Skocz do zawartości
  • 0

Błąd spigota?

Medyk324
 Udostępnij

Pytanie

Witam, mam paperspigota 1.8.8 na moim serwerze, ale serwer na tej wersji jest tak jakby zbugowany i gracz gdy otwiera jakąs skrzynkę która dodaje mu item kod takowej skrzynki poniżej. Gdy kliknie nią na jakimś npc bądź graczu/zwierzeciu dostaje dwa razy item oraz wiadomość. Dzieje się tak gdy gracz posiada 2 skrzynki lub więcej w łapce czyli tak jak by kliknął szybko dwa razy prawy przycisk myszki.

on right click:
	if player's tool is chest named "skrzynia":
		remove 1 chest named "skrzynia" from player
		send "dostales dirta" to player
		add 1 dirt to player

Odnośnik do odpowiedzi

8 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

• 0
54 minuty temu, Medyk324 napisał:

Witam, mam paperspigota 1.8.8 na moim serwerze, ale serwer na tej wersji jest tak jakby zbugowany i gracz gdy otwiera jakąs skrzynkę która dodaje mu item kod takowej skrzynki poniżej. Gdy kliknie nią na jakimś npc bądź graczu/zwierzeciu dostaje dwa razy item oraz wiadomość. Dzieje się tak gdy gracz posiada 2 skrzynki lub więcej w łapce czyli tak jak by kliknął szybko dwa razy prawy przycisk myszki.

on right click:
	if player's tool is chest named "skrzynia":
		remove 1 chest named "skrzynia" from player
		send "dostales dirta" to player
		add 1 dirt to player

juz ci ostatnio pisałem rozwiązanie tego

Odnośnik do odpowiedzi

• 0
9 godzin temu, Nioo napisał:

Możesz spróbować dodać lekki cooldown i jeszcze po warunku:

dać dodatkowe sprawdzanie, czy skrzynia jest nadal w eq.

13 godzin temu, the_kakus napisał:

juz ci ostatnio pisałem rozwiązanie tego

Ja rozumiem waszą pomoc.. Ale to leży chyba bo stronie skripta 2.2+ Ponieważ gdy wgrałem na serwer paper 1.8.8 skripta 2.2dev36 wszystko śmiga ładnie, wgrałem 2.5.3 zaczeło się podwajać więc nie wiem

Odnośnik do odpowiedzi

• 0
16 godzin temu, Medyk324 napisał:

serwer na tej wersji jest tak jakby zbugowany

2 godziny temu, Medyk324 napisał:

to leży chyba bo stronie skripta 2.2+

2 godziny temu, Medyk324 napisał:

Ja rozumiem waszą pomoc..

Wcześniej rzuciłeś podejrzenia na silnik gry, a teraz stwierdziłeś, że to wina nowszej wersji pluginu Skript. Ogólnie się dziwie, że udało ci się uruchomić na serwerze najnowszą wersję Skripta, bo chyba nie ma już wsparcia na 1.8. Jeżeli rzeczywiście przejście na 2.2dev36 rozwiązało problem (nie neguje tego), to nie mogliśmy ci pomóc, bo nawet nie wiedzieliśmy jaką wersję masz na serwerze. Dobrze, że sam poradziłeś sobie z problemem.

Odnośnik do odpowiedzi

• 0
43 minuty temu, Nioo napisał:

Wcześniej rzuciłeś podejrzenia na silnik gry, a teraz stwierdziłeś, że to wina nowszej wersji pluginu Skript. Ogólnie się dziwie, że udało ci się uruchomić na serwerze najnowszą wersję Skripta, bo chyba nie ma już wsparcia na 1.8. Jeżeli rzeczywiście przejście na 2.2dev36 rozwiązało problem (nie neguje tego), to nie mogliśmy ci pomóc, bo nawet nie wiedzieliśmy jaką wersję masz na serwerze. Dobrze, że sam poradziłeś sobie z problemem.

bo pod 1.8 sie nie uzywa najnowszej wersji skripta tylko bodajze 2.1.2

Odnośnik do odpowiedzi

• 0

2.5.3 matocolotoe śmiga na 1.8 ale raczej przejdę na dev36 bo na tej wersji normalnie działa to

21 godzin temu, the_kakus napisał:

bo pod 1.8 sie nie uzywa najnowszej wersji skripta tylko bodajze 2.1.2

Odnośnik do odpowiedzi