Skocz do zawartości
krytyYT

invite.ovh - Darmowy własny link zaproszenia!

Rekomendowane odpowiedzi

Użytkownik

893b6cf34992c0ca9041ae9609c071a941099284

Co daje własny link zaproszenia?

- Łatwiejszy do zapamiętania

- Smukły

- Popularny

Dlaczego warto używać nas?

- Jesteśmy nowym projektem więc jest dużo wolnych fajnych nazw jak: Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!

- Jeżeli serwer ma aktywnych użytkowników i ma przynajmniej 100 osób i będzie używać naszej strony, możemy dać banner/reklamę na naszej stronie głównej (na wersji polskiej)

- Prostota w utworzeniu linku

- Sprawny Support

Hmm, brzmi fajnie gdzie mogę dostać moje zaproszenie?

- Na naszej Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!.

- Jeżeli masz jakieś problemu zajrzyj do Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!.

- Chcesz swój banner? Napisz do mnie na discord! krytyYT#6137

PS: tak wiem że jest u góry po angielsku ale strona jest w 2 językach.Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!

PS2: Może i frontend doskonały nie jest ale jeszcze się uczę i każde propozycje zmiany czegoś chętnie przyjmuję ;)
PS3: Tak wiem że strona nie jest jeszcze responsywna

Edytowane przez krytyYT

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik

No ciekawe. Co prawda można było by zmienić domenę na krótszą, np. inv.oh, ale pomysł godny polecenia!

Edit: A i dlaczego tak jest, że od 100 osób? To właśnie reklama do tego potrzebna by tyle osiągnąć.

Edytowane przez Gabi145

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
14 godzin temu, Gabi145 napisał:

No ciekawe. Co prawda można było by zmienić domenę na krótszą, np. inv.oh, ale pomysł godny polecenia!

Edit: A i dlaczego tak jest, że od 100 osób? To właśnie reklama do tego potrzebna by tyle osiągnąć.

Od 100 osób, bo uważam że wtedy nikt nie będzie tracił na tym bo jeżeli będzie mniej to obawiam się że tylko my będziemy reklamować

Co do skrócenia wkrótce bedziemy działać na 2 domeny

Edytowane przez krytyYT

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik

Witam, niestety zostałem zmuszony zresetować bazę danych ze względu na fakt iż zaproszenia przestały działać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi