Skocz do zawartości
  • 0

Stawianie tabliczki itd...

ZiomuuSss
 Udostępnij

Pytanie

Witam. Mam sobie kodzik:

on place of sponge:    set block above event-block to diamond block   set block 2 meter above event-block to emerald block

I teraz mam problem... Mógłby ktoś dopisać kod, że na diaxowy blok automatycznie "kładzie" się tabliczka(z tej strony z której gracz położył gąbkę), z jakimś napisem? Próbowałem na wszelkie sposoby, i za każdym razem tabliczka "stała" w powietrzu, a tekstu nie udało mi sięani razu zmienić:< pomocy! Daje like.

3 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

• 0

on place of sponge:	set block above event-block to diamond block	set block 2 meter above event-block to emerald block	if player's yaw is between 0 and 45:		set block above north event-block to wall sign		set line 1 of block above north event-block to "&6TEST"		set line 2 of block above north event-block to "&bTEST"		set line 3 of block above north event-block to "&2TEST"		set line 4 of block above north event-block to "&1TEST"	if player's yaw is between 316 and 360:		set block above north event-block to wall sign		set line 1 of block above north event-block to "&6TEST"		set line 2 of block above north event-block to "&bTEST"		set line 3 of block above north event-block to "&2TEST"		set line 4 of block above north event-block to "&1TEST"	if player's yaw is between 46 and 135:		set block above east event-block to wall sign		set line 1 of block above east event-block to "&6TEST"		set line 2 of block above east event-block to "&bTEST"		set line 3 of block above east event-block to "&2TEST"		set line 4 of block above east event-block to "&1TEST"	if player's yaw is between 136 and 225:		set block above south event-block to wall sign		set line 1 of block above south event-block to "&6TEST"		set line 2 of block above south event-block to "&bTEST"		set line 3 of block above south event-block to "&2TEST"		set line 4 of block above south event-block to "&1TEST"	if player's yaw is between 226 and 315:		set block above west event-block to wall sign		set line 1 of block above west event-block to "&6TEST"		set line 2 of block above west event-block to "&bTEST"		set line 3 of block above west event-block to "&2TEST"		set line 4 of block above west event-block to "&1TEST"

Setowanie 4 linijek na danej tabliczce oraz tabliczka setuje sie od strony gdzie gracz stoi.

Tabliczka na ścianie a tabliczka na ziemi to są rożne tabliczki ;) Ty dawałeś SIGN a to jest WALL SIGN ;)

Nieaktywny
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...