Skocz do zawartości
  • 0

Nether

Skibol
 Udostępnij

Pytanie

10 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

• 0
every minute:    set {_godz} to text from url "http://nicc0.pl/godzina.txt"    {_godz} is "16:00":        set {status.netheru} to "tylkovip"        broadcast "&4Nether &aotwarty &6dla &cViP'ów"    else if {_godz} is "18:00":        set {status.netheru} to "wszyscy"        broadcast "&4Nether &2otwarty!    else if {_godz} is "19:30"        set {status.netheru} to "tylkovip"        broadcast "&4Nether &aotwarty &6już tylko dla &cViP'ów"        loop all players:            loop-player don't have permission "nether.vip":                biome at loop-player is hell:                    execute loop-player command "/spawn"    else if {_godz} is "20:00":        set {status.netheru} to "close"        loop all players:            loop-player don't have permission "nether.admin":                execute loop-player command "/spawn"        broadcast "&4Nether &6się zamknął"on portal:    {status.netheru} is "wszyscy":        stop    else if {status.netheru} is "tylkovip":        player don't have permission "nether.vip":            cancel event            send "&4Nether &6jest &aotwarty &6tylko dla &cViP'ów"    else if {status.netheru} is "close":        player don't have permission "nether.admin":            cancel event            send "&4Nether &cjest zamknięty" 
powinno działać, pisane z głowy, chyba będziesz umiał poprawić :)

• 0

@up Co prawda to prawda, takie rozwiązanie strasznie zmula serwer

Zawsze można użyć takiego rozwiązania, tylko jak testowałem na lapku to coś nie działa z tym wchodzeniem do portalu, gdyż niezależnie od tego czy jest off czy nie i tak można do niego wejść :/

every 30 second:	set {_godz} to "%hour%:%minutes%"	{_godz} is "16:0":		set {status.netheru} to "tylkovip"		broadcast "&4Nether &aotwarty &6dla &cViP'ów"	else if {_godz} is "18:0":		set {status.netheru} to "wszyscy"		broadcast "&4Nether &2otwarty!"	else if {_godz} is "19:30":		set {status.netheru} to "tylkovip"		broadcast "&4Nether &aotwarty &6już tylko dla &cViP'ów"		loop all players:			loop-player don't have permission "nether.vip":				biome at loop-player is hell:					execute loop-player command "/spawn"	else if {_godz} is "20:0":		set {status.netheru} to "close"		loop all players:			loop-player don't have permission "nether.admin":				execute loop-player command "/spawn"		broadcast "&4Nether &6si� zamkn��" on portal:	{status.netheru} is "wszyscy":		stop	else if {status.netheru} is "tylkovip":		player don't have permission "nether.vip":			cancel event			send "&4Nether &6jest &aotwarty &6tylko dla &cViP'ów"	else if {status.netheru} is "close":		player don't have permission "nether.admin":			cancel event			send "&4Nether &cjest zamkni�ty"
Edytowane przez Hydorax

• 0

No bo pisałeś że są błędy, możesz poprawić bo ja jestem w szkole ;x a na 15 musze mieć

Odpowiedź:

powinno działać, pisane z głowy, chyba będziesz umiał poprawić :)

A ja miałęm dawno wystartować z serwerem ale ciągle coś nie działa. Nie umiesz sam zrobić to musisz czekać. Możesz wejść w profil RaiZeNa i tam jest link do proNether (czy jakoś tak), może to ci spasuje.

Wyobraż sobie że ja też jestem w szkole i to do 14:30 (bez dojazdu do domu) i mam co innego do roboty niż stawianie serwera wq blbliotece i testowanie ci skryptu. KROPKA.

Pozdrawiam lagi co minute.

Nauczcie sie, ze result of connect to nie jest optymalne.

Jesli padnie serwer, z ktorym sie laczysz to dziekuje.

ja miałem skrypt który brał text from url co sekude i jakoś lagów nie miałem. Ty się naucz.

Oczywiście, że jak padnie serwer to lagi, ale takie coś się zdarza raz na ...

• 0

Średni czas połączenia do tego serwera z dedyka + pobranie tej godziny to 86ms.

Jeśli ten kod będzie wykonywany wielokrotnie, będzie to widoczne w postaci ścinek.

Wyobraźmy sobie, 30 serwerów mających ten sam lub inny skrypt, który będzie pobierał godzinę z URL.

Zadanie dla Ciebie, co jeśli hosting serwera (nicc0.pl) ulegnie awarii lub DDoS?

• 0

Średni czas połączenia do tego serwera z dedyka + pobranie tej godziny to 86ms.

Jeśli ten kod będzie wykonywany wielokrotnie, będzie to widoczne w postaci ścinek.

Wyobraźmy sobie, 30 serwerów mających ten sam lub inny skrypt, który będzie pobierał godzinę z URL.

Zadanie dla Ciebie, co jeśli hosting serwera (nicc0.pl) ulegnie awarii lub DDoS?

Hmm dlatego najlepszym rozwiązaniem było by takie cuś :)

set {_godz} to "%hour%:%minutes%"

A jeden z tych błędów mianowicie text from url"strona"  is not an entity type nie masz bodajże skript+

Edytowane przez Hydorax

Nieaktywny
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...