrypt na "picie wody" niczym w rust, po wejściu do wody i kliknięciu shift niweluje nam głód. on sneak toggle: if {woda.%player%} is not "1": block under player is water: if player's food level is less than 10: set the player's food level to 10 send "&bWypiles wode!" set {woda.%player%} to "1" wait 15 second set {woda.%player%} to "0"
 13. @knugi już wszystko działa, wielkie dzięki! <-- Legends never die @xAxee tak samo, również dziękuję
 14. Możliwe, że mam złe wersje pluginów. Może to faktycznie wina tego warna?
×
×
 • Dodaj nową pozycję...