Skocz do zawartości

Matrikx

Użytkownik
 • Ilość zawartości

  14
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia Matrikx

Początkujący I

Początkujący I (2/13)

8

Reputacja

 1. Link: https://discord.keyside.eu
 2. Link: https://keyside.eu/recruitment
 3. Zmieniłem hosting na imgur, powinno wyświetlać się już poprawnie.
 4. Start beta testów został wyznaczony na dzień 31.01.2019r. o godzinie 20:00. Beta testy są zamknięte, co oznacza że do gry potrzebny jest klucz który można uzyskać zgłaszając się na stronie projektu: https://keyside.eu/kol
 5. W naszym zespole nastąpiły zmiany. Zdecydowaliśmy się połączyć QuestMakerów oraz ItemMakerów w jeden dział - Minecraft Lore. Koordynatorem tego działu został, koordynator ItemMakerów - (Discord: ??????#9295) . W związku z tą zmianą otwieramy rekrutację do Minecraft Lore. Aplikować można za pośrednictwem strony głównej https://keyside.eu/#forms a dokładniej za pomocą formularza dostępnego pod drugą kropką. W polu "Przekonaj Nas do siebie." należy dopisać że aplikuje się do działu "Minecraft Lore". Zadania Minecraft Lore: - Tworzenie i przerabianie zadań (merytoryczne) - Tworzenie i przerabianie zadań (mechaniczne) - Tworzenie przedmiotów (merytoryczne) - Tworzenie przedmiotów (mechaniczne) - Wyznaczanie ciekawych lokacji na mapie i współpraca z Builderami Merytoryczne - Tworzenie opisów, planów, mechanik, przedmiotów, zadań za pomocą tekstu. Mechaniczne - Przepisywanie treści stworzonych merytorycznie na configi w pluginach.
 6. Na ten moment zamykany rekrutację do administracji serwera. Aktualnie otwarte rekrutacje: QuestMaker ItemMaker Budowniczy. Zachęcamy do wysyłania podań.
 7. W dniu dzisiejszym otworzyliśmy rekrutacje na dodatkowe role: - osób do pomocy loremasterowi (tworzenie zadań, opisów itd.) - osób do pomocy przy mechanikach serwera (przedmioty, customowe craftingi itd.) Osoby chętne na wymienione stanowiska, prosimy o zgłaszanie się za pomocą formularza dt. administracji, jednakże zaznaczyć że chodzi o pomoc loremasterowi, bądź przy mechanikach.
 8. W dniu dzisiejszym otworzyliśmy rekrutację do ekipy administratorskiej projektu Kings Of Legions: The Beginning.
 9. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych tematem projektu Kings Of Legions: The Beginning do wypełnienia ankiety, która pomoże nam dostosować serwer do Waszych potrzeb. https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdww9k2O4dPaOJFbHXjQHf-1yTG9bpLd6Um-pLVMpxtgnySjA/viewform Dodatkowo zapraszam do zaglądania na serwer Discord: https://discord.keyside.eu z racji publikacji dotyczących rozgrywki które są tam udostępniane. Można się dowiedzieć, jaką wizje projektu ma nasza ekipa, mechaniki czy też systemy które zostaną użyte na serwerze.
 10. \ Pierwszy taki serwer na polskiej scenie! Progresywna historia, stań na czele jednego z sześciu miast, zarządzaj nim i graczami, którzy wspólnie je tworzą i miej realny wpływ na losy świata i kolejnych wydarzeń! Eksploruj instancje by zdobyć wiele kruszców bądź dołącz do jednego z bractw, aby zyskać dostęp do legendarnych broni i zniszczyć swoich przeciwników! Obszerna fabuła, z wieloma wątkami, która opowie o losach świata i dostarczy niezapomnianych wrażeń, ale to dopiero początek przygody, początek wszystkiego, to THE BEGINING! keyside.eu/kol
 11. Projekt Minecraft - KeySide.eu Drodzy użytkownicy, jesteśmy nową ekipą w społeczności minecrafta, która za cel postawiła sobie stworzenie serwera RP/G. Jednakże projekt który tworzymy nie należy do najmniejszych dlatego poszukujemy solidnej ekipy, która pomoże nam w realizacji zadań, niezbędnych do wystartowania projektu, także szukamy: - dobrych budowniczymi, - pomocników budowniczych, - osób które miałyby zamiar poduczyć się na budowniczego w ramach pracy u Nas, - osób do pomocy przy lore Zadania grupy lore: - Tworzenie i przerabianie zadań (merytoryczne) - Tworzenie i przerabianie zadań (mechaniczne) - Tworzenie przedmiotów (merytoryczne) - Tworzenie przedmiotów (mechaniczne) - Wyznaczanie ciekawych lokacji na mapie i współpraca z budowniczymi Merytoryczne - Tworzenie opisów, planów, mechanik, przedmiotów, zadań za pomocą tekstu. Mechaniczne - Przepisywanie treści stworzonych merytorycznie na configi w pluginach. Ponadto, podczas współpracy z nami oferujemy: - przyjazne relacje z ekipą, - pomoc w problematycznych sytuacjach, - możliwość zdobycia nowego doświadczenia we współpracy z nami, - odpowiednio dostosowane do Waszych potrzeb godzin pracy. Osoby chętne odsyłamy do formularza znajdującego się pod linkiem (https://keyside.eu/#forms), a w razie potrzeby do kontaktu z nami poprzez discorda: https://discord.keyside.eu.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...