Skocz do zawartości
  • 0

Kod na zgłaszanie cheatera

777Miks777
 Udostępnij

Pytanie

Elo. Napisałem na szybko taki skrypt, tylko mam problem. Da się ustawić tak, żeby ta wiadomość, że gracz zgłosił cheatera, trafiała nie do wszystkich opów, tylko do graczy z permisją: zglos.admin ?

command /zglos [<text&gt] [<text&gt]:
trigger:
arg 1 is not set:
send "&eAby poprawnie zglosic cheatera, wpisz: &c/zglos <twoj_nick> <nick_cheatera>"
arg 2 is not set:
send "&eAby poprawnie zglosic cheatera, wpisz: &c/zglos <twoj_nick> <nick_cheatera>"
arg 2 is set:
send "&6>>> &eGracz &a%arg 1% &ezglosil gracza, ktorego podejrzewa o cheaty: &c%arg 2%&e! &6<<<" to all ops
send "&a>>> &6Dziekujemy za zgloszenie cheatera! &a<<<"

8 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

• 0
command /zglos [<text&gt]:	trigger:		if arg 1 is not set:			send "&eAby poprawnie zglosic cheatera, wpisz: &c/zglos <nick_cheatera>"		else:			send "&a>>> &6Dziekujemy za zgloszenie cheatera! &a<<<"			loop all players:				if loop-player has permission "zglos.admin":					send "&6>>> &eGracz &a%player% &ezglosil gracza, ktorego podejrzewa o cheaty: &c%arg 1%&e! &6<<<" to loop-player

A moglbys mi dac to w pastebin? Bo mam maly problem z tabami ;/

• 0

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Ten temat został przeniesiony z "Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!" do "Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!".

Nieaktywny
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...