Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Użytkownik

cls

Edytowane przez Damper
Ixidi

dostosowuje do ciemnego stylu

Notatka dodana przez Ixidi

Losowy awatar

Poprawiono formatowanie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik

nieestetyczna prezentacja.

narazie opis serwera na podstawie screenow( brak pradu i nie moge wbic) 

Minusy

wersja 1.7

survival+gildie

monotonicznosc 

plusy

minimalistycznie oraz srednie z wygladu spawny co ja bardzo cenie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
W dniu 18.07.2018 o 10:40, Mine1998 napisał:

nieestetyczna prezentacja.

narazie opis serwera na podstawie screenow( brak pradu i nie moge wbic) 

Minusy

wersja 1.7

survival+gildie

monotonicznosc 

plusy

minimalistycznie oraz srednie z wygladu spawny co ja bardzo cenie

Wspieramy każde wersje minecraft od 1.7-1.13 ;) Chcemy dotrzeć do każdego gracza, nie zważając jaką posiada on wersję gry.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
W dniu 6.08.2018 o 21:39, Somka napisał:

Widzę że serwer nastawiony jest tylko na wyciąganie pieniędzy od dzieci, życzę szybkiego upadku!

Skoro wyciągają pieniądze z dzieci, to najpewniej szybko nie upadną :angrythonk:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zasłużony

@Damper wrzucam twoją prezentacje do działu "Nieestetyczne prezentacje". Popraw swoją prezentacje na ciemnym stylu forum, a zostanie ona przeniesiona z powrotem do poprzedniego działu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik

No.. szału nie ma. Prezentacja jest okropna, tak samo jak wygląd strony i zakładek typu regulamin, kontakt etc. Niestety serwer jest p2w, dlatego na nim nie zagram. Ciekawe, co robicie z pieniędzmi zarobionymi przez sprzedaż przedmiotów. Moglibyście zapłacić te 50 zł za ładną prezentację, i zainwestować w stronę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Gość DeltaT   
Losowy awatar
W dniu 27.08.2018 o 14:14, Impression napisał:

No.. szału nie ma. Prezentacja jest okropna, tak samo jak wygląd strony i zakładek typu regulamin, kontakt etc. Niestety serwer jest p2w, dlatego na nim nie zagram. Ciekawe, co robicie z pieniędzmi zarobionymi przez sprzedaż przedmiotów. Moglibyście zapłacić te 50 zł za ładną prezentację, i zainwestować w stronę.

Znając życie to pieniądze zarobione z przedmiotów i innych rzeczy są przeznaczane na opłatę maszyn, na których serwery się znajdują. Co do prezentacji, sam ją osobiście poprawiłem dostosowując do ciemnego, jak i jasnego stylu, ale fakt, ona nadal pozostawia wiele do życzenia. Sam również zobaczyłem stronę i wygląda co najmniej okropnie.

Co do samego serwera niewiele mogę powiedzieć, że ja bym nie wspierał już wersji 1.7 z powodu błędów jakie się na niej znajdują. Ponadto, by być lepszym to niestety trzeba płacić a tak być nie powinno.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Losowy awatar
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.