Skocz do zawartości

Supercraft - serwer inny niż wszystkie !

Jan_333
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W TYM TEMACIE - opowiem  wam o moim serwerze nad którym pracuje już kilka miesięcy.

Kosztował mnie on wiele pracy, pieniędzy i nieprzespanych nocy i chce ogłosić że  serwer będzie mógł niedługo wystartować.🤩

Zaczne od tego czym się wyróżnia SuperCraft

Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!

• Jest to serwer z bungeecord z różnymi trybami jednak każdy tryb wyróżnia się spośród normalnych serwerów nowoczesnymi rozwiązaniami                                                                                                                                                      zaczne od pierwszego trybu jakim jest cashmine+ 😀

Jest to tryb na którym główne założenie jest takie, że gracze grając zwiedzają wielki customowy świat z customowymi mobami (wszystko jest bez żadnych modów po prostu dołącz i graj ...)

są tu customowe bossy, zwierzęta , owady , przedmioty , a nawet smoki i wiele wiele więcej 

co jakiś czas na chacie ogłaszane są lokalizacje bosów, gdzie gracze mogą walczyć  dla nagród  i chwały wraz ze swoimi przyjaciółmi.

Dla miłośników spokoju, budowlańców, pacyfistów, kucharzy,cukierników - też coś mamy, można wynajać sobie działkę. Kupić fajne meble i żyć sobie w spokoju i gotować najróżniejsze dania kulinarne albo kolekcjonować owady albo dziwne roślinowe stworki można też założyć cukiernie Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!   (Wszystko będzie jasno wytłumaczone w tutorialu żeby nikt się nie pogubił, ale będą też jakieś fajne easter eggi 😄)

system gotowania jest super

"to jest zbyt piękne żeby było prawdziwe !!!"

(no co ty ja się dopiero rozkręcam ^^)

mamy też nowe rudy 

lepsze zombie

Jedną z ciekawych rzeczy jest tutaj ekonomia gdyż gracze za aktywność otrzymują dolarki💲 które mogą później wymienić na gwiazdki⭐ pod komendą /exchange

a gwiazdki można wymienić na prawdziwe pieniądze💸 na naszym serwerze discord.

Zarabiać gwiazdki można za :

• kopanie
  • pokonywanie bosów 
  • zbieranie rzadkich zwierząt
  • sprzedawanie owadów.
  • sprzedawanie itemów 

istnieją dwa miejsca gdzie możesz sprzedawać i kupować itemy...

Admin market - ( jest to sklep pod komendą /shop w którym można kupić wiele podstawowych przedmiotów, bądź sprzedać niektóre rzeczy za dolarki ceny są tam zazwyczaj dosyć wysokie a zarobki dosyć niskie)

Auction House - (jest to sklep pod komendą /ah gdzie gracze mogą wystawiać własne przedmioty na sprzedaż ustalać cenę i kupować przedmioty od innych graczy)

Jest  do zdobycia dużo rzadkich przedmiotów

więc napewno nie będziesz się nudzić 

Co jeszcze jest ciekawego >?

Ciekawy jest też item shop ponieważ będzie można tam kupić fajne pety kosmetyki customowe meble i nawet legendarną zbroje .

PODSUMOWANIE:

=====================================================================================================================

to nie wszystko to jest dopiero początek możemy dodać absolutnie wszystko, serwer będzie aktualizowany będą głosowania- co nowego dodajemy ...

Dla naszego zespołu nie ma rzeczy niemożliwych i jesteśmy na zupełnie innym poziomie niż większość serwerów 💗

Chcemy stworzyć atmosferę, gdzie każdy będzie się świetnie czuł i każdy będzie miał coś dla siebie i swoich przyjaciół

będzie wiele podstawowych  trybów takich jak bedwars,skywars,pvp

oraz takie tryby których nie widziałeś nigdzie indziej jak warfare

wasteland hardcore

cashmine+ (wymieniony powyżej)

i wiele wiele więcej, mam nadzieję że cię zaciekawiłem 💗

i wyślij ten post do swoich znajomych aby jak najwięcej osób mogło to zobaczyć... ^^

=============================================================================================

start będzie ogłoszony  na serwerze discord Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!

===============================================================================================

Edytowane przez Jan_333

Wypowiadam się w cudzych tematach ze względu, że są to głównie osoby, które znam. Albo gdy po prostu nie mogę wytrzymać tego, jak niektóre serwery są nieprofesjonalnie wykonane. Rozumiem, że ktoś może nie mieć doświadczenia, ale to po prostu boli z punktu kogoś, kto siedzi w tym dużo czasu. Każdej osobie, do której pisałem i która w jakiś sposób mogła ucierpieć na moich postach napisałem co mogłaby zmienić i zaoferowałem darmową pomoc z ich serwerem oraz darmowe customowe moby, aby ich serwer był lepszy. A co do tych komentarzy, to nie multikonta tylko najprawdopodobniej osoby z mojego Twittera. Które pierwszy raz korzystają z tej platformy. Albo osoby z mojego discorda, ponieważ skript.pl nie jest to jedyna platforma, na której promuje ten post. Nie będę pisał za każdym razem wszystkiego tylko po prostu wysyłam ludziom link do posta. Zanim zaczniesz krytykować zrób sam lepszy serwer i go wypromuj, ponieważ nie jestem mistrzem reklamy. Pracując tak długi czas chce cokolwiek z tego zyskać, jeśli mój sposób reklamy w jakiś sposób cię uraził to przepraszam, ale nawet nie wiesz jak ciężko jest pokazać ludziom coś nowego, ponieważ ludzie wierzą w coraz mniej rzeczy, które widzą.

Glicz

Poprawiam formatowanie na ciemnym stylu.

Notatka dodana przez Glicz

6 godzin temu, Jan_333 napisał:

Wypowiadam się w cudzych tematach ze względu, że są to głównie osoby, które znam. Albo gdy po prostu nie mogę wytrzymać tego, jak niektóre serwery są nieprofesjonalnie wykonane. Rozumiem, że ktoś może nie mieć doświadczenia, ale to po prostu boli z punktu kogoś, kto siedzi w tym dużo czasu.

Nie znałeś mnie (a nawet gdybyś znał nie upoważniałoby to Ciebie do reklamy w czyimś wpisie), a wypowiedziałeś się w moim temacie, w mojej reklamie mojego serwera. Skąd mogłeś wiedzieć jak mój serwer jest wykonany, podczas gdy jest on wyłączony od ponad miesiąca? No i tutaj właśnie wyszło, że po prostu bezmyślnie spamowałeś swoim serwerem w innym tematach, a teraz kłamiesz.

Każdej osobie, do której pisałem i która w jakiś sposób mogła ucierpieć na moich postach napisałem co mogłaby zmienić i zaoferowałem darmową pomoc z ich serwerem oraz darmowe customowe moby, aby ich serwer był lepszy.

unknown.png

Kogo Ty próbujesz oszukać? Jeszcze reklamowałeś jakiś swój śmieszny sklep xD

Zanim zaczniesz krytykować zrób sam lepszy serwer

Nie trzeba być piekarzem żeby oceniać chleb.

Edytowane przez ivall

Dobrze, z racji że mój poprzedni post został usunięty za 'nie wnoszenie nic do dyskusji (LMAO)'.
Autor tematu próbuje sprzedawać dzieła, które nie są jego autorstwa, także uważajcie co kupujecie.

Wszystkie filmy, które są opublikowane w tym temacie są reuploadem i nie są jego autorstwa.

@edit;
Zgłoszone moderacji wczoraj, dzisiaj właścicielowi - zero reakcji i zezwalanie na piractwo na forum pod pretekstem domniemania niewinności...

Edytowane przez gigadev

Nieaktywny
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...