Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Użytkownik

Skarga na LeQuLa

Moderator chyba nie przeczytał regulaminu bo wymyśla jakieś nowe punkty. Nie widzę żadnego punktu który nakazywałby mi wysyłać dowody na forum odnośnie weryfikacji kont.

2Oi00ZN.png

Wracając do Polskiego prawa (bo na daną chwilę w moim poście się do tego odwołał) wszystkie zgody, ss i dowody znajdują się na serwerze.
Dodatkowo nie poprosił mnie o ominięcie jej więc prawnie mówiąc dostarczyłem wystarczający dowód, że konta nie są kradzione.

Edytowane przez Centurion

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zasłużony

Screeny mają być widoczne dla każdego, nie wymyśliłem żadnego nowego punktu. Otrzymałem screeny też że wasz serwer miał już bana za rozpowszechnianie cheatow/kradzionych kont. Na forum też był już wasz temat i został przeniesiony do kosza. Jeśli nie łamiecie polskiego prawa no to czemu nie możecie tutaj dać screenów a tam już mogliście??? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik

Chciałbym dodać, że cała dyskusja jest tutaj 

Wszystko można od początku sobie poczytać. Dodatkowo dostałem 1 punkt, za §2.2.2 . Nie wiem czy powinienem dostać 1 punkt, ale mniejsza o to. Wszystko można sobie poczytać samemu. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
1 minutę temu, LeQuLa napisał:

Screeny mają być widoczne dla każdego, nie wymyśliłem żadnego nowego punktu. Otrzymałem screeny też że wasz serwer miał już bana za rozpowszechnianie cheatow/kradzionych kont. Na forum też był już wasz temat i został przeniesiony do kosza. Jeśli nie łamiecie polskiego prawa no to czemu nie możecie tutaj dać screenów a tam już mogliście??? 

Administracja forum usunęła temat bo były tam konta 18+ teraz ich już nie ma wspominałem nawet o tym na aktualnym temacie.
Według waszego regulaminu nie mogę udostępniać czyiś danych więc nie chciałbym ich tutaj publikować.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
2 godziny temu, LeQuLa napisał:

+ dodam coś do siebie :D IMG_20200207_223551.jpg 

To już działanie wynikające aby uniknąć rozpowszechniania naszych kont. Tzn. na innym serwerze "Account Generator".

Sprawa się wyjaśniła więc proszę o zamknięcie tematu.
Jeśli ktoś chce zweryfikować to co wyżej napisał to na pw (nie jest to reklama) wyślę zaproszenie na serwerze gdzie były niezbyt przyjemne rzeczy.

LeKuLa

Łączę posty.

Notatka dodana przez LeKuLa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Losowy awatar
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.