Skocz do zawartości
  • 0

Jaka jest komenda do commandblocka

Kub1xonek

Pytanie

jaka jest komenda do commandblocka ze jak zbudujesz cos od 1 bloku do 10 na ziemi tak jak masz zrobić dokladnie (te same bloki dokładnie jak ustawiłeś) to cie teleportuje naprzykład jak w mapkach jest poziom replika ale bez pluginu ani skryptu

Edytowane przez Kub1xonek

7 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

• 0
/execute as @a if block ~ ~-1 ~ minecraft:stone if block ~1 ~-1 ~ minecraft:stone if block ~-1 ~-1 ~ minecraft:stone if block ~ ~-1 ~1 minecraft:stone if block ~ ~-1 ~-1 minecraft:stone if block ~1 ~-1 ~1 minecraft:stone if block ~-1 ~-1 ~-1 minecraft:stone if block ~1 ~-1 ~-1 minecraft:stone if block ~-1 ~-1 ~1 minecraft:stone if block ~2 ~-1 ~ minecraft:stone run tp @s x y z

na koncu komendy x y z zmien na kordy

• 0
W dniu 25.11.2023 o 15:39, matifcb napisał:

hej gracze, grma na konsoli i na command blocku chciałem umiescic czaszke i przycisk (zeby przywolac wither storm) ale jak nakieruje na blocxek to nie umieszcza mi tych przedmiotow tylko otwiera okno z opcjami command blocka. jak to ominac?

Kucnąć i dopiero postawić, albo postawić do bloku obok i zniszczyć ten blok

• 0
1 godzinę temu, matifcb napisał:

Patent z bloczkiem innym próbowałem ale jednak przycisk trzeba umieścić na command blocku. Spróbuję z kucaniem. Czy przywołanie wither Storma działa bez modów na grze bedrock na konsoli?

Z tego co widziałem, to nie trzeba stawiać przycisku, tylko dołożyć brakującą czaszke. Natomiast dotyczy to story mode.

• 0
12 godzin temu, matifcb napisał:

co to jest story mode?

dziekuje ze odpisujesz, moj syn ma bzika i kaze sprawdzac czy ktos nam pomogl:)

Nowe wydanie minecrafta, całkiem świeży temat. Postawiono tam bardziej na fabułe i efekty. Co do wither storma, to zrobiłem research i oprócz modów nie znalazłem nic na ten temat, więc niestety chyba będzie to niewykonalne ;/ Ale ze zwykłym witherem nie będzie problemu;)