Skocz do zawartości

AKELTV

Użytkownik
 • Ilość zawartości

  20
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia AKELTV

Początkujący I

Początkujący I (2/13)

3

Reputacja

 1. Powiem tak. Na moje oko jest to nie wykonalne.. Można to zrobić w pluginie, importując zmienne z FunnyGuilds np. {GTOP1 czy {PTOP1} Lecz jest to dużo roboty.. Jeżeli chcesz to zrobić w pluginie to, radzę ci się pouczyć od Kamilkime. Chyba, że jest udostępniony SourceCode pluginu HolographicsDisplays.. wtedy jest to łatwiejsze i do wykonania w krótszym czasie. Pomógłbym, ale sam robię paczkę EzHC na YouTube.
 2. AKELTV

  Wzór na Case

  Nie do zrozumienia. Wytłumacz mi to lepiej, lub pokaż jakiś przykład.
 3. AKELTV

  Lowienie ryb

  Taa... Nie ten skrypt... Mozesz nie wierzyc ale k. DSobra niewazne. Pomoglem czy nie?
 4. AKELTV

  Lowienie ryb

  XDD co do tego op AKEL, dałem ci nie ten skrypt XD Ta linijka z op miała być dla kolegi o nicku M3ntos655 na jakis tam serwer XD. Ale ok dziekuje.
 5. Ok, zaczynam brać się za budowanie. Daj mi ok. 1-2 dni.
 6. AKELTV

  Lowienie ryb

  Skrypt: https://pastebin.com/LzsXQbjE Skrypt posiada: 1. Lowienie ryb. [event] 2. Tworzenie wedki Nr 1 w craftingu: 1- zloto 2- zloto 3- zloto 4- zloto 5- wedka zwykla 6- zloto 7- zloto 8- zloto 9- zloto 3. Dropy [Narazie 3] 20% Karp [5 kilo] 10% Losos [10 kilo] 5% Losos [15 kilo] Aby zlowic ryby Ponad 10 Kilo: Potrzeba: Wedke +2 Gdy ma sie wedke +1 a zlowi sie rybe 15 kilo, ryba sie zerwie! Czasem nic sie nie zlowi! 4. Wedki, Haczyki, Zylka W skrypcie sa: 3 wedki - Wedka1 [Udzwig 10 kilo] Nazwa: +1 - Wedka2 [Udzwig 20 kilo] Nazwa: +2 - Wedka3 [Udzwig 50 kilo] Nazwa +3 - Haczyk1 [Brak zastosowan procz tego, ze potrzeba go aby lowic ryby] - Zylka1 [Brak zastosowan procz tego, ze potrzeba ja aby lowic ryb] ################################################################################################################## ############### Komendy: ########################################################################################### /rybak daj zestaw - Daje Wszystkie 3 wedki, haczyk oraz zylke /rybak staty - Pokazuje ile ryb zlowilismy, oprocz tych ktore sie zerwaly! ################################################################################################################## DO OSOBY KTORA BIEZE TEN SKRYPT NA SWOJ SERWER: - Proszę o nie usuwanie wiadomości typu: Autorem jest AKEL Bo bardzo długo tworzyłem ten skrypt ;/ Z góry dziękuję, jeżeli zastosujesz się do tego ##################################################################################################################
 7. Daj czasu, zaraz zaczne tworzyc, tylko dokończę skrypt na lowienie ryb.
 8. Zgłaszam się, daj jakąś budowlę do zbudowania, a zbuduję ją i wyślę ci ssa ;). Budowanie: 8.6/10 Pluginy: Ogarniam 9/10 SS'y: Niedlugo [Daj najpierw jakiś temat na budowlę]
 9. AKELTV

  Ver + tab

  Hej, znalazłem rozwiązanie na twój problem. Tutaj kodzik skryptu -
 10. Wiem. Skrypt nie jest idealny, jednakże jest to mój 4 skrypt Tak naprawdę uczę się jeszcze. W następnych skryptach poprawię się (mam nadzieję) Miłego dnia.
 11. To moj 1 post i nie wiem jakim cudem sie zduplikowal. Nastepnym razem nie popelnie tego bledu. Dzieki za pokazanie bledu.
 12. Dziekuje. W nastepnych wersjach postaram sie go poprawic
 13. Może i da się skrócić to prawda. Ale to 1 wersja tego skryptu. Format sloty, nie zawsze się buguja. Zależy od maszyny i tego jak kto je zrobi w skrypcie
 14. Witaj. Formatsloty zajmuja akurat najmniej miejsca. 291 Linijek skryptu. Za pieniadze? Z 10 min temu, dodalem download versji beta 0.1 do editu. Pobierz, zobacz. Potem komentuj. Pozdro.
 15. Już daje. Parę komend typu: /acase pomoc Jeszcze nie działa ale prosze. Daję już do edita Download ;). Dodane
×
×
 • Dodaj nową pozycję...