Skocz do zawartości

Podejrzenie popełnienie oszustwa przez @Deyvson

CoFFeIN04

Rekomendowane odpowiedzi

Podejrzenie popełnienie oszustwa przez @Deyvson.

Zgłosiłem się pod tematem: 

Rozmowa przeszła na discord (deyvsonpl)

image.png.3a31def7fdcfa93858fd62d63beeb2dd.png   image.png.ef0fcd568706672253ac169b36305d03.png- części wiadomości wysłanych dnia 25.01

Niestety jak wszystko ładnie zostało naprawione zgodnie z prośbą to mój szanowny interlokutor stał się bardzo mało rozmowny, chyba zgrywa niedostępnego, bo w ogóle się nie odzywa :kappa: 

Tydzień mija a kontaktu już od kilku dni nie ma. Użytkownik jest dostępny ciągle na forum.

Edit 18:00 31.01: post wywarł presję i jutro ma się kontaktować  -  zobaczymy z jakim skutkiem 

Edytowane przez CoFFeIN04

W dniu 2.02.2024 o 17:27, Nicku napisał:

@Deyvson masz czas do środy (07.02) aby odnieść się do sytuacji, jeśli nie otrzymam żadnej odpowiedzi, będę bazował tylko na powyższych materiałach.

??? I co konto usuniecie czy co ? ja się już dogadałem z chłopakiem na pv

@Nicku chciałem się dogadać - naginałem terminy kilka razy - bezskutecznie. Jestem skutecznie zbywany przez @Deyvson i nie doszło do żadnego porozumienia - od 09.02 mimo statusu dostępności na Discord nie mogę się doczekać żadnej odpowiedzi. 

Czas na odpowiedź minął, pora na werdykt. Stwierdzam naruszenie regulaminu §2.1.2.4 przez @Deyvson, ponieważ sprawa tutaj była dodatkowo przeciągana i mimo danych szans na załatwienie sprawy, użytkownik @Deyvson postanowił nie uregulować płatności, zdecydowałem się na nałożenie najwyższej kary z taryfikatora, czyli 10 punktów ostrzeżeń na miesiąc oraz usunięcie tematu.

Skargę tym samym uznaję za rozpatrzoną.

• Nicku zablokował(a) ten temat
Nieaktywny
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...