Skocz do zawartości
  • 0

Usuwanie zmiennych

Lord Loginus
 Udostępnij

Pytanie

Witam, jak usunąć zmienną aby była hmm "not set", czyli nie ma takiej w pliku variables?

remove {zmienna.%player%} not work

delete {zmienna.%player%} not work

clear {zmienna.%player%} not work

?? HELP

DAM DAM DAMMMMMM!!

PS: Przenieście ten temat tu:

Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!

Tak dawno tu nie byłem, że zapomniałem gdzie się pisze ;P

Edytowane przez tropereks

6 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

• 0

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Ten temat został przeniesiony z "Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!" do "Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!".

• 0

Zamiast zmiennych {cos.%player%} zrob {cos::%player%}. I wtedy bedziesz mogl szybko np usunac wszystkie zmienne kazdego gracza (nie tylko na serwerze ale tez np offline playera). Tez dodam zamiast robienia tak jak ja kiedys

variables:    {cos.%player%} = falsecommand /x:    trigger:        if {cos.%player%} is false:            set {cos.%player%} to true            //wykonaj cos            wait 1 seconds            set {cos.%player%} to false

To rob

command /x:    trigger:        if {cos::%player%} is not set:            set {cos::%player%} to true            wait 1 seconds            delete {cos::%player%}

Wtedy w twoim pliku ze zmiennymi nie bedzie nie porzebych smieci

Jezeli usuniesz zmienna to ona zwraca wartosc "null" i dopiero zostanie usunieta po wylaczeniu serwera.

Aby usunac calokowicie wszystkie zmienne ( {cos::%player%} ) nalezy tylko dac delete {cos:: *}

Nieaktywny
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...