Skocz do zawartości
ArtoxWeb

ArtoxWeb.PL - Strony internetowe, sklepy, pozycjonowanie SEO/SEM

Rekomendowane odpowiedzi

Użytkownik

Hello 🖐
Potrzebujesz strony internetowej? A może sklepu? Twoją witrynę odwiedzają jedynie rosyjskie boty, a nie potencjalni klienci? To dobrze trafiłeś! 🤩 Dla nas nie ma rzeczy NIEMOŻLIWYCH. Chętnie pomożemy Ci zaistnieć w internecie. Cieszy nas i inspiruje udział w tworzeniu nowych marek, jednak kibicujemy również tym o ugruntowanej pozycji na rynku i wspieramy w dalszym rozwoju. Jesteśmy zespołem ludzi o szerokich kompetencjach popartych doświadczeniem we współpracy z przedstawicielami różnych branż.
W trakcie każdego projektu stawiamy na otwartą komunikację, uczciwe relacje biznesowe i stałą współpracę do której gorąco zachęcamy.

Dobra, dobra, ale czym się zajmujemy? 🧐

✅ Strony internetowe - tworzymy responsywne strony internetowe, które są w pełni nowoczesne, profesjonalne i ogólnie... kozackie 😎
✅ UI/UX Design - w tym aspekcie przejrzystość, skuteczność oraz funkcjonalność to nasze meritum (emotka)
✅ Sklepy internetowe - nasi klienci mówią, że są "SUUUPER". Wiesz... zależy nam na spełnieniu wszystkich oczekiwań właściciela nowego sklepu, chcesz spróbować? 😜
✅ Identyfikacja wizualna - Przedstawimy Twoją firmę w jak najlepszym świetle, serio!
✅ Aplikacje webowe - tak, tak... zrobimy dla Ciebie kolejnego facebooka. ❤️
✅ Social media - przygotujemy indywidualną strategię, stworzymy skuteczne kreacje graficzne, zadbamy o kreatywne treści i ZAWSZE dopasujemy przekaz do Twojej grupy odbiorców!
✅ Pozycjonowanie - Wypromujemy Twoją stronę internetową w wyszukiwarkach, mapach, linkach sponsorowanych i wszędzie gdzie się da!(pamiętaj, u nas nie ma rzeczy niemożliwych) Nasza oferta sprawi, że Twoja strona dotrze do dużego grona odbiorców!

Zapoznałeś się z naszą ofertą? Suuuper! 😍 Jeżeli Cię zainteresowała daj nam znać na mailu lub facebooku, na pewno się do Ciebie odezwiemy!

[email protected]

Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik

🙋‍♂️Witajcie!, chcemy pochwalić się kolejną realizacją wykonaną przez nas 🤯

🎖️Strona Internetowa dla grafika.

📨 Szukasz kogoś do projektu? skontaktuj się z nami!
Pozdrawiamy zespół artoxweb.

Edytowane przez ArtoxWeb

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik

🎖️Strona Internetowa dla serwera minecraft.

ultra1.png.c94b95cc6d0d1eb9b0bf217be64c5141.png

Edytowane przez ArtoxWeb

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik

🙋‍♂️Witajcie!, przygotowaliśmy na Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! weekendową promocję

Dla pierwszych trzech osób darmowa strona internetowa🤯 z wykorzystaniem technologii: HTML, CSS, JavaScript

Dla pozostałych dwóch osób -50%.

Zapraszamy do skorzystania, promocja ważna do poniedziałku ( 2020-04-20 )

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
W dniu 18.04.2020 o 00:59, ArtoxWeb napisał:

🎖️Strona Internetowa dla serwera minecraft.

Dziękuję za działającą stronę ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik

🙋‍♂️Witajcie!, dzisiaj ( 2020-04-27 ) zostaje oficjalnie wprowadzony Hosting WWW oraz SSL na 12 miesięcy

W gratisie przy zamówieniu strony internetowej, sklepu internetowego itd.

Trwa również promocja na wszystkie usługi -30% do końca miesiąca, zachęcamy do współpracy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik

Pragnę wspomnieć, że oni nie robią stron od 0, a je kradną. Skopiowali (zrobili ctrl+s) na stronie rp.rikodev.pl, pozmieniali tekst i tyle, później tutaj wrzucili post, że zrobili nową stronę. Oczywiście riko się o tym dowiedział, a post jest usunięty. Wszystkie strony są z template i zdecydowanie nie są warte kilku stów, ale cóż, wolny rynek. @BrixNW napisał jakoś 18 kwietnia w sprawie strony, coś popisali, mieli zrobić w ciągu kilku dni, a jak na razie cisza. To samo u mnie, też napisałem jakoś 18 kwietnia, miało być z tego co pamiętam do tygodnia, a do tej pory nic, ostatnio zapytałem co się dzieje, dopiero połowa jest (zapewne nic).

Edytowane przez ivall

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
6 minut temu, ivall napisał:

Pragnę wspomnieć, że oni nie robią stron od 0, a je kradną. Skopiowali (zrobili ctrl+s) na stronie rp.rikodev.pl, pozmieniali tekst i tyle, później tutaj wrzucili post, że zrobili nową stronę. Oczywiście riko się o tym dowiedział, a post jest usunięty. Wszystkie strony są z template i zdecydowanie nie są warte kilku stów, ale cóż, wolny rynek. @BrixNW napisał jakoś 18 kwietnia w sprawie strony, coś popisali, mieli zrobić w ciągu kilku dni, a jak na razie cisza. To samo u mnie, też napisałem jakoś 18 kwietnia, miało być z tego co pamiętam do tygodnia, a do tej pory nic, ostatnio zapytałem co się dzieje, dopiero połowa jest (zapewne nic).

+ te 2 strony są takie same 3LcAave.png

chłopy kopiują boostrapa i zmieniają tylko napisy i kolory

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Senior administrator

Ja tu grzecznie czekam na stronę, jak na razie nie mam ochoty wystawiać opinii, tym bardziej, że skorzystałem z możliwości otrzymania darmowej strony, rozumiem, że mogą mieć więcej zleceń i nie mają czasu na moją, za którą i tak nic nie dostaną. Proszę mnie w tym temacie nie oznaczać!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
4 minuty temu, heraqu napisał:

+ te 2 strony są takie same 3LcAave.png

Co ciekawe ta 2 strona wygląda dokładnie tak jak demko material kita xDD

UqfRLOb.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
3 godziny temu, ivall napisał:

Co ciekawe ta 2 strona wygląda dokładnie tak jak demko material kita xDD

No właściwie nie spodziewałbym się darmowej strony wykonanej w 100% xD Ale skoro dają za darmo to można brać skoro czekałem na nią ponad dwa lata.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
9 minut temu, Centurion napisał:

No właściwie nie spodziewałbym się darmowej strony wykonanej w 100% xD Ale skoro dają za darmo to można brać skoro czekałem na nią ponad dwa lata.

No za darmo spoko, ale nie za 900-1800zł, tak jak ma napisane w cenniku na stronie.

Edytowane przez ivall

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik

Hosting jest 2/10 czekałem na swoją stronę tydzień i się nie doczekałem i zrezygnowałem hosting do bani, nie polecam. A i już nie wspomnę o tym że kopiują strony.

Edytowane przez Filip

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik

No i zakończył działalność, strony już nie ma, strona na fb też usunięta, autor się nie odzywa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
23 minuty temu, ivall napisał:

No i zakończył działalność, strony już nie ma, strona na fb też usunięta, autor się nie odzywa.

Prawdopodobnie ta osoba już działa w "innej kategorii"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zasłużony

Ten temat został przeniesiony do archiwum.

LeKuLa

Strona znikła, autor znikł, facebook znikł, prawdopodobnie zakończona działalność.

Notatka dodana przez LeKuLa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Losowy awatar
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.