Skocz do zawartości
  • 0

Jak zrobić abym dostawał Zegar tylko raz

zedN
 Udostępnij

Pytanie

on join:    give clock named "&2Kliknij na mnie aby ukryć graczy!" to the player    stop    on rightclick with clock:    if name of player's tool is "&2Kliknij na mnie aby ukryć graczy!":        hide all players from player        set name of the player's tool to "&2Kliknij na mnie aby pokazać graczy!"        stop    if name of player's tool is "&2Kliknij na mnie aby pokazać graczy!":        reveal all players to player        set name of the player's tool to "&2Kliknij na mnie aby ukryć graczy!"        on drop of clock:    cancel event

Jak zrobić abym dostawał tylko raz zegar? A nie cały czas gdy wejdę na serwer? Jest taka możliwość ? Btw. Jak zrobić wolny slot na pasku? Tzn. Coś w stylu

[ZEGAR] [PUSTO] [PUSTO] [CRAFTING] [PUSTO] [PUSTO] [PUSTO] [PUSTO] [PUSTO]

Mam nadzieje że wiecie o co chodzi :)

11 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

• 0

Czyli całość ma wyglądać tak ?

on join:    remove clock from player    give clock named "&2Kliknij na mnie aby ukry� graczy!" to the player    stop     on rightclick with clock:    if name of player's tool is "&2Kliknij na mnie aby ukry� graczy!":        hide all players from player        set name of the player's tool to "&2Kliknij na mnie aby pokaza� graczy!"        stop    if name of player's tool is "&2Kliknij na mnie aby pokaza� graczy!":        reveal all players to player        set name of the player's tool to "&2Kliknij na mnie aby ukry� graczy!"         on drop of clock:    cancel event

• 0

Czyli całość ma wyglądać tak ?

on join:    remove clock from player    give clock named "&2Kliknij na mnie aby ukry� graczy!" to the player    stop     on rightclick with clock:    if name of player's tool is "&2Kliknij na mnie aby ukry� graczy!":        hide all players from player        set name of the player's tool to "&2Kliknij na mnie aby pokaza� graczy!"        stop    if name of player's tool is "&2Kliknij na mnie aby pokaza� graczy!":        reveal all players to player        set name of the player's tool to "&2Kliknij na mnie aby ukry� graczy!"         on drop of clock:    cancel event

Nie łatwiej sprawdzić czy użytkownik ma już zegar ? Jeżeli ma - nic nie robie, jeżeli nie ma - dodaje zegar do ekwipunku.

Edytowane przez krzysek

Nieaktywny
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...