Skocz do zawartości
  • 0

Panel administratora

xHersen1337
 Udostępnij

Pytanie

Siemka ;)

Dosc nietypowy skrypt, pewno nikt nie napisze.

Na serwerze mam range Support, chce aby bylo takie cos:

Po wpisaniu /ad-logon <haslo> napisali na chacie do wszystkich:

xxx zalogowal sie na panel administracyjny. | Haslo, sa 3 hasla np: 1 093 2 985 3 352 Jesli wpisze /ad-logon napisze sie wiadomosc na chacie

Wpisz poprawne haslo ( Numer 2 ) - Jesli wpisze zle numer 2 to wybierze haslo 1. Po wpisaniu tego hasla pokaze sie wiadomosc o zalogowaniu. Po tym jak to bedzie kolejna wiadomosc na chacie:

Aktualnie na panelu jest [1] osoba - xxx - Jesli sa 2 - Aktualnie na panelu sa [2] osoby - xxx, xxx ( tak do 4 ).

Przed zalogowaniem na panel mam range gracz, po zalogowaniu range Support, ktora ma specjalne permisje do panelu.

Komenda /ad-logoff wylogowywuje z panelu oraz ustawia spowrotem range ( Gracz ) oraz pisze na chacie:

xxx wylogowal sie z panelu

nizej

Aktualnie jest [0] osob ( jesli jest wiecej to ) Aktualnie jest [x] osob.

Jeszcze raz i krocej.

Komendy:

/ad-logon <haslo>

/ad-logoff

Opis:

Mamy 3 hasla, wybiera nam jedno z nich ( jesli zle to kolejne ). Po zalogowaniu dostajemy range Support a po wylogowaniu Gracz. Chce zeby po zalogowaniu pisalo do wszystkich ze jestem na panelu i aktualnie jest x osob na nim. Po wylogowaniu ze sie wylogowalem i ze aktualnie nikt nie siedzi lub ze ktos jest.

Mam nadzieje ze ogarniacie :c

19 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

• 0

jezuu ale trudne

options:    haslo1: alefajnetohaslo    haslo2: znowufajne    haslo3: atojuznievariables:    {haslo} = 0command /ad-logon [<text&gt]:    trigger:        arg is not set:            add 1 to {haslo}            {haslo} is 4:            set {haslo} to 1        {haslo} is 1:            arg is "{@haslo1}":                execute player command "/ojpdalefajnakomendamoznasielogowacbezhaslaaleniktjejnieznaitak"        {haslo} is 2:            arg is "{@haslo2}":                execute player command "/ojpdalefajnakomendamoznasielogowacbezhaslaaleniktjejnieznaitak"        {haslo} is 3:            arg is "{@haslo3}":                execute player command "/ojpdalefajnakomendamoznasielogowacbezhaslaaleniktjejnieznaitak"command /ojpdalefajnakomendamoznasielogowacbezhaslaaleitakniktjejnieznaitak:    trigger:        set {jestem.w.panelu.%player%} to true        loop all players:            {jestem.w.panelu.%loop-player%} is true:                add 1 to {_w.panelu}        broadcast "&4%player% &azalogował się do panelu"        broadcast "&aW panelu aktualnie &4%{_w.panelu}% &aosób"        execute server command "/pex user %player% group set Support"on quit:    clear {jestem.w.panelu.%player%}command /ad-logoff:    trigger:        {jestem.w.panelu.%player%} is true:            clear {jestem.w.panelu.%player%}            send "&aPomyślnie wylogowano"        else:            send "&aNie jesteś zalogowany do panelu!"
mogą być błędy, wymaga pexa

• 0

jezuu ale trudne

options:    haslo1: alefajnetohaslo    haslo2: znowufajne    haslo3: atojuznievariables:    {haslo} = 0command /ad-logon [<text&gt]:    trigger:        arg is not set:            add 1 to {haslo}            {haslo} is 4:            set {haslo} to 1        {haslo} is 1:            arg is "{@haslo1}":                execute player command "/ojpdalefajnakomendamoznasielogowacbezhaslaaleniktjejnieznaitak"        {haslo} is 2:            arg is "{@haslo2}":                execute player command "/ojpdalefajnakomendamoznasielogowacbezhaslaaleniktjejnieznaitak"        {haslo} is 3:            arg is "{@haslo3}":                execute player command "/ojpdalefajnakomendamoznasielogowacbezhaslaaleniktjejnieznaitak"command /ojpdalefajnakomendamoznasielogowacbezhaslaaleitakniktjejnieznaitak:    trigger:        set {jestem.w.panelu.%player%} to true        loop all players:            {jestem.w.panelu.%loop-player%} is true:                add 1 to {_w.panelu}        broadcast "&4%player% &azalogował się do panelu"        broadcast "&aW panelu aktualnie &4%{_w.panelu}% &aosób"        execute server command "/pex user %player% group set Support"on quit:    clear {jestem.w.panelu.%player%}command /ad-logoff:    trigger:        {jestem.w.panelu.%player%} is true:            clear {jestem.w.panelu.%player%}            send "&aPomyślnie wylogowano"        else:            send "&aNie jesteś zalogowany do panelu!"
mogą być błędy, wymaga pexa

Masz odemnie wielkiego plusa oraz buziola :*

Ale dodaj jeszcze, ze jak sie wyloguje to pisze czy ktos jest czy niema.

• 0

kurde już nie spamuj ;_;

command /ad-logoff:	trigger:		{jestem.w.panelu.%player%} is true:			clear {jestem.w.panelu.%player%}			send "&aPomyslnie wylogowano"            loop all players:                {jestem.w.panelu.%loop-player%} is true:                    add 1 to {_w.panelu}            broadcast "&4%player% &awylogowal sie z panelu"            broadcast "&aW panelu aktualnie &4%{_w.panelu}%&a osób"		else:			send "&aNie jestes zalogowany do panelu!"

• 0

kurde już nie spamuj ;_;

command /ad-logoff:	trigger:		{jestem.w.panelu.%player%} is true:			clear {jestem.w.panelu.%player%}			send "&aPomyslnie wylogowano"            loop all players:                {jestem.w.panelu.%loop-player%} is true:                    add 1 to {_w.panelu}            broadcast "&4%player% &awylogowal sie z panelu"            broadcast "&aW panelu aktualnie &4%{_w.panelu}%&a osób"		else:			send "&aNie jestes zalogowany do panelu!"

Dziekuje <3 Temat do zamkniecia:)

Nieaktywny
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...