Skocz do zawartości
  • 0

Zapisywanie adresów IP z nazwami użytkowników oraz godzina

KalisPro
 Udostępnij

Pytanie

Witam, potrzebuje skrypt ktory bedzie zapisywal mi wszystkie ip graczy ktorzy lacza sie z serwerem oraz ich nazwy i tez dokladna godzine z sekundami, mniej wiecej chcial bym aby to wygladalo tak ze bedzie folder o nazwie ip i tam bedzie kilka set plikow tekstowych, a w tych plikach bedzie napisane ip graczy i nick godzina tak jak w zdj nizej 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Licze na szybka pomoc, milego dnia

9 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

• 0

Jeżeli Ci to nie przeszkadza, możesz użyć opcji "Log". Możesz zrobić tak, że będzie Ci się tworzyć w folderze /logs/*

plik z nazwą gracza, i wtedy będzie do nazwy gracza zapisywane data logowania i IP.

Np. [log "Gracz %player% zalogował się z ip %Tutaj aby wskazywało IP" to "%player%"]

Nie wiem, jak będzie z tymi folderami ci jest "to %player%", nie sprawdzałem tego. 

Po zapisaniu będzie mniejwięcej wyglądać to tak samo.

• 0

Mozna jakos zrobic aby w logach pokazywalo dokladna godzine z sekundami bo obecnie pokazuje jak na dole? oraz aby co 60 minut robilo nowy folder o nazwie np. 13.01.2014/11:00 a za godzine bedzie nowy folder o nazwie 13.01.2014/12:00

[13/01/15 03:12] XRPMX13 IP: x

[13/01/15 03:41] XRPMX13 IP: x
[13/01/15 03:42] XRPMX13 IP: x
[13/01/15 03:48] XRPMX13 IP: x
[13/01/15 03:57] XRPMX13 IP: x
[13/01/15 04:00] XRPMX13 IP: x

Edytowane przez KalisPro

• 0

Ale ja nie potrzebuje twojej "opinii" na temat tego co chce z tym skryptem zrobic. Jak bym chciał aby skrypt zbierał wszystkie IP gracza który się łączy na swój nick to całkowicie inaczej bym to napisał, a ze potrzebuje w takiej formie to co innego. Teraz czekam na pomoc z tym 

Mozna jakos zrobic aby w logach pokazywalo dokladna godzine z sekundami bo obecnie pokazuje jak na dole? oraz aby co 60 minut robilo nowy folder o nazwie np. 13.01.2014/11:00 a za godzine bedzie nowy folder o nazwie 13.01.2014/12:00

Edytowane przez KalisPro

• 0

@Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! na podstawie IP można sprawdzić ile wspólnego ma poprzednie od aktualnego. Więc to jest już zawsze coś.

@Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! tak da się wraz z sekundami 

set {_now} to "%now%:%seconds%"log "[%{_now}%]%player% has IP %IP of player%" to "adresy_ip.log"
Edytowane przez Nizax

Nieaktywny
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...