Skocz do zawartości

Matrikx

Użytkownik
 • Zawartość

  7
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O Matrikx

 • Tytuł
  Świeżak

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Na ten moment zamykany rekrutację do administracji serwera. Aktualnie otwarte rekrutacje: QuestMaker ItemMaker Budowniczy. Zachęcamy do wysyłania podań.
 2. W dniu dzisiejszym otworzyliśmy rekrutacje na dodatkowe role: - osób do pomocy loremasterowi (tworzenie zadań, opisów itd.) - osób do pomocy przy mechanikach serwera (przedmioty, customowe craftingi itd.) Osoby chętne na wymienione stanowiska, prosimy o zgłaszanie się za pomocą formularza dt. administracji, jednakże zaznaczyć że chodzi o pomoc loremasterowi, bądź przy mechanikach.
 3. Owszem, wymagamy posiadania obu tych komunikatorów.
 4. W dniu dzisiejszym otworzyliśmy rekrutację do ekipy administratorskiej projektu Kings Of Legions: The Beginning.
 5. Matrikx

  [RP/G][1.13.1] Kings Of Legions: The Beginning

  Zachęcamy wszystkich zainteresowanych tematem projektu Kings Of Legions: The Beginning do wypełnienia ankiety, która pomoże nam dostosować serwer do Waszych potrzeb. https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdww9k2O4dPaOJFbHXjQHf-1yTG9bpLd6Um-pLVMpxtgnySjA/viewform Dodatkowo zapraszam do zaglądania na serwer Discord: https://discord.keyside.eu z racji publikacji dotyczących rozgrywki które są tam udostępniane. Można się dowiedzieć, jaką wizje projektu ma nasza ekipa, mechaniki czy też systemy które zostaną użyte na serwerze.
 6. \ Pierwszy taki serwer na polskiej scenie! Progresywna historia, stań na czele jednego z sześciu miast, zarządzaj nim i graczami, którzy wspólnie je tworzą i miej realny wpływ na losy świata i kolejnych wydarzeń! Eksploruj instancje by zdobyć wiele kruszców bądź dołącz do jednego z bractw, aby zyskać dostęp do legendarnych broni i zniszczyć swoich przeciwników! Obszerna fabuła, z wieloma wątkami, która opowie o losach świata i dostarczy niezapomnianych wrażeń, ale to dopiero początek przygody, początek wszystkiego, to THE BEGINING! keyside.eu/kol
 7. Projekt Minecraft - KeySide.eu Drodzy użytkownicy, jesteśmy nową ekipą w społeczności minecraft'a, która za cel postawiła sobie stworzenie serwera RP/G. Jednakże projekt który tworzymy nie należy do najmniejszych dlatego poszukujemy solidnej ekipy administracyjnej, jak i budowniczej, z której wyłoniony zostanie operator, także szukamy: - dobrych budowniczych, - pomocników budowniczych, - osób które miałyby zamiar poduczyć się na budowniczego w ramach pracy u Nas. - osób do pomocy loremasterowi (tworzenie zadań, opisów itd.) - osób do pomocy przy mechanikach serwera (przedmioty, customowe craftingi itd.) Ponadto, podczas współpracy z nami oferujemy: - przyjazne relacje z ekipą, - pomoc w problematycznych sytuacjach, - możliwość zdobycia nowego doświadczenia we współpracy z nami, - odpowiednio dostosowane do Waszych potrzeb godzin pracy. Osoby chętne odsyłamy do formularza znajdującego się pod linkiem (https://keyside.eu/#forms), a w razie potrzeby do kontaktu z nami poprzez discorda: https://discord.keyside.eu lub TeamSpeak 3: ts3.keyside.eu
×