Skocz do zawartości
  • 0

Ilość respionych potworów i zwierząt


Pytanie

4 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
Teraz, Wilkovsky napisał:

W jaki sposób mogę ustawić ilość respionych zwierząt i mobów, głownie zależy mi na zmniejszeniu tych ilości żeby graczom nie było za łatwo zdobyć przykładowo skórę na enchant.

Możesz zmienić tę wartość w bukkit.yml lub spigot.yml, w którymś z tych.

Odnośnik do komentarza
https://skript.pl/temat/44152-ilo%C5%9B%C4%87-respionych-potwor%C3%B3w-i-zwierz%C4%85t/#findComment-276844
Udostępnij na innych stronach

  • 0

ja3Uhxa.png

w pliku bukkit.yml masz taką możliwość.  Ja mam inne wartości z powodu konfiguracji pod najlepszą wydajność. 

Edytowane przez jaku49
Odnośnik do komentarza
https://skript.pl/temat/44152-ilo%C5%9B%C4%87-respionych-potwor%C3%B3w-i-zwierz%C4%85t/#findComment-276846
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Teraz, Wilkovsky napisał:

Te wartości są na chunka czy na jaki teren?

Jest to maksymalna ilość istniejących mobów w jednym świecie, które zostały zespawnowane naturalnie (bez ingerencji gracza).

Odnośnik do komentarza
https://skript.pl/temat/44152-ilo%C5%9B%C4%87-respionych-potwor%C3%B3w-i-zwierz%C4%85t/#findComment-276856
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Nieaktywny
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...