Skocz do zawartości
  • 0

Kliknięcie

DJ_CITROX
 Udostępnij

Pytanie

6 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

• 0

Akurat pod 8 sie da xd

Otwieram temat.

Z mojej strony: (skrypt korzysta z skQuery)

on tool change:	set {_1} to current hotbar slot of player	wait 1 ticks	set {_2} to current hotbar slot of player	{_2} is 7	{_2}-1 is not {_1}	{_2}+1 is not {_1}	send "Wcisnales przycisk ""8""."

Nie jest to może idealny sposób ale w większości przypadków zadziała. Nie zadziała tylko w przypadku gdy mieliśmy wybrany slot 7 lub 9 (jest to zabezpieczenie aby akcja nie była wywoływana gdy zmieniamy slot kółkiem myszy) oraz gdy mieliśmy wybrany 8 slot. Domyślnie zadziała to gdy klikniemy ósemkę na zwykłej klawiaturze (nie numerycznej).

Jeśli chcemy zmienić przycisk na jakikolwiek inny, musimy zmienić w konfiguracji mc przycisk odpowiedzialny za wybór 8 slotu, np. na 8 z klawiatury numerycznej:

Dołączona grafika

• 0

Z tego co się orientuję:

W Skript da się to zrobić tylko w sposób, który podałem.

Ogólnie od strony serwera niezbyt da się taką rzecz wykonać (nie licząc podanego wyżej sposobu). Trzeba by edytować klienta tak aby przesyłał do serwera informację o wciśniętym przycisku i serwer tak aby tą informację odbierał.

Jest Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!, który pozwala bindować komendy do przycisków, w tym przypadku musiałbyś sobie stworzyć odpowiednie komendy i przypisać je do przycisków.

Jeszcze ewentualnie poczekaj na wypowiedź Dzikoyska, może on zna jakiś sposób, o którym ja nie wiem.

Nieaktywny
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...