Skocz do zawartości

Błąd w odświeżaniu tematów!

Kraftowanyxd

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, posiadam kilka tematów na forum które co dziennie regularnie próbuję odświeżać,

niestety, co 24h mogę odświeżyć tylko 1 temat i gdy pod 2 tematem (próbując go odświeżyć napiszę np. @ref czy coś w tym stylu)

dostaję ostrzeżenie, to raczej nie jest moja wina dlatego też piszę to tu, (z tego co mi wiadomo na innych forach można mieć kilkanaście tematów i wszystkie tym przyciskiem co 24h można odświeżyć) - To nie reklama ;) 

Pozdrawiam i mam nadzieję że błąd zostanie szybko naprawiony bo dostaję opierdziel za błąd techniczny :)

Tak wygląda konfiguracja:
image.png

Niestety nie ma możliwości zwiększenia liczby tematów. Jak chcesz podbijać kilka to podbijaj każdy w inny dzień albo zakup VIPa, który może podbijać znacznie częściej (Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!).

10 minut temu, Libter napisał:

Tak wygląda konfiguracja:
Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!

Niestety nie ma możliwości zwiększenia liczby tematów. Jak chcesz podbijać kilka to podbijaj każdy w inny dzień albo zakup VIPa, który może podbijać znacznie częściej (Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!).

Aha czyli teraz mogę stracić nawet post pod którym jest 2k wyświetleń za głupie napisanie @ref bo nie kupiłem vipa? Posiadam trochę tych tematów i wszystkie są aktywnie prowadzone, musiałbym czekać tydzień żeby wszystkie podbić nie widzę w tym sensu ;/

Edytowane przez Kraftowanyxd

Teraz, Libter napisał:

A co ma strata postu do tego? I nie teraz tylko refować nie można od dobrych kilku lat.

Napisałem ten post tu ponieważ kilku waszych administratorów którzy ciągle dawali ostrzeżenie kazali napisać, ale tak jak pisałem "jak dla mnie" jest to bez sens że nie można napisać głupiego @ref, nikt od tego nie zginie a wątek będzie prowadzony nadal aktywnie 

Wątek aktywny nie powinien umrzeć po jednym dniu i nie powinien w rzeczywistości wymagać odświeżenia; nie temu ono służy, aby sztucznie nabijać aktywność. Inna sprawa jest w przypadku aktualizacji, ale ta kwestia, jak sądze, zostanie w najbliższym czasie uregulowana.

Edytowane przez PoweredDragon

Teraz, PoweredDragon napisał:

Wątek aktywny nie powinien umrzeć po jednym dniu i nie powinien w rzeczywistości wymagać odświeżenia; nie temu ono służy, aby sztucznie nabijać aktywność. Inna sprawa jest w przypadku aktualizacji, ale ta kwestia, jak sądze, zostanie w najbliższym czasie uregulowana.

Posiadam jeszcze jedno pytanie czy za napisanie" PROMOCJA od np. 19 do 20" za to też dostanę ostrzeżenie ? 

To podsumowując:

1. Konfiguracja nie pozwala naprawić "błędu".
  2. Refowanie postami nie zostanie dozwolone, bo na forum nie potrzeba nic nie wnoszących postów - to zwykły spam.
  3. Masz tylko 3 tematy - połącz w jeden albo podbijaj co trzeci dzień - po co codziennie?
  4. Jeśli nie odpowiada Ci punkt 3. to zakup VIPa (3 zł miesięcznie, podbijanie 4x dziennie) albo VIPa++ (9 zł miesięcznie, podbijanie bez limitu). Możesz także podpiąć temat aby cały czas był na wierzchu i wypromować go na stronie głównej (5 zł miesięcznie) - biorąc pod uwagę, że pobierasz wynagrodzenie za reklamowane usługi nie powinno to stanowić problemu.

• Libter zablokował(a) ten temat
Nieaktywny
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...