Skocz do zawartości

Marcinuq

Użytkownik
 • Zawartość

  41
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O Marcinuq

 • Tytuł
  Początkujący II

Ostatnie wizyty

237 wyświetleń profilu
 1. Marcinuq

  Problem z komendą

  komenda działa. Jak piszę /is help to działa komenda ze scriptu. Ale jak piszę /is to wyświetla się gui z pluginu który mam i dodatkowo to jak bym napisał /is help.
 2. Marcinuq

  Problem z komendą

  nie ale pojawiają sie wiadomości z czatu jak bym napisał /is help ale komenda też działa
 3. Marcinuq

  Problem z komendą

  ale ja chce żeby /is działało
 4. Marcinuq

  Problem z komendą

  Askyblock /is help podmieniłem z pluginu na skript
 5. Marcinuq

  Problem z komendą

  Tak właśnie o to mi chodzi
 6. Marcinuq

  Problem z komendą

  to panel wyspy w grze takie gui z pluginu mi się wyświetla
 7. Marcinuq

  Problem z komendą

  więc tak jak piszę /is help to wyświetla mi się to z kodu a jak napisze /is to wyświetla mi się panel sterowania wyspy i to z kodu /is help, a ja tego nie chce
 8. Marcinuq

  Problem z komendą

  ma wpływ ponieważ po napisaniu /is wyświetla mi się panel wyspy
 9. Marcinuq

  Problem z komendą

  nie mogę ponieważ /is to komenda z pluginu który jest mi potrzebny
 10. Witam ! Chciałbym aby po napisaniu /is nie wyświetlało się to jakbym napisał też /is help. To mój skrypt: on command: if command is "is": if arguments is "help": cancel event send "------------------&c&LIsland help&r--------------------" send "&d/island &r- generates a new island, opens the GUI or teleports the player to their island, home location or the team island" send "&d/island go &r- teleport to your island" send "&d/island go <number> &r- teleport to a numbered island home (use &d/sethome <number> to set)" send "&d/island biomes &r- open the biomes GUI" send "&d/island cp or control panel &r- shows a GUI with useful commands so players do not have to type" send "&d/island expel &r- Removes a visitor from your island" send "&d/island reset or restart &r- restarts an island. There is a cool down timer and a max limit on this so that players do not abuse it" send "&d/island level &r- ranks the island" send "&d/island lock &r- locks an island so none can enter or teleport into" send "&d/island top &r- shows the Top 10 islands by rank" send "&d/island settings &r- lists the game settings in a read&r-only panel" send "&d/island sethome &r- sets your island home" send "&d/island sethome <number> &r- sets a numbered home point, up to the max the server allows" send "&d/island spawn &r- teleport to the island&r-world spawn, if it exists (set via admin command setspawn)" send "&d/island warps &r- Lists warps that are available via Welcome Warp Signs" send "&d/island warp <name> &r- warps to a Welcome Warp Sign. The full name does not have to by typed in (just the first few letters)" send "------------------&c&LIsland help&r--------------------"
 11. Marcinuq

  Correct ussage

  już działa wyrzuciłem trigger. //edit Jak piszę /is to wyświetla mi się też to jak bym napisał /is help. Jak to naprawić?
 12. Marcinuq

  Correct ussage

  Ja wiem to mój kod dalej jest bo chce, żeby ta komenda coś robiła on command: if command is "is": if arguments is "help": cancel event trigger: send "------------------&c&LIsland help&r--------------------" send " i coś tam dalej "
 13. Marcinuq

  Correct ussage

  can't understand this condition: 'trigger' (is help.sk, line 5: trigger:')
 14. Marcinuq

  Correct ussage

  Chodzi mi o to, że jak napiszę /is to wyświetli się normalna komenda z mojego plugina, a jak /is help to komenda ze skripta. Bo jak piszę /is to wyświetla się ze skripta correct ussage /is help, a tego nie chce
 15. Marcinuq

  Correct ussage

  no tak tylko, że /is mam zajęte przez plugin i ja chce żeby tylko komenda /is help działała przez skrypt. Bo jak napisze /is to pisze poprawne uzycie /is help, a ja chce żeby nic się nie wyswietlało.
×